Plugins - Easy Table of Contents - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (557 entries)

en: This will remove all of its data when the plugin is deleted.
nl: Hierdoor worden alle gegevens verwijderd wanneer de plugin wordt verwijderd.

en: Default
nl: Standaard

en: Heading Label Tag
nl: Koptekst label tag

en: Widget Easy TOC toggle icon
nl: Widget gemakkelijk toc toggle icoon

en: Toggle Table of Content
nl: Toggle tabel met inhoud

en: Close
nl: Sluiten

en: Delete data on uninstall
nl: Gegevens verwijderen bij de-installatie

en: Manual Adding sitemap posts shortcode
nl: Handmatig toevoegen van sitemap berichten shortcode

en: Manual Adding sitemap categories shortcode
nl: Handmatig toevoegen van sitemap categorieën shortcode

en: Manual Adding sitemap pages shortcode
nl: Handmatig toevoegen van sitemap pagina's shortcode

en: Manual Adding sitemap shortcode
nl: Handmatig toevoegen van sitemap shortcode

en: This will remove anchor link present in TOC heading
nl: Hierdoor wordt de ankerlink in de koptekst van de TOC verwijderd

en: Remove TOC links
nl: Verwijder TOC links

en: Eg: href="https://domain/post/id#xxxx"
nl: Bijv.: href="https://domain/post/id#xxxx"

en: Add self reference URI before anchor link.
nl: Zelf referentie URI toevoegen vóór anker link.

en: Add Self Reference Link
nl: Zelf referentie link toevoegen

en: Merge SiteNavigation Schema with Yoast Schema
nl: SiteNavigation schema samenvoegen met Yoast schema

en: Merge with Yoast Schema
nl: Samenvoegen met Yoast schema

en: Initial View on Device
nl: Beginweergave op apparaat

en: This will show text from begining upto the given special character
nl: Dit toont tekst vanaf het begin tot het opgegeven speciale karakter

en: Special Character
nl: Speciaal karakter

en: This will show text from begining upto the given number of words
nl: Dit toont tekst vanaf het begin tot het opgegeven aantal woorden

en: Words
nl: Woorden

en: By special character
nl: Op speciaal karakter

en: By words
nl: Op woorden

en: Disabled (default)
nl: Uitgeschakeld (standaard)

en: Shorten Heading
nl: Koptekst inkorten

note: translators: 1: The function name, 2: The argument number, 3: The argument name, 4: The expected type, 5: The provided type.
en: Warning: %1$s expects parameter %2$s (%3$s) to be a %4$s, %5$s given.
nl: Waarschuwing: %1$s verwacht dat parameter %2$s (%3$s) een %4$s, %5$s gegeven is.

en: Migrate Settings from Table of Contents Plus. Make sure Table of Contents Plus is active while migrating
nl: Instellingen migreren van Table of Contents Plus. Zorg ervoor dat Table of Contents Plus actief is tijdens het migreren

en: Migrating. Please wait...
nl: Aan het migreren. Even wachten...

en: Migrate Settings
nl: Migratie instellingen

en: Migrate Table of Contents Plus
nl: Migreren Table of Contents Plus

en: Text Font Weight
nl: Tekst lettertype gewicht

en: Text Font Size
nl: Tekst lettertype grootte

en: Text Color:
nl: Tekstkleur:

en: Migration done successfully.
nl: Migratie succesvol uitgevoerd.

en: No data found to migrate.
nl: Geen gegevens gevonden om te migreren.

en: TOCPlus plugin is not installed.
nl: TOCPlus plugin is niet geïnstalleerd.

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
nl: Je hebt niet voldoende rechten om deze actie uit te voeren.

en: Name of the plugin
nl: Naam van de plugin

en: Please describe the feature
nl: Beschrijf de functie

note: translators: %s: URL to the documentation
en: Learn More.
nl: Meer informatie.

note: translators: %s: URL to the documentation
en: Table of contents as Sticky on your site.
nl: Inhoudsopgave als sticky op je site.

en: This is not case sensitive
nl: Dit is niet hoofdlettergevoelig

en: Ignore headings starting with "Fruit"
nl: Negeer kopteksten die beginnen met "Fruit"

en: as a wildcard to match other text.
nl: als een wildcard om andere teksten te matchen.

en:  Use an asterisk
nl:  Gebruik een asterisk

en: Specify headings to be excluded from appearing in the table of contents. Separate multiple headings with a pipe
nl: Specificeer kopteksten die moeten worden uitgesloten van weergave in de inhoudsopgave. Scheid meerdere kopteksten met een pipe

note: translators: %s: URL to the documentation
en: Learn More
nl: Meer Informatie

en:  This is not case sensitive.
nl:  Dit is niet hoofdlettergevoelig.

en: Ignore headings that are exactly "Apple Tree", "Oranges" or "Yellow Bananas".
nl: Negeer kopteksten die precies "Appelboom", "Sinaasappels" of "Gele bananen" zijn.

en: Apple Tree|Oranges|Yellow Bananas
nl: Appelboom|Sinaasappels|Gele bananen

en: Ignore headings with "Fruit Diet" somewhere in the heading.
nl: Negeer kopteksten met "Fruitdieet" ergens in de koptekst.

en: *Fruit Diet*
nl: *Fruitdieet*

en: Ignore headings starting with "Fruit".
nl: Negeer kopteksten die beginnen met "Fruit".

en: This is case sensitive.
nl: Dit is hoofdlettergevoelig.

en: Note:
nl: Let op:

en: Replaces Level [1.1] in the table of contents with Alternate TOC Header.
nl: Vervangt niveau [1.1] in de inhoudsopgave met Alternatieve TOC Header.

en: Level [1.1]|Alternate TOC Header
nl: Niveau [1.1]|Alternatieve TOC header

en: are enabled on this site. Please disabled these to prevent the display of these developers' debug messages.
nl: zijn ingeschakeld op deze site. Schakel deze uit om de weergave van deze ontwikkelaars' debug berichten te voorkomen.

en: and
nl: en

en: You see the following because
nl: Je ziet het volgende omdat

en: To solve memory / 500 error on the page where toc shortcode is added through pagebuilder such as DIVI.
nl: Om geheugen/500 fout op te lossen op de pagina waar toc shortcode is toegevoegd via pagebuilder zoals DIVI.

en: Fix Out of Memory / 500 Error
nl: Oplossing out of memory/500 fout

en: This text will display when no heading found on page/post
nl: Deze tekst wordt weergegeven als er geen kopteksten zijn gevonden op pagina/bericht

en: No heading text value
nl: Geen koptekst tekst waarde

en: Display text when heading not available.
nl: Toon tekst als koptekst niet beschikbaar is.

en: Display no heading text
nl: Toon geen koptekst

en: Select Position
nl: Selecteer positie

en: Do not consider Paragraphs which are inside Blockqoute.
nl: Negeer paragrafen die binnen blockquote staan.

en: Users can show/hide sub headings of the table of contents.
nl: Gebruikers kunnen sub kopteksten van de inhoudsopgave tonen/verbergen.

en: Collapsable Sub Headings
nl: Invouwbare sub kopteksten

en: Users can show estimated read time for your posts/pages inside the table of contents.
nl: Gebruikers kunnen de geschatte leestijd voor je berichten/pagina's weergeven in de inhoudsopgave.

en: Read Time
nl: Leestijd

en: Users can show limited number of headings on initial view and show remaining headings on clicking a button.
nl: Gebruikers kunnen een beperkt aantal kopteksten tonen bij het eerste bekijken en de overige kopteksten tonen door op een knop te klikken.

en: View More
nl: Bekijk meer

en: Users can alos customize the appearance of Sticky of the table of contents.
nl: Gebruikers kunnen ook de weergave van de sticky inhoudsopgave aanpassen.

en: Customize Sticky TOC
nl: Pas de sticky TOC aan

en: Users can faster find the content they want with sticky. Also can change the position of Sticky table of contents with different options.
nl: Gebruikers kunnen sneller de inhoud vinden die ze willen met sticky. Je kunt ook de positie van de sticky inhoudsopgave veranderen met verschillende opties.

en: Font Title Color:
nl: Lettertype titelkleur:

[ctx: Alignment]
en: Bottom
nl: Onderaan

[ctx: Alignment]
en: Top
nl: Bovenaan

[ctx: Position]
en: Right
nl: Rechts

[ctx: Position]
en: Left
nl: Links

en: Manual Adding widget shortcode
nl: Handmatig toevoegen van widget shortcode

en: Font Weight
nl: Lettertype gewicht

en: Do not show counters for the table of contents.
nl: Toon geen tellers voor de inhoudsopgave.

en: Hide Counter
nl: Verberg teller

en: ez_toc_modify_icon
nl: ez_toc_wijzig_icon

en: You can also choose Custom Theme colors of Sticky `Easy Table of Contents` according to your requirements. (PRO)
nl: Je kunt ook aangepaste thema kleuren kiezen voor sticky `Easy tabel of inhouds` volgens je wensen. (PRO)

en: You can also choose Theme color of Sticky `Easy Table of Contents` on Theme Options section according to your choice. (PRO)
nl: Je kunt ook de thema kleur van sticky `Easy Table of Contents` kiezen in het gedeelte Thema opties, afhankelijk van je keuze. (PRO)

en: You can also change title of highlight headings of Sticky `Easy Table of Contents`. (PRO)
nl: Je kunt ook de titel van de highlight kopteksten van de Sticky `Easy Table of Contents` wijzigen. (PRO)

en: You can also change background of highlight headings of Sticky `Easy Table of Contents`. (PRO)
nl: Je kunt ook de achtergrond van de gemarkeerde kopteksten van de Sticky 'Easy Table of Contents' wijzigen. (PRO)

en: You can also highlight headings while scrolling of Sticky `Easy Table of Contents`. (PRO)
nl: Je kunt ook kopteksten markeren tijdens het scrollen van sticky `Easy Table of Contents`. (PRO)

en: You can also change title of Sticky `Easy Table of Contents`. (PRO)
nl: Je kunt ook de titel van de Sticky 'Easy Table of Contents' wijzigen. (PRO)

en: You can also choose Click TOC Close on desktop of Sticky `Easy Table of Contents`.
nl: Je kunt ook kiezen voor Klik TOC sluiten op het bureaublad van Sticky 'Easy Table of Contents'.

en: You can also choose Click TOC Close on Mobile of Sticky `Easy Table of Contents`.
nl: Je kunt ook kiezen voor click TOC sluiten on mobiel of sticky `Easy tabel of Contents`.

en: You can change Button Text of Sticky `Easy Table of Contents`.
nl: Je kunt de tekst van de knop sticky `Easy Table of Contents` wijzigen.

en: You can change height of Sticky `Easy Table of Contents` from select Fixed or Relative sizes or you select custom height then it will be showing custom height option for enter manually height.
nl: Je kunt de hoogte van sticky `Easy Table of Contents` wijzigen door vaste of relatieve groottes te selecteren of je selecteert aangepaste hoogte, dan wordt de optie aangepaste hoogte weergegeven om handmatig de hoogte in te voeren.

en: You can change width of Sticky `Easy Table of Contents` from select Fixed or Relative sizes or you select custom width then it will be showing custom width option for enter manually width.
nl: Je kunt de breedte van de Sticky 'Easy Table of Contents' aanpassen door te kiezen voor vaste of relatieve afmetingen, of je kunt een aangepaste breedte selecteren. In dat geval wordt de optie voor het handmatig invoeren van de breedte weergegeven.

en: You can also decide whether the sticky toc should be opened by default on load.
nl: Je kunt ook beslissen of de sticky inhoudsopgave standaard geopend moet zijn bij het laden.

en: You can also choose Alignment of Sticky `Easy Table of Contents`.
nl: Je kunt ook de uitlijning kiezen van de sticky 'Easy Table of Contents'.

en: You can also decide the position of sticky table of contents on left or right.
nl: Je kunt ook beslissen over de positie van de sticky inhoudsopgave aan de linker- of rechterkant.

en: You can also decide on which device you want to show sticky table of contents Mobile or Laptop.
nl: Je kunt ook beslissen op welk apparaat je de sticky inhoudsopgave wil tonen: mobiel of laptop.

en: You can also decide whether to have sticky table of contents enabled on Custom Taxonomy.
nl: Je kunt ook beslissen of je een sticky inhoudsopgave wilt hebben ingeschakeld voor aangepaste taxonomie.

en: You can also decide whether to have sticky table of contents enabled on Product Category.
nl: Je kunt ook beslissen of je een sticky inhoudsopgave wilt hebben ingeschakeld op de productcategorie.

en: You can also decide whether to have sticky table of contents enabled on Category|Tag.
nl: Je kunt ook beslissen of je een sticky inhoudsopgave wilt hebben ingeschakeld op Categorie|Tag.

en: You can also decide whether to have sticky table of contents enabled on Homepage.
nl: Je kunt ook beslissen of je een sticky inhoudsopgave wilt hebben ingeschakeld op de homepage.

en: Select the post types on which sticky table of contents has been to be enabled.
nl: Selecteer de berichttypen waarop de sticky inhoudsopgave moet worden ingeschakeld.

en: Go to Sticky TOC tab to show Table of contents as sticky on your site.
nl: Ga naar de sticky TOC tab om de inhoudsopgave als sticky weer te geven op je site.

en: 4. STICKY TABLE
nl: 4. STICKY TABEL

en: Supported Attributes
nl: Ondersteunde attributen

en: Makes toggle (js method) work for Infinite Scroll – Ajax Loaded contents/posts.
nl: Zorgt ervoor dat toggle (JS methode) werkt voor oneindig scrollen - Ajax geladen inhoud/berichten.

en: Ajax Load More
nl: Ajax meer laden

en: Molongui Authorship
nl: Molongui auteurschap

en: Footer (default)
nl: Footer (standaard)

en: Load Js In
nl: JS laden in

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Select
nl: Selecteer

en: Device Target
nl: Apparaat doel

en: Select Image after which ETOC should get display
nl: Selecteer afbeelding waarna ETOC het scherm moet verkrijgen

en: Select Image
nl: Selecteer afbeelding

en: After Image number
nl: Na afbeelding nummer

en: Using the appearance options below will override the global Appearance settings.
nl: Als je de onderstaande weergaveopties gebruikt, worden de globale instellingen voor weergave overschreven.

en: Appearance:
nl: Weergave:

en: Show the Sticky TOC for description on the custom taxonomy pages.
nl: Toon de sticky TOC voor beschrijving op de aangepaste taxonomie pagina's.

en: Show the Sticky TOC for description on the tag pages.
nl: Toon de sticky TOC voor beschrijving op de tag pagina's.

en: Keeps line break of headings while generating toc.
nl: Houdt regelafbreking van kopteksten tijdens het genereren van toc.

en: Preserve Line Breaks
nl: Regeleinden behouden

en: Apply default anchor prefix option to all anchors whether characters qualify or not.
nl: Pas de standaard voorvoegsel optie voor ankers toe op alle ankers, ongeacht of er tekens voor in aanmerking komen of niet.

en: Default Anchor Prefix For All
nl: Standaard anker voorvoegsel voor alles

en: Note: This setting will override above Limit Path option, if the limit path has been set.
nl: Opmerking: deze instelling overschrijft de bovenstaande optie limiet pad als het limiet pad is ingesteld.

en: Add the url of the pages that you do not want to show table of contents on. Any part or match of the url, will restrict table of contents from loading on those pages. Please add the urls in the new lines by clicking on "enter".
nl: Voeg de URL's toe van de pagina's waarop je de inhoudstabel niet wil weergeven. Elk deel of overeenkomst van de URL zal het laden van de tabel met inhoud op die pagina's beperken. Voeg de URL's toe in de nieuwe regels door op "enter" te klikken.

en: Exclude By Matching Url/String
nl: Uitsluiten op overeenkomende URL/string

en: Show the table of contents for description on the custom taxonomy pages.
nl: Toon de tabel met inhoud voor de beschrijving op de aangepaste taxonomie pagina's.

en: Custom Taxonomy
nl: Aangepaste taxonomie

en: Show the table of contents for description on the tag pages.
nl: Toon de tabel met inhoud voor beschrijving op de tag pagina's.

en: NOTE: Please keep Smooth Scroll "ON" to make this option work properly.
nl: Opmerking: houd vloeiend scrollen "AAN" om deze optie goed te laten werken.

en: Jump link works without adding ids in the URL
nl: Jump link werkt zonder ID's toe te voegen in de URL

en: Exclude href from url
nl: Href uitsluiten van URL

en: Add SiteNavigation Schema for displayed table of contents
nl: SiteNavigation Schema toevoegen voor weergegeven tabel met inhoud

en: SiteNavigation Schema
nl: SiteNavigatie schema

en: Do not consider Paragraphs which are inside Blockqoute
nl: Houd geen rekening met alinea's die binnen blockqoute staan

en: Exclude Blockqoute
nl: Blockqoute uitsluiten

en: Easily create TOC with your custom ACF fields.
nl: Maak eenvoudig TOC met je aangepaste ACF velden.

en: ACF Support
nl: ACF ondersteuning

en: Upgrade to  Pro
nl: Upgrade naar Pro

en: To unlock Sticky Theme Design options
nl: Om de opties voor sticky thema ontwerp te ontgrendelen

en: It includes Goodlayers Builder content to TOC.
nl: Het bevat Goodlayers bouwer inhoud naar TOC.

en: Goodlayers Core Builder
nl: Goodlayers core bouwer

en: Close Sticky Toggle on click over headings in desktop
nl: Sluiten sticky toggle bij klikken over kopteksten in bureaublad

en: Click TOC Close on desktop
nl: Klik op TOC sluiten op bureaublad

en: Middle
nl: Midden

en: Show the Sticky TOC for description on the product category pages.
nl: Toon de sticky TOC voor beschrijving op de productcategorie pagina's.

en: Show the Sticky TOC for description on the category pages.
nl: Toon de sticky TOC voor beschrijving op de categorie pagina's.

en: Show the Sticky TOC for qualifying items on the homepage.
nl: Toon de sticky TOC voor gekwalificeerde items op de homepage.

en: NOTE: The Sticky TOC will only be inserted on post types for which it has been enabled.
nl: Let op: de sticky TOC wordt alleen gebruikt op berichttypen waarvoor deze is ingeschakeld.

en: Select the post types which will have the Sticky TOC inserted.
nl: Selecteer de berichttypes waarvoor de sticky TOC wordt ingeschakeld.

en: Enable This option when the TOC shortcode is used inside custom template, sidebar or when manually added do_shortcode("[ez-toc]") function in php files
nl: Schakel deze optie in wanneer de TOC shortcode wordt gebruikt in een aangepast template, zijbalk of wanneer handmatig de do_shortcode("[ez-toc]") functie is toegevoegd in php bestanden

en: Generate TOC link ids
nl: Genereer TOC links ID's

en: It excludes TOC from Rest API Content.
nl: TOC wordt uitgesloten van rest API inhoud.

en: Disable TOC in RestAPI
nl: TOC uitschakelen in RestAPI

en: It will add page title to the list in TOC
nl: De paginatitel wordt toegevoegd aan de lijst in TOC

en: Show Page title in TOC
nl: Paginatitel in TOC tonen

en: Enable Wrapping
nl: Wrapping inschakelen

en: TOC open on load
nl: TOC open bij laden

en: p (default)
nl: p (standaard)

en: Header Label Tag
nl: Header label tag

en: One-Time Fee
nl: Eenmalige kosten

en: Write your query
nl: Schrijf je zoekopdracht

en: Outside
nl: Buiten

en: Inside
nl: Binnen

en: Upload json settings file to import
nl: Upload het JSON instellingenbestand om te importeren

en: Import Settings
nl: Import instellingen

en: Export all ETOC settings to json file
nl: Exporteer alle ETOC instellingen naar JSON bestand

en: Export Settings
nl: Export instellingen

en: Import/Export Settings
nl: Import/export instellingen

en: Import/Export
nl: Import/export

en: Compatibility
nl: Compatibiliteit

en: It includes headings created by mediavine recipe card custom post.
nl: Het bevat kopteksten die zijn gemaakt door de aangepaste berichten van de Mediavine receptenkaart.

en: Create by Mediavine
nl: Gemaakt door Mediavine

en: Select paragraph after which ETOC should get display
nl: Selecteer de paragraaf waarachter ETOC moet worden weergegeven

en: Select Paragraph
nl: Selecteer paragraaf

en: After paragraph number
nl: Na paragraaf nummer

en: Eg: href="/post/id#xxxx"
nl: Bijv: href="/post/id#xxxx"

en: Add request URI before anchor link.
nl: Aanvraag URI toevoegen voor anker link

en: Add Request URI
nl: Aanvraag URI toevoegen

en: Counter Position
nl: Teller positie

en: Allow the user to toggle the visibility of the table of contents on header text
nl: Laat de gebruiker de zichtbaarheid togglen van de inhoudsopgave in de header tekst

en: Toggle on Header Text
nl: Toggle op header tekst

en: Show the table of contents for description on the product category pages.
nl: Toon de inhoudsopgave voor de beschrijving op de product categorie pagina's.

en: Product Category
nl: Product categorie

en: I Want To Upgrade!
nl: Ik wil upgraden!

en: Headings Padding Right
nl: Kopteksten padding rechts

en: Headings Padding Left
nl: Kopteksten padding links

en: Headings Padding Bottom
nl: Kopteksten padding onderkant

en: Headings Padding Top
nl: Kopteksten padding bovenkant

en: Headings Padding
nl: Kopteksten padding

en: PHP Manual
nl: PHP handleiding

en: Check official doc:
nl: Controleer het officiële document:

en: PHP MBString Extension is not enabled in your php setup, please enabled to work perfectly
nl: PHP MBString Extensie is niet ingeschakeld in je php instelling, inschakelen om perfect te werken

en: Security Alert: Unauthorized Access!
nl: Veiligheid alarm: onbevoegde toegang!

en: Show the table of contents for description on the category pages.
nl: Toon de inhoudsopgave voor de beschrijving op de categorie pagina's.

en: Category
nl: Categorie

en: Close Sticky Toggle on click over headings in mobile devices
nl: Sticky toggle sluiten bij klikken op kopteksten in mobiele apparaten

en: Click TOC Close on Mobile
nl: Klik TOC sluiten op mobiel

en: You can on or off Easy TOC for the AMP Pages.
nl: Je kunt Easy TOC voor de AMP pagina's aan of uitzetten.

en: TOC AMP Page Support
nl: TOC AMP pagina ondersteuning

en: Scroll Max Height
nl: Scroll maximale hoogte

en: Navigation Scroll Bar
nl: Navigatie scrollbalk

en: Fixed Top Position
nl: Vaste toppositie

en: none
nl: geen

en: Sidebar Width
nl: Breedte zijbalk

en: Scroll Fixed Position
nl: Scroll vaste positie

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Sticky Sidebar Table of Contents
nl: Sticky zijbalk inhoudsopgave

note: translators: %s: Widget class name
en: %s: Widget class not found. Make sure this widget exists and the class name is correct
nl: %s: widget klasse niet gevonden. Controleer of deze widget bestaat en of de klasse naam correct is

en: Black Friday, Cyber Monday, Christmas &amp; New year are the only times we offer discounts this big.
nl: Black Friday, Cyber Monday, Kerstmis & Nieuwjaar zijn de enige keren dat we zulke grote kortingen bieden.

en: Get This Offer Now
nl: Ontvang deze aanbieding nu

en: Upgrade the PRO version during this festive season and get our biggest discount of all time on New Purchases, Renewals &amp; Upgrades
nl: Upgrade de PRO versie tijdens deze feestdagen en krijg onze grootste korting aller tijden op nieuwe aankopen, verlengingen & upgrades

en: 40% OFF on
nl: 40% KORTING op

en: 40% OFF - Limited Time Only
nl: 40% KORTING - Alleen beperkte tijd

en: Reset
nl: Resetten

en: Security Alert: nonce not verified!
nl: Beveiligingswaarschuwing: nog niet geverifieerd!

en: Contact a Human
nl: Neem contact op met een mens

en: All the plans are year-to-year which are subscribed annually.
nl: Alle plannen zijn van jaar tot jaar waarop jaarlijks wordt ingeschreven.

en: I have other pre-sale questions, can you help?
nl: Ik heb andere voorverkoop vragen, kan je helpen?

en: Yes, you will get updates for all the premium plugins until your subscription is active.
nl: Ja, je krijgt updates voor alle premium plugins totdat je abonnement actief is.

en: Do I get updates for the premium plugin?
nl: Krijg ik updates voor de premium plugin?

en: You are fully protected by our 100% Money-Back Guarantee Unconditional. If during the next 14 days you experience an issue that makes the plugin unusable, and we are unable to resolve it, we’ll happily offer a full refund.
nl: Je bent volledig beschermd door onze 100% onvoorwaardelijke geld-terug-garantie. Als je gedurende de komende 14 dagen een probleem ervaart waardoor de plugin onbruikbaar wordt en we het niet kunnen oplossen, bieden we je graag een volledige terugbetaling.

en: Do you offer refunds?
nl: Bied je restituties aan?

en: Yes. You can upgrade your plan by contacting us.
nl: Ja. Je kunt je abonnement upgraden door contact met ons op te nemen.

en: Can I change my plan later on?
nl: Kan ik mijn abonnement later wijzigen?

en: Yes. You can cancel your membership by contacting us.
nl: Ja. Je kunt je lidmaatschap annuleren door contact met ons op te nemen.

en: Can I cancel my membership at any time?
nl: Kan ik mijn lidmaatschap op elk moment annuleren?

en: Yes, you can use the plugins, but you will not get future updates for those plugins.
nl: Ja, je kunt de plugins gebruiken, maar je krijgt in de toekomst geen updates voor die plugins.

en: Can I use the plugins after my subscription is expired?
nl: Kan ik de plugins gebruiken nadat mijn abonnement is verlopen?

en: Yes! Top-notch customer support for our paid customers is key for a quality product, so we’ll do our very best to resolve any issues you encounter via our support page.
nl: Ja! Eersteklas klantenondersteuning voor onze betaalde klanten is essentieel voor een kwaliteitsproduct, dus we zullen ons uiterste best doen om eventuele problemen op te lossen die je tegenkomt via onze ondersteuningspagina.

en: Do you offer support if I need help?
nl: Bied je ondersteuning als ik hulp nodig heb?

en: We accepts PayPal and Credit Card payments.
nl: We accepteren PayPal en creditcard betalingen.

en: What payment methods are accepted?
nl: Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?

en: All the plans are year-to-year which are subscribed annually except for lifetime plan.
nl: Alle plannen zijn van jaar tot jaar waarop jaarlijks wordt ingeschreven, behalve het levenslange plan.

en: What's the time span for your contracts?
nl: Wat is de looptijd van je contracten?

en: No. There are no setup fees on any of our plans
nl: Nee. Er zijn geen opstartkosten voor al onze abonnementen

en: Is there a setup fee?
nl: Zijn er installatiekosten?

en: Frequently Asked Questions
nl: Veel gestelde vragen

en: Read The Reviews
nl: Lees de beoordelingen

en: More than 500k Websites, Blogs &amp; E-Commerce shops are powered by our easy table of contents plugin making it the #1 Independent TOC plugin in WordPress.
nl: Meer dan 500k sites, blogs en eCommerce winkels worden aangedreven door onze eenvoudige inhoudsopgave plugin, waardoor het de nummer 1 onafhankelijke TOC plugin is in WordPress.

en: Used by more than 5,00,000+ Users!
nl: Gebruikt door meer dan 5.00.000+ gebruikers!

en: Lifetime License
nl: Levenslange licentie

en: Unlimited E-mail support
nl: Onbeperkte e-mailondersteuning

en: LIFETIME
nl: LEVENSLANG

en: UNLIMITED
nl: ONBEPERKT

en: E-mail support
nl: E-mail ondersteuning

en: Unlimited Sites
nl: Onbeperkt aantal locaties

en: (Save $199)
nl: (Bespaar $199)

en: AGENCY
nl: AGENTSCHAP

en: Save 90%
nl: Bespaar 90%

en: 25 Site License
nl: 25 site licenties

en: (Save $119)
nl: (Bespaar $119)

en: Save 83%
nl: Bespaar 83%

en: 10 Site License
nl: 10 site licenties

en: (Save $99)
nl: (Bespaar $99)

en: RECOMMENDED
nl: AANBEVOLEN

en: Save 78%
nl: Bespaar 78%

en: 3 Site License
nl: 3 sitelicentie

en: (Save $79)
nl: (Bespaar $79)

en: MULTIPLE
nl: MEERDERE

en: Buy Now
nl: Nu kopen

en: Pro Features
nl: Pro functies

en: 1 year Updates
nl: 1 jaar updates

en: 1 Site License
nl: 1 sitelicentie

en: Billed Annually
nl: Jaarlijks gefactureerd

en: (Save $59)
nl: (Bespaar $59)

en: PERSONAL
nl: PERSOONLIJK

en: Choose your plan and upgrade in minutes!
nl: Kies je abonnement en upgrade binnen enkele minuten!

en: Let's Upgrade Your Easy Table of Contents
nl: Laten we je eenvoudige inhoudsopgave upgraden

en: Upgrade to Pro
nl: Upgraden naar Pro

en: We create tutorials for every possible feature and keep it updated for you.
nl: We maken tutorials voor elke mogelijke functie en houden deze geüpdatet voor je.

en: We're continuously updating our premium features and releasing them.
nl: We zijn continu onze premium functies aan het updaten en vrijgeven.

en: Continuous Updates
nl: Continue updates

en: Generates a table of contents with your existing setup and makes them AMP automatically.
nl: Genereert een inhoudsopgave met je bestaande setup en maakt ze automatisch AMP.

en: Full AMP Support
nl: Volledige AMP ondersteuning

en: Fixed/Sticky TOC
nl: Vaste/sticky inhoudsopgave

en: FREE
nl: GRATIS

en: Support the innovation & development by upgrading to PRO
nl: Ondersteun de innovatie en ontwikkeling door te upgraden naar PRO

en: Delivering a good user experience means a lot to us, so we try our best to reply each and every question.
nl: Het leveren van een goede gebruikerservaring betekent veel voor ons, dus we doen ons best om elke vraag te beantwoorden.

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Lead Dev
nl: Hoofdontwikkelaar

en: We strive to provide the best TOC in the world.
nl: We streven ernaar om de beste inhoudsopgave ter wereld aan te bieden.

en: Vision & Mission
nl: Visie & missie

en: Get this following code and paste into your theme\'s function.php file:
nl: Haal de volgende code op en plak deze in het function.php bestand van je thema:

en: Example: adding a span tag before the `Easy Table of Contents`
nl: Voorbeeld: een span tag toevoegen voor de `Easy Table of Contents`

en: Actions:
nl: Acties:

en: Developer can use these below hooks for customization of this plugin:
nl: Ontwikkelaars kunnen deze onderstaande haken gebruiken voor het aanpassen van deze plugin:

en: This plugin has been designed for easiest way & best features for the users & also as well as for the developers, any developer follow the below advanced instructions:
nl: Deze plugin is ontworpen voor de gemakkelijkste en beste functies voor de gebruikers en ook voor de ontwikkelaars, elke ontwikkelaar volgt de onderstaande geavanceerde instructies:

en: Use the following shortcode within your content to have the table of contents display where you wish to:
nl: Gebruik de volgende shortcode binnen je inhoud om de inhoudsopgave weer te geven waar je wilt:

en:  for more documentation of `Easy Table of Contents`
nl:  voor meer documentatie van `Easy Table of Contents`

en: More Documentation
nl: Meer documentatie

en: You can visit this link
nl: Je kunt deze link bezoeken

en: 5. MORE DOCUMENTATION:
nl: 5. MEER DOCUMENTATIE:

en: You can also choose Custom Theme colors of `Easy Table of Contents`. according to your requirements
nl: Je kunt ook aangepaste themakleuren kiezen voor 'Easy Table of Contents`. Naar je eigen wensen

en: You can also choose Theme color of `Easy Table of Contents` on Theme Options section according to your choice.
nl: Je kunt ook de themakleur kiezen van 'Easy Table of Contents' in het gedeelte thema opties, afhankelijk van je keuze.

en: You can also set Font Option of `Easy Table of Contents` according to your needs.
nl: Je kunt ook de lettertype optie van 'Easy Table of Contents' instellen op basis van je behoeften.

en: You can also choose Alignment of `Easy Table of Contents`.
nl: Je kunt ook kiezen voor uitlijning van `Easy Table of Contents`.

en: You can change width of `Easy Table of Contents` from select Fixed or Relative sizes or you select custom width then it will be showing custom width option for enter manually width.
nl: Je kunt de breedte van `Easy Table of Contents` wijzigen door opgelost of relatieve maten te selecteren of je selecteert aangepaste breedte, dan wordt de aangepaste breedteoptie weergegeven om de breedte handmatig in te voeren.

en: Go to tab Settings &gt; Appearance for design customization.
nl: Ga naar de tab instellingen &gt; Weergave voor ontwerpaanpassing.

en: 3. DESIGN CUSTOMIZATION
nl: 3. ONTWERP AANPASSING

en: You have to choose post types on tab General &gt; Enable Support section then `Easy Table of Contents` editor options would be shown to choose settings for particular post type.
nl: Je moet berichttypen kiezen op de tab Algemeen &gt; Inschakelen ondersteuning sectie, waarna de `Easy table of Contents`editor opties worden getoond om instellingen voor een bepaald berichttype te kiezen.

en: Using Insert table of contents option on editor of any post type.
nl: De optie inhoudsopgave invoegen gebruiken in de editor van elk berichttype.

en: Using shortcode, you can copy shortcode and paste the shortcode on editor of any post type.
nl: Met behulp van shortcode kun je shortcode kopiëren en plakken in de editor van elk berichttype.

en: There are two ways for manual adding & display `Easy Table of Contents`:
nl: Er zijn twee manieren om `Easy Table of Contents` handmatig toe te voegen en weer te geven:

en: 2. MANUALLY
nl: 2. HANDMATIG

en: After Auto Insert, the Position option for choosing where you want to display the `Easy Table of Contents`.
nl: Na automatisch invoegen, de optie positie om te kiezen waar je de `Easy Table of Contents` wilt weergeven.

en: Go to the tab Settings &gt; General section, check Auto Insert
nl: Ga naar de tab Instellingen &gt; Algemene sectie, vink automatisch invoegen aan

en: 1. AUTOMATICALLY
nl: 1. AUTOMATISCH

en: You can check how to use `Easy Table of Contents`, follow the basic details below.
nl: Je kunt controleren hoe je `Easy Table of Contents` gebruikt, volg de basisdetails hieronder.

en: ( Avg Response within 48-72 hrs)
nl: (Gem. reactie binnen 48-72 uur)

en: Free
nl: Gratis

en: (Response within 24 hrs)
nl: (Reactie binnen 24 uur)

en: Paid
nl: Betaald

en: Select Customer Type
nl: Selecteer klanttype

en: Query
nl: Vraag

en: Enter your Email
nl: Voer je e-mailadres in

en: Email
nl: E-mail

en: Hooks (for Developers)
nl: Hooks (voor ontwikkelaars)

en: Documentation
nl: Documentatie

en: How to Use
nl: Hoe te gebruiken

en: Technical Support
nl: Technische hulp

en: No Thanks, I will stick with FREE version for now.
nl: Nee bedankt, ik blijf voorlopig bij de GRATIS versie.

en: YES! I want to Support by UPGRADING.
nl: JA! Ik wil ondersteunen door te UPGRADEN.

en: Please support us by Upgrading to Premium version.
nl: Steun ons door te upgraden naar de Premium versie.

en: We strive to create the best TOC solution in WordPress. Our dedicated development team does continuous development and innovation to make sure we are able to meet your demand.
nl: We streven ernaar om de beste inhoudsopgave oplossing in WordPress te creëren. Ons toegewijde ontwikkelingsteam doet continue ontwikkeling en innovatie om ervoor te zorgen dat we aan je vraag kunnen voldoen.

en: Thank YOU for using Easy Table of Content.
nl: Bedankt voor het gebruik van Easy Table of Content.

en: License
nl: Licentie

en: UPGRADE to PRO
nl: Upgrade naar PRO

en: Help & Support
nl: Hulp & ondersteuning

en: Free vs PRO
nl: Gratis versus PRO

en: Welcome
nl: Welkom

en: Hangul Consonant
nl: Hangul medeklinker

en: Traditional Chinese Informal
nl: Traditioneel Chinees informeel

en: Traditional Chinese Formal
nl: Traditioneel Chinees formeel

en: Tibetan
nl: Tibetaans

en: Thai
nl: Thais

en: Simplified Chinese Informal
nl: Vereenvoudigd Chinees informeel

en: Simplified Chinese Formal
nl: Vereenvoudigd Chinees formeel

en: Persian
nl: Perzisch

en: Mongolian
nl: Mongools

en: Laotian
nl: Laotiaans

en: Korean Hanja Informal
nl: Koreaanse Hanja informeel

en: Korean Hanja Formal
nl: Koreaanse Hanja formeel

en: Korean Hangul Formal
nl: Koreaans Hangul formeel

en: Japanese Informal
nl: Japans informeel

en: Japanese Formal
nl: Japans formeel

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Georgian
nl: Georgisch

en: Ethiopic
nl: Ethiopisch

en: CJK Ideographic/trad-chinese-informal
nl: CJK ideografisch/trad-chinees-informeel

en: Heavenly Stem
nl: Hemelse stam

en: Cambodian/Khmer
nl: Cambodjaans/Khmer

en: Bengali
nl: Bengaals

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Lower Armenian
nl: Klein Armeens

en: Armenian
nl: Armeens

en: Lower Alpha/Latin
nl: Onderste Alfa/Latijn

en: Upper Alpha/Latin
nl: Bovenste Alfa/Latijn

en: Lower Greek
nl: Klein Grieks

en: Lower Roman
nl: Klein Romeins

en: Upper Roman
nl: Groot Romeins

en: CJK Decimal
nl: CJK decimaal

en: Decimal Leading Zero
nl: Decimaal voorloopnul

en: Disclosure Closed
nl: Openbaarmaking gesloten

en: Disclosure Open
nl: Openbaarmaking geopend

en: Earthly Branch
nl: Aardse tak

en: Square
nl: Vierkant

en: Circle
nl: Cirkel

en: You can add `Easy Table of Contents` without using shortcode from `Auto Insert` option in General Setting so then there is no need to add shortcode while post, page or any post type editing.
nl: Je kunt `Easy Table of Conents` toevoegen zonder shortcode te gebruiken via de optie `Automatisch invoegen` in de algemene instellingen, dus het is niet nodig om een shortcode toe te voegen tijdens het bewerken van berichten, pagina's of welk type bericht dan ook.

en: Manual Adding the shortcode
nl: Handmatig de shortcode toevoegen

en: Right to Left (RTL)
nl: Van rechts naar links (RTL)

en: Left to Right (LTR)
nl: Van links naar rechts (LTR)

en: Heading Text Direction
nl: Koptekst richting

en: Enter sticky toggle open button text here..
nl: Voer hier de sticky toggle open knoptekst in...

en: Open Button Text
nl: Knoptekst openen

en: Custom Height
nl: Aangepaste hoogte

en: Height
nl: Hoogte

en: After first paragraph
nl: Na eerste alinea

en: No Thanks
nl: Nee bedankt

en: before others and some best resources on Easy TOC in a single email? - Free just for users of Easy TOC!
nl: vóór anderen en enkele beste bronnen over Easy TOC in één e-mail? - gratis alleen voor gebruikers van Easy TOC!

en: Do you want the latest update on
nl: Wil je de laatste update over

en: Thank You for using Easy TOC!
nl: Bedankt voor het gebruik van easy TOC!

en: Don't deactivate
nl: Niet deactiveren

en: Only Deactivate
nl: Alleen deactiveren

en: Submit & Deactivate
nl: Verzenden & deactiveren

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
nl: Als je even de tijd hebt, laat ons dan weten waarom je deactiveert:

en: Please specify, if possible
nl: Gelieve te specificeren, indien mogelijk

en: Other reason
nl: Andere reden

en: I switched to another plugin
nl: Ik ben overgestapt op een andere plugin

en: Can we help? Please describe your problem
nl: Kunnen we helpen? Beschrijf je probleem

en: Technical Issue
nl: Technisch probleem

en: I miss a feature
nl: Ik mis een functie

en: I stopped showing TOC on my site
nl: Ik stopte met het weergeven van inhoudsopgave op mijn site

en: It is only temporary
nl: Het is alleen tijdelijk

en: Remove ':' from TOC Title
nl: Verwijder ':' uit inhoudsopgave titel

en: Improve your  website performance by inlining your CSS.
nl: Verbeter de prestaties van je site door je CSS in te voeren.

en: Inline CSS
nl: Geïntegreerde CSS

en: Theme Options
nl: Thema opties

en: Child Font Size
nl: Sub lettertype grootte

en: Font Option
nl: Lettertype optie

en: Hyphen
nl: Koppelteken

en: Disc
nl: Schijf

en: Easily create TOC in Elementor with the widget without the need any coding or shortcode.
nl: Maak eenvoudig een inhoudsopgave in Elementor met de widget zonder codering of shortcode.

en: Elementor Widget
nl: Elementor widget

en: Easily create TOC in Gutenberg block without the need any coding or shortcode.
nl: Creëer eenvoudig een inhoudsopgave in het Gutenberg blok zonder codering of shortcode.

en: Gutenberg Block
nl: Gutenberg blok

en: Everything in Free, and:
nl: Alles in gratis, en:

en: We're constantly expanding the plugin and make it more useful. We have wide variety of features which will fit any use-case.
nl: We breiden de plugin voortdurend uit en maken hem nuttiger. We hebben een grote verscheidenheid aan functies die bij elke gebruikssituatie passen.

en: 50+ Features
nl: 50+ functies

en: We take bug reports and feature requests seriously. We’re continiously developing &amp; improve this product for last 2 years with passion and love.
nl: We nemen bug rapporten en functie verzoeken serieus. We zijn continu bezig met het ontwikkelen &amp; om dit product de afgelopen 2 jaar met passie en liefde te verbeteren.

en: Continious Development
nl: Voortdurende ontwikkeling

en: See what you'll get with the professional version
nl: Kijk wat je krijgt met de professionele versie

en: Compare Pro vs. Free Version
nl: Vergelijk Pro versus gratis versie

en: Get private ticketing help from our full-time technical staff & developers who helps you with the technical issues.
nl: Krijg persoonlijke hulp bij ticketing van onze fulltime technische staf en ontwikkelaars die je helpen met de technische problemen.

en: Tech Support
nl: Technische ondersteuning

en: We are planning to continiously build premium features and release them. We have a roadmap and we listen to our customers to turn their feedback into reality.
nl: We zijn van plan om continu premium functies te bouwen en uit te brengen. We hebben een stappenplan en we luisteren naar onze klanten om hun feedback om te zetten in realiteit.

en: Continuous Innovation
nl: Continue innovatie

en: Easy TOC Pro will enhances your website table of contents and takes it to a next level to help you reach more engagement and personalization with your users.
nl: Easy TOC Pro verbetert de inhoudsopgave van je site en tilt deze naar een hoger niveau om je te helpen meer betrokkenheid en personalisatie bij je gebruikers te bereiken.

en: Premium Features
nl: Premium functies

en: Purchase Now
nl: Koop nu

en: Take your Table of Contents to the NEXT Level!
nl: Breng je inhoudsopgave naar een hoger niveau!

en: UPGRADE to PRO Version
nl: UPGRADE naar PRO versie

en: Send Support Request
nl: Ondersteuningsverzoek verzenden

en: You can also contact us from
nl: Je kunt ook contact met ons opnemen via

en: We are dedicated to provide Technical support & Help to our users. Use the below form for sending your questions.
nl: We zijn toegewijd om technische ondersteuning en hulp te bieden aan onze gebruikers. Gebruik onderstaand formulier om je vragen te stellen.

en: PRO Settings
nl: PRO instellingen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Pure CSS
nl: Puur CSS

en: JavaScript (default)
nl: JavaScript (standaard)

en: TOC Loading Method
nl: Inhoudsopgave laad methode

en:  Website
nl:  Site

en:  Upgrade
nl:  Upgraden

en:  Support
nl:  Ondersteuning

en: Message not sent. please check your network connection
nl: Bericht niet verzonden. Controleer je netwerkverbinding

en: Message sent successfully, Please wait we will get back to you shortly
nl: Bericht succesvol verzonden, Even geduld we nemen zo contact met je op

en: This provides the same function as the Smooth Scroll Offset option above but applied when the user is visiting your site on a mobile device.
nl: Dit biedt dezelfde functie als de optie Smooth Scroll Offset hierboven, maar wordt toegepast wanneer de gebruiker je site bezoekt op een mobiel apparaat.

en: Mobile Smooth Scroll Offset
nl: Mobiele soepele scroll offset

en: Heavy
nl: Dik

en: Extra Bold
nl: Extra vetgedrukt

en: Bold
nl: Vet

en: Semi Bold
nl: Semi vet

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Normal
nl: Normaal

en: Light
nl: Licht

en: Extra Light
nl: Extra licht

en: Thin
nl: Dun

en: Title Font Weight
nl: Titel lettertype gewicht

en: Title Font Size
nl: Titel lettertypegrootte

note: Description of the plugin
en: Adds a user friendly and fully automatic way to create and display a table of contents generated from the page content.
nl: Voegt een gebruiksvriendelijke en volledig automatische manier toe om een ​​inhoudsopgave te maken en weer te geven die is gegenereerd op basis van de paginainhoud.

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Appearance
nl: Weergave

en: General
nl: Algemeen

en: If you choose to affix the widget, do not add any other widgets on the sidebar. Also, make sure you have only one instance Table of Contents widget on the page.
nl: Als je ervoor kiest om de widget aan te brengen, voeg dan geen andere widgets toe aan de zijbalk. Zorg er ook voor dat je slechts één exemplaar Inhoudsopgave widget op de pagina hebt.

en: Affix or pin the widget.
nl: Bevestig of plak de widget.

en: Active Section Highlight Color:
nl: Markeringskleur actieve sectie:

en: Title
nl: Titel

en: Display the table of contents.
nl: Geef de inhoudsopgave weer.

note: translators: %s: Setting ID
en: The callback function used for the <strong>%s</strong> setting is missing.
nl: De callback functie die wordt gebruikt voor de instelling <strong>%s</strong> ontbreekt.

en: Eg: .widget-area or #sidebar
nl: Bijvoorbeeld: .widget-area of ​​#zijbalk

en: Since every theme is different, this can not be determined automatically. If you are unsure how to find the sidebar's class or id, please ask the theme's support persons.
nl: Omdat elk thema anders is, kan dit niet automatisch worden bepaald. Als je niet zeker weet hoe je de klasse of ID van de zijbalk kan vinden, vraag het dan aan de ondersteuners van het thema.

en: To enable the option to affix or pin the Table of Contents widget enter the theme's sidebar class or id.
nl: Om de optie om de widget Inhoudsopgave aan te brengen of vast te zetten in te voeren, voer je de zijbalk klasse of ID van het thema in.

en: Eg: i, toc_index, index, _
nl: Bijv .: i, toc_index, index, _

en: This option normally applies to content written in character sets other than ASCII.
nl: Deze optie is normaal gesproken van toepassing op inhoud die is geschreven in andere tekensets dan ASCII.

en: Anchor targets are restricted to alphanumeric characters as per HTML specification (see readme for more detail). The default anchor prefix will be used when no characters qualify. When left blank, a number will be used instead.
nl: Ankerdoelen zijn beperkt tot alfanumerieke tekens volgens HTML-specificatie (zie leesmij voor meer details). Het standaard ankerprefix wordt gebruikt wanneer er geen tekens in aanmerking komen. Indien leeg gelaten, wordt in plaats daarvan een nummer gebruikt.

en: Default Anchor Prefix
nl: Standaard ankerprefix

en: Eg: /wiki/, /corporate/annual-reports/
nl: Bijv .:/wiki /,/corporate/jaarverslagen /

en: Restrict generation of the table of contents to pages that match the required path. This path is from the root of your site and always begins with a forward slash.
nl: Beperk het genereren van de inhoudsopgave tot pagina's die overeenkomen met het vereiste pad. Dit pad komt uit de root van je site en begint altijd met een schuine streep naar voren.

en: Limit Path
nl: Beperk pad

en: If you have a consistent menu across the top of your site, you can adjust the top offset to stop the headings from appearing underneath the top menu. A setting of 30 accommodates the WordPress admin bar. This setting only has an effect after you have enabled Smooth Scroll option.
nl: Als je een consistent menu bovenaan je site hebt, kun je de bovenste offset aanpassen om te voorkomen dat de kopteksten onder het bovenste menu verschijnen. Een instelling van 30 biedt plaats aan de WordPress toolbar. Deze instelling hebt pas effect nadat je de optie Smooth Scroll hebt ingeschakeld.

en: Prevent the loading the core CSS styles. When selected, the appearance options from above will be ignored.
nl: Voorkom dat de core CSS stijlen worden geladen. Indien geselecteerd, worden de weergave opties van hierboven genegeerd.

note: translators: %s: URL to the documentation
en: Show the table of contents for qualifying items on the homepage.
nl: Toon de inhoudsopgave voor de in aanmerking komende items op de homepage.

en: Use - rather than _ in anchors.
nl: Gebruik - in plaats van _ in ankers.

en: Hyphenate
nl: Afbreken

en: Ensure anchors are in lowercase.
nl: Zorg ervoor dat de ankers in kleine letters staan.

en: Lowercase
nl: Kleine letters

en: Link Visited Color
nl: Link bezochte kleur

en: Link Hover Color
nl: Link hover kleur

en: Link Color
nl: Link kleur

en: Title Color
nl: Titelkleur

en: Border Color
nl: Randkleur

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: For the following settings to apply, select the Custom Theme option.
nl: Selecteer de optie Aangepast thema om de volgende instellingen toe te passen.

en: Custom Theme
nl: Aangepast thema

en: Transparent
nl: Transparant

en: Black
nl: Zwart

en: White
nl: Wit

en: Light Blue
nl: Lichtblauw

en: Grey
nl: Grijs

en: The theme is only applied to the table of contents which is auto inserted into the post. The Table of Contents widget will inherit the theme widget styles.
nl: Het thema wordt alleen toegepast op de inhoudsopgave die automatisch in het bericht wordt ingevoegd. De inhoudsopgave widget neemt de thema widget stijlen over.

en: Theme
nl: Thema

en: Font Size
nl: Lettertype grootte

en: Right
nl: Rechts

en: Left
nl: Links

en: None (Default)
nl: Geen (standaard)

en: Select the User Defined option from the Width option to utilitze the custom width.
nl: Selecteer de door de gebruiker gedefinieerde optie bij de optie Breedte om de aangepaste breedte te gebruiken.

en: Custom Width
nl: Aangepaste breedte

en: User Defined
nl: Gebruiker gedefinieerde

en: Custom
nl: Aangepast

en: Relative
nl: Relatief

en: Fixed
nl: Gemaakt

en: Width
nl: Breedte

en: None
nl: Geen

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Decimal (default)
nl: Decimaal (standaard)

en: Counter
nl: Teller

en: Show as Hierarchy
nl: Als hiërarchie weergeven

en: Initially hide the table of contents.
nl: Verberg in eerste instantie de inhoudsopgave.

en: Initial View
nl: Eerste weergave

en: Allow the user to toggle the visibility of the table of contents.
nl: Sta de gebruiker toe om de zichtbaarheid van de inhoudsopgave te wijzigen.

en: Contents
nl: Inhoud

en: Eg: Contents, Table of Contents, Page Contents
nl: Bijv.: inhoud, inhoudsopgave, pagina inhoud

en: Header Label
nl: Header label

en: Show header text above the table of contents.
nl: Toon header boven de inhoudsopgave.

en: Display Header Label
nl: Headerlabel weergeven

en: or more headings are present
nl: of meer headings zijn aanwezig

en: Show when
nl: Weergeven wanneer

en: Bottom
nl: Onder

en: Top
nl: Boven

en: After first heading
nl: Na eerste heading

en: Before first heading (default)
nl: Voor eerste koptekst (standaard)

en: Choose where where you want to display the table of contents.
nl: Kies waar je de inhoudsopgave wil weergeven.

en: Position
nl: Positie

en: NOTE: The table of contents will only be automatically inserted on post types for which it has been enabled.
nl: OPMERKING: de inhoudsopgave wordt alleen automatisch ingevoegd bij berichttypen waarvoor deze is ingeschakeld.

en: Select the post types which will have the table of contents automatically inserted.
nl: Selecteer de berichttypen waarin de inhoudsopgave automatisch wordt ingevoegd.

en: Auto Insert
nl: Automatisch invoegen

en: Select the post types to enable the support for table of contents.
nl: Selecteer de berichttypen om de ondersteuning voor de inhoudsopgave in te schakelen.

en: Enable Support
nl: Ondersteuning inschakelen

en: Specify headings to be excluded from appearing in the table of contents. Separate multiple headings with a pipe <code>|</code>. Use an asterisk <code>*</code> as a wildcard to match other text.
nl: Geef headers op die moeten worden uitgesloten van weergave in de inhoudsopgave. Scheid meerdere rubrieken met een pipe <code> | </code>. Gebruik een asterisk <code> * </code> als jokerteken om overeen te komen met andere tekst.

en: Exclude Headings
nl: Headings uitsluiten

en: Examples:
nl: Voorbeelden:

en: Specify alternate table of contents header string. Add the header to be replaced and the alternate header on a single line separated with a pipe <code>|</code>. Put each additional original and alternate header on its own line.
nl: Geef een alternatieve headerreeks voor de inhoudsopgave op. Voeg de te vervangen header en de alternatieve header op een enkele regel toe, gescheiden door een pipe <code> | </code>. Zet elke extra originele en alternatieve header op een eigen regel.

en: Alternate Headings
nl: Alternatieve headings

en: Heading 6 (h6)
nl: Koptekst 6 (H6)

en: Heading 5 (h5)
nl: Koptekst 5 (H5)

en: Heading 4 (h4)
nl: Koptekst 4 (H4)

en: Heading 3 (h3)
nl: Koptekst 3 (H3)

en: Heading 2 (h2)
nl: Koptekst 2 (H2)

en: Heading 1 (h1)
nl: Koptekst 1 (H1)

en: Select the heading to consider when generating the table of contents. Deselecting a heading will exclude it.
nl: Selecteer de kop die je in overweging wilt nemen bij het genereren van de inhoudsopgave. Als je een kop deselecteert, wordt deze uitgesloten.

en: Headings:
nl: Koppen:

en: Using the advanced options below will override the global advanced settings.
nl: Het gebruik van de onderstaande geavanceerde opties heeft voorrang op de globale geavanceerde instellingen.

en: NOTE:
nl: NOTITIE:

en: Advanced:
nl: Geavanceerd:

en: Insert table of contents.
nl: Invoegen inhoudsopgave.

en: Disable the automatic insertion of the table of contents.
nl: Schakel het automatisch invoegen van de inhoudsopgave uit.

en: Table of Contents
nl: Inhoudsopgave

en: Settings
nl: Instellingen
