Plugins - iThemes Security (formerly Better WP Security) - Stable (latest releas - en to nl translation catalogue (1427 entries)

en: Brute Force "admin" Username
nl: Brute Force “admin” gebruikersnaam

en: iThemes Security Pro Now Integrates with Restrict Content Pro.
nl: iThemes Security Pro integreert nu met Restrict Content Pro.

en: A search term is required when querying this actor type.
nl: Een zoekterm is vereist bij het opvragen van dit actor type.

en: That actor type is not supported.
nl: Dat actor type wordt niet ondersteund.

en: Added via WP CLI
nl: Toegevoegd via WP CLI

en: Limit Banned IPs in Server Config
nl: Verbannen IP’s in server config beperken

en: If the number of IPs in the banned list exceeds the Server Configuration File limit, the additional IPs will be blocked using PHP. Blocking IPs at the server level is more efficient than blocking IPs at the application level using PHP.
nl: Als het aantal IP's in de verbanningen lijst de limiet van het serverconfiguratiebestand overschrijdt, worden de extra IP's geblokkeerd met PHP. Het blokkeren van IP's op serverniveau is efficiënter dan het blokkeren van IP's op applicatieniveau met PHP.

en: Limiting the number of IPs blocked by the Server Configuration Files (.htaccess and nginx.conf) will help reduce the risk of a server timeout when updating the configuration file.
nl: Het aantal IP's dat wordt geblokkeerd door de serverconfiguratiebestanden (.htaccess en nginx.conf) beperken, zal helpen het risico van een servertime-out bij het updaten van het configuratiebestand te verkleinen.

en: Limit Banned IPs in Server Configuration Files
nl: Verbannen IP’s in server configuratie bestanden beperken

en: Failed to delete the ban: %s
nl: Kan de ban niet verwijderen: %s

en: Failed to save the ban: %s
nl: Kan de ban niet opslaan: %s

en: This IP address is already banned.
nl: Dit IP-adres is al verbannen.

en: Cannot ban an authorized host.
nl: Kan een geautoriseerde host niet verbannen.

en: The "database" repository only accepts Host instances.
nl: De "database"-repository accepteert alleen Host instanties.

en: The "database" repository only accepts Ban instances.
nl: De "database"-repository accepteert alleen Ban instanties.

en: Update Ban
nl: Ban updaten

en: A comment describing the ban.
nl: Een opmerking die de ban beschrijft.

en: Notes
nl: Opmerkingen

en: The actor who added the ban.
nl: De actor die de ban toevoegde.

en: The identifier for the actor.
nl: De identifier voor de actor.

en: The type of the actor.
nl: Het type van de actor.

en: Created By
nl: Aangemaakt door

en: The IP address to ban.
nl: Het te verbannen IP-adres.

en: Manually Ban
nl: Handmatig verbannen

en: Failed to get bans: %s
nl: Kan geen bans krijgen: %s

en: View Activity
nl: Activiteit bekijken

en: Dynamic ban added with the deprecated itsec_filter_blacklisted_ips filter.
nl: Dynamische ban toegevoegd met het verouderde itsec_filter_blacklisted_ips filter.

en: Limit to bans added before the given date.
nl: Limiet voor verbanningen toegevoegd voor de opgegeven datum.

en: Banned Before
nl: Verbannen voor

en: Limit to bans added after the given date.
nl: Limiet voor verbanningen toegevoegd na de opgegeven datum.

en: Banned After
nl: Verbannen na

en: The particular actor that caused the ban.
nl: De specifieke actor die de ban veroorzaakte.

en: Actor Identifier
nl: Actor identifier

en: The type of actor that created the ban.
nl: Het type actor dat de ban heeft gemaakt.

en: Actor Type
nl: Actor type

en: Sorry, you do not have permission to delete bans.
nl: Je hebt geen toestemming om bans te verwijderen.

en: Sorry, you do not have permission to update bans.
nl: Je hebt geen toestemming om bans te updaten.

en: The host matches your current IP and cannot be banned.
nl: De host komt overeen met je huidige IP en kan niet worden verbannen.

en: Sorry, you do not have permission to create bans.
nl: Je hebt geen toestemming om bans te maken.

en: No ban found with that id.
nl: Geen ban gevonden met dat id.

en: Sorry, you do not have permission to view bans.
nl: Je hebt geen toestemming om bans te bekijken.

en: Cursor definition for repository is malformed.
nl: Cursordefinitie voor repository is onjuist opgemaakt.

en: Cursor missing definition for repository.
nl: Cursordefinitie voor repository ontbreekt.

en: Unknown ban source "%s".
nl: Onbekende ban bron "%s".

en: The ban source "%s" does not support deleting a ban.
nl: De ban bron "%s" ondersteunt het verwijderen van een ban niet.

en: The source "%1$s" does not match the previous ban source "%2$s".
nl: De bron "%1$s" komt niet overeen met de vorige ban bron "%2$s".

en: The ban source "%s" does not support saving bans.
nl: De ban bron "%s" ondersteunt het opslaan van bans niet.

en: The ban source "%s" does not support updating a ban.
nl: De ban bron "%s" ondersteunt het updaten van een ban niet.

en: The ban source "%s" does not support creating a ban.
nl: De ban bron "%s" ondersteunt het maken van een ban niet.

en: Lockout Module
nl: Uitsluitingsmodule

en: Inactive lockout module %s
nl: Inactieve uitsluitingsmodule %s

note: translators: %s: Parameter name.
en: %s is not a valid IP address.
nl: %s is geen geldig IP-adres.

en: Passing the log type as the second parameter is no longer supported. Pass a filters array instead.
nl: Het doorgeven van het log type als de tweede parameter wordt niet langer ondersteund. Geef in plaats daarvan een filter array door.

en: Passing a module as a single parameter is no longer supported. Pass a filters array instead.
nl: Het doorgeven van een module als een enkele parameter wordt niet langer ondersteund. Geef in plaats daarvan een filter array door.

en: Must be running at least version %s of iThemes Security.
nl: Moet op zijn minst versie %s van iThemes Security draaien.

note: translators: 1: input name, 2: invalid host list
en: The following IP in %1$s is on the authorized hosts list and cannot be banned: %2$l | The following IPs in %1$s are on the authorized hosts list and cannot be banned: %2$l
nl[0]: Het volgende IP in %1$s staat in de geautoriseerde hosts lijst en kan niet worden verbannen: %2$l
nl[1]: De volgende IPs in %1$s staan in de geautoriseerde hosts lijst en kunnen niet worden verbannen: %2$l

en: Default Ban List
nl: Standaard ban lijst

en: Use the guidelines below to enter hosts that will not be locked out from your site. This will keep you from locking yourself out of any features if you should trigger a lockout. Please note this does not override away mode.
nl: Gebruik de onderstaande richtlijnen om hosts in te voeren die niet uitgesloten zullen worden van je site. Dit weerhoudt je ervan jezelf uit te sluiten van functies in het geval dat je een uitsluiting activeert. Let op dat dit de afwezig modus niet overschrijft.

en: Add my current IP to the Authorized Hosts List
nl: Mijn huidige IP aan de Geautoriseerde hosts lijst toevoegen

en: Ban Lookback Period
nl: Ban terugblikperiode

en: Enable Ban Repeat Offender
nl: Ban veelpleger inschakelen

en: Update License
nl: Licentie updaten

en: iThemes Security Pro couldn't verify the license for this site. An active license is required to authenticate the Site Scanner.
nl: iThemes Security Pro kon de licentie voor deze site niet verifiëren. Een actieve licentie is vereist om de Site scanner te authenticeren.

en: Licensed Hostname Prompt
nl: Gelicentieerde hostnaam prompt

en: Authorized Hosts List
nl: Geautoriseerde hosts lijst

en: Ban Lockout Period
nl: Ban uitsluitingsperiode

en: Ban Threshold
nl: Ban drempel

en: Ban Repeat Offender
nl: Ban veelpleger

en: The malware scanner has been deprecated. Please switch to the Site Scanner API.
nl: De malware scanner is verouderd. Schakel over naar de site scanner API.

en: No recent site scan.
nl: Geen recente site scan.

en: Sorry, you cannot unmute issues.
nl: Je kunt geen genegeerde problemen terughalen.

en: Sorry, you cannot mute issues.
nl: Je kunt problemen niet negeren.

en: This issue has not been muted.
nl: Dit probleem is niet genegeerd.

en: Sorry, you cannot view muted issues.
nl: Je kunt geen genegeerde problemen bekijken.

en: Sorry, you cannot view site scans.
nl: Je kunt geen site scans bekijken.

en: Sorry, you cannot perform site scans.
nl: Je kunt geen site scans uitvoeren.

en: No issue was found with that id.
nl: Er is geen probleem gevonden met dat id.

en: Sorry, you cannot fix site scan issues.
nl: Je kunt site scan problemen niet oplossen.

en: Sorry, you cannot view site scan issues.
nl: Je kunt site scan problemen niet bekijken.

en: Scan Errors
nl: Scan fouten

en: The scheduled site scan encountered %1$s error when scanning %2$s. | The scheduled site scan encountered %1$s errors when scanning %2$s.
nl[0]: De geplande site scan ondervond %1$s fout bij het scannen van %2$s.
nl[1]: De geplande site scan ondervond %1$s fouten bij het scannen van %2$s.

en: The scanner encountered %s additional error. | The scanner encountered %s additional errors.
nl[0]: De scanner heeft %s extra fout aangetroffen.
nl[1]: De scanner heeft %s extra fouten aangetroffen.

en: The scheduled site scan found %1$s issue when scanning %2$s. | The scheduled site scan found %1$s issues when scanning %2$s.
nl[0]: De geplande site scan heeft %1$s probleem gevonden tijdens het scannen %2$s.
nl[1]: De geplande site scan heeft %1$s problemen gevonden tijdens het scannen %2$s.

en: View Report
nl: Rapport bekijken

note: translators: 1. Site name.
en: An error occurred while running the scheduled site scan on %s:
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het uitvoeren van de geplande site scan op %s:

en: Scheduled site scan found warnings
nl: Geplande site scan heeft waarschuwingen gevonden

en: Scheduled site scan report: %l
nl: Geplande site scan rapport: %l

en: Scheduled site scan found no issues.
nl: Geplande site scan heeft geen problemen gevonden.

en: Scheduled site scan resulted in an error
nl: Geplande site scan resulteerde in een fout

en: Site Scan for %s
nl: Site scan voor %s

en: Must pass Scan instance.
nl: Moet scan instantie doorgeven.

en: Invalid JSON: %s.
nl: Ongeldige JSON: %s.

en: Unknown Error
nl: Onbekende fout

en: Invalid JSON.
nl: Ongeldige JSON.

en: Failed to calculate hmac.
nl: Kon hmac niet berekenen.

en: iThemes Security Pro is not activated.
nl: iThemes Security Pro is niet geactiveerd.

en: Could not find the iThemes updater.
nl: Kon de iThemes updater niet vinden.

en: Not an iThemes Security Pro install.
nl: Geen iThemes Security Pro installatie.

en: Please %1$sconfirm%2$s your licensing details.
nl: %1$sBevestig%2$s je licentie gegevens.

en: Muted Issues
nl: Genegeerde problemen

en: Vulnerabilities
nl: Kwetsbaarheden

en: Site Scanner
nl: Site scanner

en: This issue is not muted.
nl: Dit probleem is niet genegeerd.

en: This issue has already been muted.
nl: Dit probleem is reeds genegeerd.

en: Malformed token.
nl: Onjuist opgemaakt token.

en: Log item is of the incorrect type.
nl: Log item is van het verkeerde type.

en: Log item does not belong to the Site Scanner module.
nl: Log item behoort niet tot de Site scanner module.

en: Could not find a log item with that id.
nl: Kon geen log item vinden met dat id.

en: Vulnerable Software
nl: Kwetsbare software

en: On Blocklist
nl: Op blokkeerlijst

en: Found Malware
nl: Malware gevonden

en: Scan Error
nl: Scan fout

en: Please %1$sreview the logs%2$s to make sure your system is secure.
nl: Om er zeker van te zijn dat je systeem veilig is %1$sraadpleeg de logs%2$s.

en: iThemes Security found %s issue during a site scan. | iThemes Security found %s issues during a site scan.
nl[0]: iThemes Security vond %s probleem tijdens een site scan.
nl[1]: iThemes Security vond %s problemen tijdens een site scan.

en: The iThemes Security site scan encountered an error.
nl: De iThemes Security site scan heeft een fout aangetroffen.

en: Site Verification Succeeded
nl: Site verificatie geslaagd

en: Scan Verification Failed: Invalid Secret
nl: Scan verificatie mislukt: Ongeldige geheime sleutel

en: Update Theme
nl: Thema updaten

en: Update Plugin
nl: Plugin updaten

en: You must have permission to update themes to fix this issue.
nl: Je moet toestemming hebben om thema’s te updaten om dit probleem op te lossen.

en: You must have permission to update plugins to fix this issue.
nl: Je moet toestemming hebben om plugins te updaten om dit probleem op te lossen.

en: This issue cannot be automatically fixed.
nl: Dit probleem kan niet automatisch worden opgelost.

note: Translators: 1: Link to Sucuri's privacy policy
en: This site is scanned for potential malware and vulnerabilities by the iThemes Site Scanner. We do not send personal information to the scanner; however, the scanner could find personal information posted publicly (such as in comments) during the scan.
nl: Deze site wordt gescand op potentiële malware en kwetsbaarheden door de iThemes Site scanner. Wij sturen geen persoonlijke informatie naar de scanner; echter, de scanner zou persoonlijke informatie geplaatst in het openbaar (zoals in reacties ) kunnen vinden tijdens de scan.

en: Blocklist
nl: Blokkeerlijst

en: Log item is malformed.
nl: Log item is onjuist opgemaakt.

en: Logs must be stored in the database to retrieve past scans.
nl: Logs moeten in de database zijn opgeslagen om eerdere scans op te halen.

en: Domain blocked by %s
nl: Domein geblokkeerd door %s

en: Site Scan Scheduling
nl: Site scan planning

en: Regenerated wp-config.php.
nl: wp-config.php is opnieuw gegenereerd.

en: Write to File
nl: Naar bestand schrijven

en: Regenerated server config.
nl: Server configuratie is opnieuw gegenereerd.

en: Pass through Authorization header.
nl: Autorisatie header doorgeven.

en: An iThemes Security module's scheduling.php file must return a callable.
nl: Een iThemes Security module's scheduling.php bestand moet een callable retourneren.

en: Unable to update the theme: %l
nl: Kan het thema niet updaten: %l

en: An unknown issue prevented the update from completing.
nl: Een onbekend probleem verhinderde dat de update werd voltooid.

en: Unable to update the plugin: %l
nl: Kan de plugin niet updaten: %l

en: No update is listed for the theme.
nl: Er wordt geen update vermeld voor het thema.

en: An available update is listed, but automatic updates are not configured.
nl: Een beschikbare update wordt vermeld, maar automatische updates zijn niet geconfigureerd.

en: An update to version %1$s is available, but it doesn&#8217;t work with your version of PHP. %2$sLearn more about updating PHP%3$s.
nl: Er is een update naar versie %1$s beschikbaar, maar deze werkt niet met je versie van PHP. %2$sMeer informatie over het updaten van PHP%3$s.

en: No update is listed for the plugin.
nl: Er wordt geen update vermeld voor de plugin.

en: OpenSSL unable to sign data
nl: OpenSSL kan gegevens niet ondertekenen

en: Invalid signature encoding
nl: Ongeldige handtekening-codering

en: Invalid claims encoding
nl: Ongeldige claim-codering

en: Invalid header encoding
nl: Ongeldige header-codering

en: Wrong number of segments
nl: Verkeerd aantal segmenten

en: Expired token
nl: Verlopen token

note: translators: %s Date/Time the JWT is valid.
en: Cannot handle token prior to %s.
nl: Kan token niet verwerken vóór %s.

en: Signature verification failed
nl: Verificatie handtekening mislukt

en: "kid" empty, unable to lookup correct key
nl: “kid” leeg, kan juiste sleutel niet opzoeken

en: "kid" invalid, unable to lookup correct key
nl: “kid” ongeldig, kan juiste sleutel niet opzoeken

en: Algorithm not allowed
nl: Algoritme niet toegestaan

en: Algorithm not supported
nl: Algoritme wordt niet ondersteund

en: Empty algorithm
nl: Leeg algoritme

en: Key may not be empty
nl: Sleutel mag niet leeg zijn

en: Did not confirm that "none" is an allowed algorithm.
nl: Heeft niet bevestigd dat "none" een toegestaan algoritme is.

en: Unable to update the %1$s plugin. %2$s
nl: Kan de %1$s plugin niet updaten. %2$s

en: Host Triggered Ban Conditions
nl: Host activeerde ban voorwaarden

en: Authorized Host Triggered Ban Conditions
nl: Geautoriseerde host activeerde ban voorwaarden

en: <strong>Is this computer an authorized host:</strong> %s
nl: <strong>Is deze computer een geautoriseerde host:</strong> %s

en: Failed to acquire a mutex.
nl: Kan geen mutex verkrijgen.

en: User Groups for Strong Passwords
nl: Gebruikersgroepen voor sterke wachtwoorden

en: Force users in the selected groups to use strong passwords.
nl: Dwing gebruikers in de geselecteerde groepen om sterke wachtwoorden te gebruiken.

en: User Group
nl: Gebruikersgroep

en: Force users in the group to use strong passwords.
nl: Dwing gebruikers in de groep om sterke wachtwoorden te gebruiken.

en: Require Strong Passwords
nl: Vereis sterke wachtwoorden

en: Backup
nl: Back-up

en: The response body is missing the "ips" entry.
nl: In de antwoord tekst ontbreekt de vermelding "ips".

en: Disabled reason: %s
nl: Uitgeschakelde reden: %s

en: Enabled reason: %s
nl: Ingeschakelde reden: %s

en: Read the documentation
nl: Lees de documentatie

en: Feature Flags in iThemes Security allow you to try experimental features before they are released.
nl: Functievlaggen in iThemes Security stellen je in staat experimentele functies uit te proberen voordat ze beschikbaar komen.

en: This %1$ssite scan is powered by iThemes%2$s. We use several datapoints to check for known malware, blocklist status, website errors and out-of-date software. These datapoints are not 100%% accurate, but we try our best to provide thorough results.
nl: Deze %1$ssite scan wordt mogelijk gemaakt door iThemes%2$s. We gebruiken verschillende datapunten om op bekende malware, blokkeerlijst-status, site fouten en verouderde software te controleren. Deze datapunten zijn niet 100%% nauwkeurig, maar we doen ons best om gedegen resultaten te leveren.

en: Scan Now
nl: Nu scannen

en: Site Scan
nl: Site scan

en: Hides core update notifications from users who cannot update core.
nl: Verbergt core-update meldingen voor gebruikers die core niet kunnen updaten.

en: Hides plugin update notifications from users who cannot update plugins.
nl: Verbergt plugin-update meldingen voor gebruikers die plugins niet kunnen updaten.

en: Hides theme update notifications from users who cannot update themes.
nl: Verbergt thema-update meldingen voor gebruikers die thema’s niet kunnen updaten.

en: Currently one or more of your salts is invalid. Please either use the tool below, or %1$smanually update your wp-config.php file%2$s.
nl: Momenteel zijn één of meer van je salts ongeldig. Gebruik de onderstaande tool of %1$swerk je wp-config.php bestand handmatig bij%2$s.

en: Or
nl: Of

en: Your user account does not have the ability to install or activate plugins. Please ask your site administrator to install Sync.
nl: Je gebruikersaccount heeft niet de mogelijkheid om plugins te installeren of te activeren. Vraag je sitebeheerder om Sync te installeren.

en: Account is not authorized
nl: Account is niet geautoriseerd

en: Take me back to Sync
nl: Breng me terug naar Sync

en: This will install the iThemes Sync plugin and connect the plugin to your Sync account.
nl: Hiermee wordt de iThemes Sync-plugin geïnstalleerd en wordt de plugin verbonden met je Sync-account.

en: Connecting iThemes Sync
nl: iThemes Sync verbinden

en: Connect Sync
nl: Verbinding maken met Sync

en: Missing sync connect token.
nl: Sync verbindingstoken ontbreekt.

en: The plugin could not be activated. Please manually activate the plugin. Error: %s
nl: De plugin kan niet worden geactiveerd. Activeer de plugin handmatig. Fout: %s

en: The plugin could not be installed. Please manually install the plugin. Error: %s
nl: De plugin kan niet worden geïnstalleerd. Installeer de plugin handmatig. Fout: %s

en: Sync Connect
nl: Sync verbinden

en: Could not request filesystem credentials.
nl: Kon de referenties van het bestandssysteem niet opvragen.

en: Invalid JSON response from Sync API. Please manually activate the plugin.
nl: Ongeldige JSON-reactie van Sync API. Activeer de plugin handmatig.

en: Invalid response from the server (Code: %d). Please manually activate the plugin.
nl: Ongeldige reactie van de server (code: %d). Activeer de plugin handmatig.

en: Installation failed for an unknown reason.
nl: Installatie is om onbekende reden mislukt.

en: Default Groups
nl: Standaard groepen

en: %s Users
nl: %s Gebruikers

en: No default group called %s
nl: Geen standaardgroep genaamd %s

en: Sorry, no user group exists with that id.
nl: Sorry, er bestaat geen gebruikersgroep met dat id.

en: A user group must have a minimum role, list of roles, or list of users to be created.
nl: Een gebruikersgroep moet een minimum rol, lijst met rollen of lijst met gebruikers hebben om te worden gemaakt.

en: No user found for %d.
nl: Geen gebruiker gevonden voor %d.

en: A user group already exists with the id '%s'.
nl: Een gebruikersgroep met het id '%s' bestaat al.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user group.
nl: Sorry, je mag deze gebruikersgroep niet verwijderen.

en: Another user group with this configuration already exists.
nl: Er bestaat al een andere gebruikersgroep met deze configuratie.

en: Sorry, you are not allowed to create user groups.
nl: Sorry, je mag geen gebruikersgroepen aanmaken.

en: Sorry, you are not allowed to view this user group.
nl: Sorry, je mag deze gebruikersgroep niet bekijken.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user group.
nl: Sorry, je mag deze gebruikersgroep niet bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to list user groups.
nl: Je mag geen gebruikersgroepen weergeven.

en: Sorry, you are not allowed to edit user groups.
nl: Je mag gebruikersgroepen niet bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to list user matchables.
nl: Je mag geen matchables van gebruikers weergeven.

en: An unexpected error occurred.
nl: Een onverwachte fout trad op.

en: No user group found.
nl: Geen gebruikersgroep gevonden.

en: Manage user groups.
nl: Gebruikersgroepen beheren.

en: User Groups
nl: Gebruikersgroepen

en: uuid must be a string.
nl: uuid moet een string zijn.

en: Failed to delete group.
nl: Kan groep niet verwijderen.

en: No user group found for '%s'
nl: Geen gebruikersgroep gevonden voor '%s'

en: Id must be a string.
nl: Id moet een tekenreeks zijn.

en: Everybody Else
nl: Alle anderen

en: Type must be either single or multiple.
nl: Type moet enkelvoudig of meervoudig zijn.

en: This user group contains %l.
nl: Deze gebruikersgroep bevat %l.

en: This user group contains no users.
nl: Deze gebruikersgroep bevat geen gebruikers.

en: the following users: %l
nl: de volgende gebruikers: %l

en: roles greater than %s
nl: rollen groter dan %s

en: the following canonical roles: %l
nl: de volgende canonieke rollen: %l

en: the following roles: %l
nl: de volgende rollen: %l

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: Select the group of users that can manage iThemes Security. If no groups are selected, all administrator users will have access.
nl: Selecteer de groep gebruikers die iThemes Security kunnen beheren. Als er geen groepen zijn geselecteerd, zullen alle beheerder gebruikers toegang hebben.

en: Global
nl: Algemeen

en: Allow users in the group to manage iThemes Security.
nl: Sta gebruikers in de groep toe iThemes Security te beheren.

en: Manage iThemes Security
nl: iThemes Security beheren

en: The configuration you have chosen removes your capability to manage iThemes Security.
nl: De configuratie die je hebt gekozen, verwijdert je mogelijkheid om iThemes Security te beheren.

en: Manage Group
nl: Groep beheren

en: The %s table is not installed.
nl: De %s tabel is niet geïnstalleerd.

en: Process Stop
nl: Proces stoppen

en: Process Update
nl: Proces update

en: The user group selected for %1$s is invalid.
nl: De gebruikersgroep die is geselecteerd voor %1$s is ongeldig.

en: Invalid json response.
nl: Ongeldige json-reactie.

en: Empty response body.
nl: Lege reactie body.

en: Configured in the Feature Flags settings page.
nl: Geconfigureerd op de Functie Vlaggen instellingenpagina.

en: Gradually rolling out.
nl: Geleidelijk aan het uitrollen.

en: Remotely disabled by iThemes.
nl: Op afstand uitgeschakeld door iThemes.

en: Manually configured with a constant.
nl: Handmatig geconfigureerd met een constante.

en: Unknown flag
nl: Onbekende vlag

en: Invalid flag name.
nl: Ongeldige vlagnaam.

en: Cannot run iThemes Security. Error encountered during setup. Please try deactivating and reactivating iThemes Security. Contact support if the error persists.
nl: Kan iThemes Security niet uitvoeren. Er is een fout opgetreden tijdens de installatie. Probeer iThemes Security te deactiveren en weer te activeren. Neem contact op met ondersteuning als de fout zich blijft voordoen.

en: Return results for users across the entire network, not just the current site.
nl: Resultaten retourneren voor gebruikers in het hele netwerk, niet alleen voor de huidige site.

en: Failed to update settings.
nl: Kan instellingen niet updaten.

en: iThemes Security Pro requires WordPress 5.4 or later.
nl: iThemes Security Pro vereist WordPress 5.4 of hoger.

en: The iThemes Security Check server could not contact your site. Please wait a few minutes and try again.
nl: De iThemes Security Check-server kan geen verbinding maken met je site. Wacht een paar minuten en probeer het opnieuw.

en: An error occurred when communicating with the iThemes Security Check server: %s (%s)
nl: Er is een fout opgetreden bij de communicatie met de iThemes Security Check-server: %s (%s)

en: An error occurred when communicating with the iThemes Security Check server: The server did not return JSON data when JSON data was expected.
nl: Er is een fout opgetreden bij de communicatie met de iThemes Security Check-server: De server heeft geen JSON-gegevens geretourneerd wanneer JSON-gegevens werden verwacht.

en: An error occurred when communicating with the iThemes Security Check server: The server returned a blank response.
nl: Er is een fout opgetreden bij de communicatie met de iThemes Security Check-server: de server heeft een leeg antwoord geretourneerd.

en: The server was unable to be contacted.
nl: Er kon geen contact worden gemaakt met de server.

en: Your site now redirects http page requests to https.
nl: Je site stuurt nu http pagina verzoeken door naar https.

en: Updating Site Configuration...
nl: Site configuratie aan het updaten...

en: Redirect HTTP Requests to HTTPS
nl: Stuur HTTP verzoeken door naar HTTPS

en: Please note that you will have to log back in after enabling this.
nl: Houd er rekening mee dat je opnieuw moet inloggen nadat je dit hebt ingeschakeld.

en: Your site supports SSL. Redirecting all http page requests to https is highly recommended as it protects login details from being stolen when using public WiFi or insecure networks.
nl: Je site ondersteunt SSL. Het wordt ten zeerste aanbevolen om alle http pagina-aanvragen om te leiden naar https, omdat het inloggegevens beschermt tegen diefstal bij het gebruik van openbare wifi of onveilige netwerken.

en: Requests for http pages are redirected to https as recommended.
nl: Verzoeken om http pagina's worden zoals aanbevolen doorgestuurd naar https.

en: Identified remote IP entry to protect against IP spoofing.
nl: Externe IP entry geïdentificeerd ter bescherming tegen IP-spoofing.

en: This feature requires contacting an iThemes.com server. See our %1$sPrivacy Policy%2$s.
nl: Voor deze functie moet contact worden opgenomen met een iThemes.com-server. Zie ons %1$sPrivacybeleid%2$s.

en: Adds secure automatic IP detection and SSL server setup checks.
nl: Voegt veilige automatische IP-detectie en SSL-serverconfiguratiecontroles toe.

en: Scan Complete
nl: Scan voltooid

note: Translators: 1: Link to iThemes' privacy policy
en: When running Security Check, ithemes.com will be contacted as part of a process to determine if the site supports TLS/SSL requests. No personal data is sent to ithemes.com as part of this process. Requests to ithemes.com include the site's URL. For ithemes.com privacy policy details, please see the <a href="%1$s">iThemes Privacy Policy</a>.
nl: Bij het uitvoeren van Beveiligingscontrole wordt contact opgenomen met ithemes.com als onderdeel van een proces om te bepalen of de site TLS/SSL-aanvragen ondersteunt. Als onderdeel van dit proces worden er geen persoonlijke gegevens naar ithemes.com verzonden. Aanvragen aan ithemes.com bevatten de URL van de site. Voor details over het privacybeleid van ithemes.com raadpleeg je het <a href="%1$s">iThemes privacybeleid</a>.

en: Security Check Scan
nl: Beveiligingscontrole scan

en: Enable Security Check Pro to identify IP addresses and ensure attackers are locked out correctly. This requires contacting an iThemes.com server. Read our %1$sPrivacy Policy%2$s.
nl: Schakel Security Check Pro in om IP-adressen te identificeren en ervoor te zorgen dat aanvallers correct worden buitengesloten. Hiervoor moet contact worden opgenomen met een iThemes.com-server. Lees ons %1$sPrivacybeleid %2$s.

en: Disabled – Do not use Proxy Detection if your website isn't behind a proxy.
nl: Uitgeschakeld - Gebruik geen Proxy detectie als je site niet achter een proxy zit.

en: Manual – Manually select the header your proxy uses.
nl: Handmatig - Selecteer handmatig de header die je proxy gebruikt.

en: Automatic – (Not Recommended) iThemes Security will try to find the correct proxy header to use automatically.
nl: Automatisch - (Niet aanbevolen) iThemes Security zal proberen automatisch de juiste proxy-header te vinden om te gebruiken.

en: Security Check Scan – (Recommended) Security Check will connect to the iThemes.com servers to accurately identify your server configuration. %1$sRead our Privacy Policy%2$s. Security Check will correctly identify remote IP addresses and ensure your site is using the recommended features.
nl: Security Check Scan - (Aanbevolen) Security Check maakt verbinding met de iThemes.com-servers om je serverconfiguratie nauwkeurig te identificeren. %1$sLees ons privacybeleid %2$s. Beveiligingscontrole zal IP-adressen op afstand correct identificeren en ervoor zorgen dat je site de aanbevolen functies gebruikt.

en: Choose how iThemes Security determines your visitor's IP addresses. Incorrectly configuring this setting may lead to attackers bypassing lockouts or bans.
nl: Kies hoe iThemes Security de IP-adressen van je bezoekers bepaalt. Onjuiste configuratie van deze instelling kan ertoe leiden dat aanvallers uitsluitingen of verbanningen omzeilen.

en: Run Security Check Scan Now
nl: Beveiligingscontrole scan nu uitvoeren

en: Identified IP was invalid.
nl: Het geïdentificeerde IP was ongeldig.

en: Could not detect IP header.
nl: Kan IP-header niet detecteren.

en: Detected IP: %s
nl: Gedetecteerd IP: %s

en: iThemes Security requires PHP 5.6 or higher.
nl: iThemes Security vereist PHP 5.6 of hoger.

en: Deny Login
nl: Inloggen weigeren

en: Confirm Login
nl: Inloggen bevestigen

en: Please Verify the Login Request
nl: Verifieer de inlog aanvraag

note: translators: 1: Username
en: <b>Username:</b> %1$s
nl: <b>Gebruikersnaam:</b> %1$s

en: Username or Email Address
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Unable to generate context for lockout.
nl: Kan geen context voor uitsluiting genereren.

en: Failed to generate token and hash.
nl: Kan token en hash niet genereren.

en: Token expired.
nl: Token is verlopen.

en: Token not found.
nl: Token niet gevonden.

en: Invalid token.
nl: Ongeldig token.

en: Free 30 Day Trial
nl: Gratis proefperiode van 30 dagen

en: Manage updates (and much more!) for your WordPress websites all in one place. Save time logging in to multiple websites to perform WordPress admin tasks.
nl: Beheer updates (en nog veel meer!) voor je WordPress sites allemaal op één plek. Bespaar tijd bij het inloggen op meerdere sites om WordPress beheertaken uit te voeren.

en: Enable logging in without a password.
nl: Inloggen zonder een wachtwoord inschakelen.

en: Passwordless Login
nl: Zonder wachtwoord inloggen

en: You have been locked out.
nl: Je bent buitengesloten.

en: Forbidden
nl: Verboden

en: File Change module is not active.
nl: Bestandswijziging module is niet actief.

en: Domain clean by %s
nl: Domein schoon door %s

en: Warn
nl: Waarschuwing

en: Known Vulnerabilities
nl: Bekende kwetsbaarheden

en: Error Code: %s
nl: Foutcode: %s

en: Remind Me Later
nl: Herinner mij hier later aan

en: Dismiss Permanently
nl: Permanent negeren

en: Created At
nl: Aangemaakt op

en: Receive email updates about WordPress Security and marketing news from iThemes.
nl: Ontvang e-mail updates over WordPress beveiliging en marketing nieuws van iThemes.

en: Invalid request format.
nl: Ongeldig aanvraag format.

en: Action not found.
nl: Actie niet gevonden.

en: Notice not found.
nl: Bericht niet gevonden.

en: You must be logged-in to view notices.
nl: Je moet ingelogd zijn om berichten te kunnen bekijken.

en: Failed sending %s notification.
nl: Verzenden van %s bericht is mislukt.

en: Failed sending notification.
nl: Bericht verzenden mislukt.

en: Receive email updates about WordPress Security and marketing news from iThemes: %1$s
nl: Ontvang e-mail updates over WordPress beveiliging en marketing nieuws van iThemes: %1$s

en: Please %1$sreview the logs%2$s to make sure your system has not been compromised.
nl: Om er zeker van te zijn dat je systeem niet gecompromitteerd is %1$sraadpleeg de logs%2$s.

en: iThemes Security noticed file changes in your WordPress site.
nl: iThemes Security merkte bestandswijzigingen op in je WordPress site.

en: Remove the Security Messages Menu from the admin bar and receive the messages as traditional WordPress Admin Notices.
nl: Het Beveiliging Berichten menu uit de beheer balk verwijderen en de berichten als traditionele WordPress beheer berichten ontvangen.

en: Feature Flags
nl: Functie vlaggen

en: Empty file encountered when attempting to update <code>%1$s</code>. Manual configuration for the <code>%1$s</code> file can be found on the Security > Settings page in the Advanced section.
nl: Leeg bestand aangetroffen bij een poging om <code>%1$s</code> te updaten. Handmatige configuratie voor het bestand <code>%1$s</code> is te vinden op de pagina Beveiliging > Instellingen in het gedeelte Geavanceerd.

en: Interstitial state not found.
nl: Interstitiële status niet gevonden.

en: Failed to create interstitial state.
nl: Kan interstitiële status niet maken.

en: Could not calculate signature.
nl: Kan handtekening niet berekenen.

en: Invalid user.
nl: Ongeldige gebruiker.

en: Invalid signature.
nl: Ongeldige handtekening.

en: Session expired.
nl: Sessie verlopen.

en: The %1$s value must be a number.
nl: De waarde %1$s moet een getal zijn.

en: Action Processed
nl: Actie verwerkt

en: Action processed. Please continue in your original browser.
nl: Actie verwerkt. Ga verder in je originele browser.

en: Unsupported Interstitial. Please login again.
nl: Niet-ondersteunde interstitial. Log opnieuw in.

en: Possible Malware, Scanner Experiencing Issues
nl: Mogelijke malware, scanner ondervindt problemen

en: Enable SSL
nl: SSL inschakelen

en: Identified loopback IP.
nl: Loopback IP geïdentificeerd.

en: Invalid IP returned: %s
nl: Ongeldig IP geretourneerd: %s

en: Skipping loopback test: %s
nl: Loopback-test overslaan: %s

en: Identified server IPs to determine loopback requests.
nl: Server-IP's geïdentificeerd om loopback-aanvragen vast te stellen.

en: Rescheduling: No Lock
nl: Opnieuw inplannen: Geen vergrendeling

en: Empty file encountered when attempting to update %s config file.
nl: Leeg bestand aangetroffen bij een poging om %s configuratiebestand te updaten.

en: Server IPs
nl: Server IP’s

en: Manual
nl: Handmatig

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Manual Proxy Header
nl: Handmatige proxy header

en: Select the header your Proxy Server uses to forward the client IP address. If you don't know the header, you can contact your hosting provider or select the header that has your %1$sIP Address%2$s.
nl: Selecteer de header die je proxyserver gebruikt om het IP-adres van de client door te sturen. Als je de header niet weet, kun je contact opnemen met je hostingprovider of de header selecteren met je %1$sIP-adres%2$s.

en: Proxy Header
nl: Proxy-header

en: Proxy Detection
nl: Proxy detectie

en: No geolocator found a valid location.
nl: Geen geolocator heeft een geldige locatie gevonden.

en: Device running %1$s on %2$s
nl: Apparaat draait %1$s op %2$s

en: Device near %1$s
nl: Apparaat in de buurt van %1$s

en: Device running %1$s on %2$s near %3$s
nl: Apparaat draait %1$s op %2$s in de buurt van %3$s

en: The download_url() function was not found.
nl: De functie download_url () werd niet gevonden.

en: Maximum map dimensions is 1000px.
nl: Maximale kaart dimensies is 1000px.

en: No provider was found to generate a static map image.
nl: Er is geen provider gevonden om een ​​statische kaartafbeelding te genereren.

en: Invalid configuration for retrieving a static map image.
nl: Ongeldige configuratie voor het ophalen van een statische kaartafbeelding.

en: Tried to geolocate a private IP address.
nl: Probeerde een ​​privé IP-adres te localiseren.

en: Tried to geolocate an invalid IP address.
nl: Probeerde een ongeldig IP-adres te localiseren.

en: Changed the Disabled Force Two-Factor for Certain Users to "None".
nl: De Disabled Force Two-Factor voor bepaalde gebruikers gewijzigd in "Geen".

en: A 3rd-party Backup Plugin, %s, is being used.
nl: Een back-up plugin van derden, %s, wordt gebruikt.

en: Unknown recipient type for %s.
nl: Onbekend ontvanger type voor %s.

en: Unknown Default Recipients contacts, %l.
nl: Onbekende Standaard ontvangers contacten, %l.

en: Selecting "Default Recipients" is required.
nl: Het selecteren van "Standaard ontvangers" is verplicht.

en: Admin Email
nl: Beheerder e-mail

en: Custom
nl: Aangepast

en: Error while sending notification: %1$s.
nl: Fout tijdens het verzenden van het bericht: %1$s.

en: Error while sending notification: %1$s. %2$sView All%3$s.
nl: Fout tijdens het verzenden van bericht: %1$s. %2$sAlle bekijken%3$s.

en: Set the default recipients for any admin-facing notifications.
nl: Stel de standaard ontvangers in voor alle berichten die aan de beheerder zijn gericht.

en: Default Recipients
nl: Standaard ontvangers

en: iThemes Security will send notifications from this email address. Leave blank to use the WordPress default.
nl: iThemes Security zal meldingen versturen vanaf dit e-mailadres. Laat dit leeg om de WordPress standaard te gebruiken.

en: From Email
nl: Van e-mail

en: Sending Scheduled Notification
nl: Gepland bericht verzenden

en: Sending Notification Failed
nl: Bericht verzenden mislukt

en: Notification
nl: Bericht

en: Sending Notification
nl: Bericht aan het verzenden

en: Sending scheduled notifications
nl: Geplande berichten verzenden

en: Sending %s Failed
nl: Verzenden %s mislukt

en: Sending %s
nl: Bezig met verzenden %s

en: The Grade Report feature can help you identify vulnerabilities on the site. Visit the Notification Center to select which users receive emails from this feature.
nl: De functie Beoordelingsrapport kan je helpen bij het identificeren van kwetsbaarheden op de site. Ga naar het Meldingscentrum om te selecteren welke gebruikers e-mails van deze functie ontvangen.

en: Enable Grade Report
nl: Inschakelen Grade Report

en: The %1$s value must be an array.
nl: De %1$s waarde moet een array zijn.

en: Twice Hourly
nl: Twee keer per uur

en: All Modules
nl: Alle modules

en: Filter by Module
nl: Op module filteren

en: Disabling this feature is not recommended. This helps mitigate an attack where users with the "author" role or higher could delete any file in your WordPress installation including sensitive files like wp-config.php.
nl: Het uitschakelen van deze functie wordt niet aanbevolen. Dit helpt een aanval te beperken waarbij gebruikers met de rol "Auteur" of hoger elk bestand in je WordPress installatie kunnen verwijderen, inclusief gevoelige bestanden zoals wp-config.php.

en: Prevent attachment thumbnails from traversing to other files.
nl: Voorkomen dat bijlage thumbnails naar andere bestanden overgaan.

en: Mitigate Attachment File Traversal Attack
nl: Beperk bestandsbijlage doorzoek aanval

en: Requirement Settings
nl: Vereisten instellingen

en: Enabled Requirements
nl: Ingeschakelde vereisten

en: Manage and configure Password Requirements for users.
nl: Beheer en configureer wachtwoord vereisten voor gebruikers.

en: Password Requirements
nl: Wachtwoordvereisten

en: Confirm use of weak password
nl: Bevestig het gebruik van een zwak wachtwoord

en: The provided password does not meet this site's requirements.
nl: Het opgegeven wachtwoord voldoet niet aan de vereisten van deze site.

en: Silent
nl: Stil

en: Force
nl: Forceer

en: Next Send
nl: Volgende verzending

en: Last Sent
nl: Laatst verstuurd

en: Notification sent.
nl: Bericht verzonden.

en: The server could not send the requested notification.
nl: De server kan de aangevraagde melding niet verzenden.

en: The server did not receive a valid request. The notification id is missing.
nl: De server heeft geen geldige aanvraag ontvangen. De bericht-id ontbreekt.

[ctx: Cancel File Change scan.]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Scan Cancelled by %s
nl: Scan geannuleerd door %s

en: <strong>ERROR</strong>: The password you have chosen appears to have been used before. You must choose a new password.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het wachtwoord dat je hebt gekozen lijkt eerder te zijn gebruikt. Je moet een nieuw wachtwoord kiezen.

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Fire At
nl: Uitvoeren op

en: Scheduler
nl: Planner

en: Edit Settings
nl: Instellingen bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Load
nl: Laden

en: System Info Summary
nl: Samenvatting systeeminformatie

en: System Info
nl: Systeem Info

en: Module settings updated.
nl: Module instellingen geüpdatet.

en: The server did not receive a valid request. The "data" argument for the "save_settings" method is invalid.
nl: De server heeft geen geldige aanvraag ontvangen. Het argument "data" voor de methode "save_settings" is ongeldig.

en: Event successfully run.
nl: Gebeurtenis succesvol uitgevoerd.

en: The server did not receive a valid request. The "data.data" argument for the "run_event" method is an invalid string.
nl: De server heeft geen geldige aanvraag ontvangen. Het "data.data" argument voor de "run_event" methode is een ongeldige tekenreeks.

en: The server did not receive a valid request. The required "data.id" argument for the "run_event" method is missing.
nl: De server heeft geen geldige aanvraag ontvangen. Het vereiste "data.id" argument voor de "run_event" methode ontbreekt.

en: Scheduler reset.
nl: Planner gereset.

en: Enabled Online Files Comparison in File Change Detection.
nl: Online bestanden vergelijken ingeschakeld in bestandswijziging detectie.

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Unknown event or action
nl: Onbekende gebeurtenis of actie

en: Logged out
nl: Uitgelogd

en: Logged in
nl: Ingelogd

en: Changed content
nl: Gewijzigde inhoud

en: Overrode two-factor authentication using iThemes Sync
nl: Twee-factor authenticatie overschreven met iThemes Sync

en: Two-factor authentication validated successfully
nl: Twee-factor authenticatie met succes gevalideerd

en: Failed two-factor authentication validation
nl: Mislukte validatie van twee-factor authenticatie

en: Failed reCAPTCHA validation
nl: Mislukte reCAPTCHA-validatie

en: Access while site in away mode
nl: Toegang terwijl site in afwezig modus is

en: Attempted to log in as admin
nl: Poging om in te loggen als beheerder

en: Failed check by network brute force protection
nl: Mislukte controle door Netwerk Brute Force bescherming

en: Requested suspicious URL
nl: URL aanvraag verdacht

en: Failed login
nl: Mislukte inlog

en: The security logs are retained since they may be required as part of analysis of a site compromise.
nl: De beveiligingslogs worden bewaard omdat ze mogelijk vereist zijn als onderdeel van de analyse van een site inbraak.

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
nl: Wat voor geautomatiseerde besluitvorming en/of profilering we doen met gebruikersgegevens

en: What third parties we receive data from
nl: Van welke derden we gegevens ontvangen

en: What data breach procedures we have in place
nl: Welke procedures voor gegevensinbreuk hebben we ingevoerd

en: How we protect your data
nl: Hoe we je gegevens beschermen

en: Additional information
nl: Extra informatie

en: Where we send your data
nl: Waar we je gegevens naartoe sturen

en: What rights you have over your data
nl: Welke rechten je hebt over je gegevens

en: How long we retain your data
nl: Hoelang we je gegevens bewaren

en: Who we share your data with
nl: Met wie delen wij je gegevens

en: Security Logs
nl: Beveiligingslogs

en: Embedded content from other websites
nl: Ingesloten inhoud van andere sites

en: Contact Forms
nl: Contactformulieren

en: Comments
nl: Reacties

en: What personal data we collect and why we collect it
nl: Welke persoonlijke gegevens we verzamelen en waarom we deze verzamelen

en: iThemes Security Plugin
nl: iThemes Security plugin

note: Translators: 1: URL to the iThemes privacy policy
en: This site is part of a network of sites that protect against distributed brute force attacks. To enable this protection, the IP address of visitors attempting to log into the site is shared with a service provided by ithemes.com. For privacy policy details, please see the <a href="%1$s">iThemes Privacy Policy</a>.
nl: Deze site maakt deel uit van een netwerk van sites die bescherming bieden tegen gedistribueerde brute force-aanvallen. Om deze bescherming mogelijk te maken, wordt het IP-adres van bezoekers die proberen in te loggen op de site gedeeld met een service die wordt aangeboden door ithemes.com. Raadpleeg het <a href="%1$s">iThemes privacybeleid</a> voor details over het privacybeleid.

en: Visiting the login page sets a temporary cookie that aids compatibility with some alternate login methods. This cookie contains no personal data and expires after 1 hour.
nl: Bij het bezoeken van de inlogpagina wordt een tijdelijke cookie ingesteld die de compatibiliteit met enkele alternatieve inlogmethoden bevordert. Deze cookie bevat geen persoonlijke gegevens en verloopt na 1 uur.

en: The number of days file logs should be kept. File logs will additionally be rotated once the file hits 10MB. Set to 0 to only use log rotation.
nl: Het aantal dagen dat bestand logs bewaard moeten worden. Bestand logs zullen bovendien geroteerd worden zodra het bestand 10MB bereikt. Stel in op 0 om alleen log rotatie te gebruiken.

en: Days to Keep File Logs
nl: Aantal dagen voor bewaren bestand logs

en: The number of days database logs should be kept.
nl: Het aantal dagen dat database logs bewaard moeten worden.

note: Translators: 1: Number of days that data is retained for
en: Security logs are retained for %1$d days.
nl: Beveiligingslogs worden bewaard voor %1$d dagen.

note: Translators: 1: Number of days that data is retained for
en: The IP address of visitors, user ID of logged in users, and username of login attempts are conditionally logged to check for malicious activity and to protect the site from specific kinds of attacks. Examples of conditions when logging occurs include login attempts, log out requests, requests for suspicious URLs, changes to site content, and password updates. This information is retained for %1$d days.
nl: Het IP-adres van bezoekers, gebruikers-ID van ingelogde gebruikers en gebruikersnaam van inlogpogingen worden voorwaardelijk vastgelegd om te controleren op kwaadwillige activiteit en om de site te beschermen tegen specifieke soorten aanvallen. Voorbeelden van voorwaarden bij het loggen zijn onder meer inlogpogingen, uitlog aanvragen, aanvragen om verdachte URL's, wijzigingen in de site-inhoud en wachtwoordupdates. Deze informatie wordt %1$d dagen bewaard.

en: Scan in Progress
nl: Scan wordt uitgevoerd

en: Preparing...
nl: Voorbereidingen treffen...

en: Scan could not be completed. Please contact support if this error persists.
nl: Scan kan niet worden afgerond. Neem contact op met ondersteuning als deze fout zich blijft voordoen.

en: Wrapping up...
nl: Afronden...

en: Checking for malware...
nl: Controleren op malware...

en: Verifying file changes...
nl: Verifiëren bestandswijzigingen...

en: Comparing files...
nl: Bestanden vergelijken...

en: Scanning files...
nl: Bestanden scannen...

en: Scanning media files...
nl: Media bestanden scannen...

en: Scanning content files...
nl: Scannen content bestanden...

en: Scanning plugin files...
nl: Plugin bestanden scannen...

en: Scanning theme files...
nl: Thema bestanden scannen...

en: Scanning includes files...
nl: Includes bestanden scannen...

en: Scanning admin files...
nl: Beheer bestanden scannen...

en: A File Change scan is currently in progress.
nl: Er wordt momenteel een scan van bestandswijziging uitgevoerd.

en: Total Memory
nl: Totaal geheugen

en: Rescheduling
nl: Opnieuw inplannen

en: Scan Failed
nl: Scan mislukt

en: Recovery Scheduled
nl: Herstel gepland

en: Recovery Failed: First Loop
nl: Herstel mislukt: eerste lus

en: Recovery Failed: Retry Limit
nl: Herstel mislukt: limiet beperking

en: Recovery Failed: No Step
nl: Herstel mislukt: geen stap

en: Attempting Recovery
nl: Poging tot herstel

en: Attempting Recovery: Invalid Job
nl: Poging tot herstel: ongeldige taak

en: Skipping Recovery
nl: Herstel overslaan

en: Skipping Recovery: No Lock
nl: Herstel overslaan: geen vergrendeling

note: translators: 1. Theme name 2. Theme version
en: %1$s theme %2$s
nl: %1$s thema %2$s

en: WordPress Core %s
nl: WordPress core %s

note: translators: 1. The name of the comparator. 2. The name of the package, for example "iThemes Security Pro v4.5.0".
en: The %1$s comparator failed to load hashes for %2$s.
nl: De %1$s comparator kon hashes niet laden voor %2$s.

en: Request Expired. Please refresh and try again.
nl: Aanvraag verlopen. Vernieuw en probeer het opnieuw.

en: Database backups are sent via email. Depending on who hosts your email and your site's compliance needs, you may need to note that this information is sent to that host and link to their privacy policy.
nl: Database back-ups worden per e-mail verzonden. Afhankelijk van wie je e-mail host en de naleving behoeften van je site, moet je mogelijk vermelden dat deze informatie naar die host wordt verzonden en naar hun privacybeleid linken.

en: Note that you may be required by some regulations to ensure that past personal data erasure requests are respected even in the event of restoring a backup of the site. You may need to set up an internal policy to ensure that previous personal data erasure requests are respected after restoring a database backup.
nl: Houd er rekening mee dat je mogelijk door sommige voorschriften wordt verplicht om ervoor te zorgen dat aanvragen om gegevens in het verleden te wissen, zelfs worden gerespecteerd in het geval van het herstellen van een back-up van de site. Mogelijk moet je een intern beleid opstellen om ervoor te zorgen dat eerdere aanvragen voor het wissen van persoonlijke gegevens worden gerespecteerd na het herstellen van een database back-up.

en: Database backups are sent via email. You may need to note what the retention policy is of those emails.
nl: Database back-ups worden per e-mail verzonden. Je moet mogelijk vermelden wat het bewaarbeleid van die e-mails is.

en: Due to current settings, backups of security log details are retained indefinitely. If this is an issue for your site's compliance, you should change the settings in the Database Backups section of Security > Settings.
nl: Vanwege de huidige instellingen worden back-ups van beveiliging log details voor onbepaalde tijd bewaard. Als dit een probleem is voor de naleving van je site, moet je de instellingen wijzigen in de Database back-ups sectie van Beveiliging > Instellingen.

note: Translators: 1: Number of days that backups are retained for
en: Backups of security log details are retained for %1$d days.
nl: Back-ups van beveiliging log details worden %1$d dagen bewaard.

en: Suggested text:
nl: Voorgestelde tekst:

en: Please enter your new password.
nl: Voer je nieuwe wachtwoord in.

en: You have logged in successfully.
nl: Je bent succesvol ingelogd.

en: Invalid Interstitial Action
nl: Ongeldige interstitiële actie

en: Sorry, this request has expired. Please log in again.
nl: Deze aanvraag is verlopen. Log alsjeblieft opnieuw in.

en: WP-Cron Scheduled Task
nl: WP-Cron ingeplande taak

en: WP-CLI Command
nl: WP-CLI-commando

en: Site on Blacklist
nl: Site staat op blokkeerlijst

en: Malware Found
nl: Malware gevonden

en: Malware Found, Site on Blacklist
nl: Malware gevonden, site staat op bokkeerlijst

en: Scan Failed: Site Error
nl: De scan is mislukt: site fout

en: Scan Failed: Sucuri Error
nl: De scan is mislukt: Sucuri fout

en: Block Expiration
nl: Vervaldatum blokkeren

en: Blocked Host Attempted Login
nl: Geblokkeerde host probeerde in te loggen

en: Blocked Host Attempted Login With Good Credentials
nl: Geblokkeerde host probeerde in te loggen met juiste inloggegevens

en: IP Blocked
nl: IP geblokkeerd

en: Network Brute Force
nl: Brute Force netwerk

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Changes Found
nl: Wijzigingen gevonden

en: %1$d Added, %2$d Removed, %3$d Changed
nl: %1$d toegevoegd, %2$d verwijderd, %3$d gewijzigd

en: No Changes Found
nl: Geen wijzigingen gevonden

en: Scan Performance
nl: Scan prestaties

en: Login Source
nl: Inlogbron

en: Login Page
nl: Inlogpagina

en: REST API Authentication
nl: REST API authenticatie

en: XMLRPC Authentication
nl: XMLRPC-authenticatie

en: Banned Use of "admin" Username
nl: De gebruikersnaam "admin" is niet toegestaan

en: Invalid Login
nl: Ongeldige inlog

en: File Created
nl: Bestand aangemaakt

en: Email Send Succeeded
nl: E-mail succesvol verzonden

en: Email Send Failed
nl: E-mail verzenden is mislukt

en: File Created and Emails Sent
nl: Bestand is aangemaakt en e-mails zijn verzonden

en: File Created but Email Send Failed
nl: Bestand is aangemaakt, maar verzenden e-mail is mislukt

en: Access Blocked
nl: Toegang geblokkeerd

en: Username Lockout
nl: Gebruikersnaam uitgesloten

en: Username Lockout: <code>%s</code>
nl: Gebruikersnaam uitsluiting: <code>%s</code>

en: Authorized Host Triggered Username Lockout
nl: Geautoriseerde host activeerde gebruikersnaam uitsluiting

en: User Lockout
nl: Gebruiker uitsluiting

en: User Lockout: <code>%s</code>
nl: Gebruiker uitsluiting: <code>%s</code>

en: Authorized Host Triggered User Lockout
nl: Geautoriseerde host activeerde gebruiker uitsluiting

en: Host Lockout
nl: Host uitsluiting

en: Host Lockout: <code>%s</code>
nl: Host uitsluiting: <code>%s</code>

en: Authorized Host Triggered Host Lockout
nl: Geautoriseerde host activeerde host uitsluiting

en: Process
nl: Verwerking

en: Fatal Error
nl: Fatale fout

en: Critical Issue
nl: Kritiek probleem

en: Unable to write to the log file. This could indicate that there is no space available, that there is a permissions issue, or that the server is not configured properly.
nl: Het was niet mogelijk naar het logbestand te schrijven. Dit kan betekenen dat er niet genoeg ruimte beschikbaar is, dat er een probleem is met de rechten of dat de server niet goed geconfigureerd is.

en: Failed to insert log entry: %s
nl: Kan log item niet invoegen: %s

en: A query failure prevented the log data from being accessed: %s
nl: Een query fout heeft voorkomen dat de loggegevens worden geopend: %s

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: First page
nl: Eerste pagina

en: No pending comments
nl: Er staan geen reacties in de wacht

en: No approved comments
nl: Er zijn geen goedgekeurde reacties

en: No comments
nl: Geen reacties

en: %s pending comment | %s pending comments
nl[0]: %s reactie in de wacht
nl[1]: %s reacties in de wacht

en: %s approved comment | %s approved comments
nl[0]: %s goedgekeurde reactie
nl[1]: %s goedgekeurde reacties

en: %s comment | %s comments
nl[0]: %s reactie
nl[1]: %s reacties

en: All dates
nl: Alle datums

en: Filter by date
nl: Filteren op datum

en: Select bulk action
nl: Selecteer bulk actie

en: The log file can be found at: <code>%s</code>
nl: Het logbestand kan gevonden worden in: <code>%s</code>

en: Show all entries, including ones that were previously hidden.
nl: Alle items tonen, inclusief de items die eerder verborgen waren.

en: Show All Entries
nl: Alle items tonen

en: Hide existing entries from view without deleting them.
nl: Weergave van bestaande items verbergen zonder ze te verwijderen.

en: Hide Current Entries
nl: Huidige items verbergen

en: Show Process entries.
nl: Verwerking items tonen.

en: Show Debug entries.
nl: Debug items tonen.

en: Advanced Entries for Support and Developers
nl: Geavanceerde items voor ondersteuning en ontwikkelaars

en: Use colors to indicate the severity of each entry.
nl: Gebruik kleuren om de ernst van elk item aan te geven.

en: Colors
nl: Kleuren

en: Critical Issues
nl: Kritieke problemen

en: All Events
nl: Alle gebeurtenissen

en: Important Events
nl: Belangrijke gebeurtenissen

en: View Mode
nl: Weergavemodus

en: Number of items per page:
nl: Aantal items per pagina:

en: Pagination
nl: Paginering

en: Too large to display
nl: Te groot om te tonen

en: Raw Details
nl: Ruwe details

en: Timestamp
nl: Tijdstempel

en: The server did not receive a valid request. The required "id" argument is missing. Please try again.
nl: De server heeft geen geldige aanvraag ontvangen. Het benodigde "id" argument ontbreekt. Probeer het opnieuw.

en: Refresh Page
nl: Pagina verversen

en: Migration complete. Please refresh the page to see all log entries.
nl: Migratie afgerond. Ververs de pagina om alle log-items te zien.

en: Log entries shown.
nl: Log items getoond.

en: Log entries hidden.
nl: Log items verborgen.

en: Your screen options saved successfully.
nl: Je schermopties zijn succesvol opgeslagen.

en: The log entry migration failed. Reload the page to try again.
nl: De log item migratie is mislukt. Ververs de pagina om het opnieuw te proberen.

note: translators: 1: loading gif image
en: %1$s Migrating log entries from an older format. This message will update when the migration is complete.
nl: %1$s Bezig met log-items migreren vanuit een ouder format. Dit bericht zal geüpdatet worden wanneer de migratie is afgerond.

en: Loading...
nl: Aan het laden...

en: Hide Raw Details
nl: Ruwe details verbergen

en: Show Raw Details
nl: Ruwe details tonen

en: No events.
nl: Geen gebeurtenissen.

en: Process (%s)
nl: Verwerking (%s)

en: Notices (%s)
nl: Berichten (%s)

en: Actions (%s)
nl: Acties (%s)

en: Warnings (%s)
nl: Waarschuwingen (%s)

en: Errors (%s)
nl: Fouten (%s)

en: Fatal Errors (%s)
nl: Fatale fouten (%s)

en: Critical Issues (%s)
nl: Kritieke problemen (%s)

en: All Events (%s)
nl: Alle gebeurtenissen (%s)

en: Important Events (%s)
nl: Belangrijke gebeurtenissen (%s)

en: Show more details
nl: Meer details tonen

en: Show only entries for this %s
nl: Toon alleen items voor deze %s

en: Show only entries for this day
nl: Toon alleen items voor deze dag

en: View Details
nl: Details bekijken

note: translators: 1: date and time, 2: time difference
en: %1$s - %2$s ago
nl: %1$s - %2$s geleden

en: An unknown error prevented releasing the host lockout with a lockout ID of %d
nl: Een onbekende fout voorkwam het opheffen van de host lockout met lockout ID %d

en: An unknown error prevented releasing the username lockout with a lockout ID of %d
nl: Een onbekende fout voorkwam het opheffen van de gebruikersnaam lockout met lockout ID %d

en: An unknown error prevented releasing the user lockout with a lockout ID of %d
nl: Een onbekende fout verhinderde het opheffen van de gebruiker uitsluiting met een uitsluitings-ID van %d

[ctx: Host lockout]
note: translators: 1. IP Address 2. Expiration as human time diff
en: %1$s - Expires in %2$s
nl: %1$s - Verloopt over %2$s

[ctx: Username lockout]
note: translators: 1. Username 2. Expiration as human time diff
en: %1$s - Expires in %2$s
nl: %1$s - Verloopt over %2$s

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen

[ctx: User lockout]
note: translators: 1. Username 2. Expiration as human time diff
en: %1$s - Expires in %2$s
nl: %1$s - Verloopt over %2$s

en: Deleted #%d
nl: Verwijderd #%d

en: Four Times per Day
nl: Vier keer per dag

en: New notifications available in the %1$sNotification Center%2$s.
nl: Nieuwe berichten beschikbaar in het %1$sBerichten centrum%2$s.

en: For more details, %1$svisit your security logs%2$s
nl: Voor meer details, %1$sbezoek je beveiligingslogs%2$s

en: Your Security Digest for %s
nl: Je beveiligingsoverzicht voor %s

en: Your Monthly Security Digest for %s
nl: Je maandelijkse beveiligingsoverzicht voor %s

en: Monthly Security Digest
nl: Maandelijks beveiligingsoverzicht

en: Your Weekly Security Digest for %s
nl: Je wekelijkse beveiligingsoverzicht voor %s

en: Weekly Security Digest
nl: Wekelijks beveiligingsoverzicht

en: Security Digest
nl: Beveiligingsoverzicht

en: The Security Digest reduces the number of emails sent so you can receive a summary of lockouts and file change detection scans.
nl: Het beveiligingsoverzicht reduceert het aantal verzonden e-mails, zodat je een samenvatting kunt ontvangen van uitsluitingen en bestandswijziging detectie-scans.

en: The Security Digest reduces the number of emails sent so you can receive a summary of lockouts, file change detection scans, and privilege escalations.
nl: Het beveiligingsoverzicht reduceert het aantal verzonden e-mails, zodat je een samenvatting kunt ontvangen van uitsluitingen, bestandswijziging detectie-scans en verhoogde machtigingen.

en: During periods of heavy attack, iThemes Security can generate a LOT of email.
nl: Tijdens periodes van zware aanvallen kan iThemes Security heel veel e-mails genereren.

note: translators: %1$s notification label, %2$l list of unknown tags.
en: Unknown tags for %1$s, %2$l.
nl: Onbekende tags voor %1$s, %2$l.

en: Unknown schedule for %1$s, %2$s.
nl: Onbekend planning voor %1$s, %2$s.

en: The %1$s email list must be a string with each entry separated by a new line.
nl: De %1$s e-maillijst moet een tekenreeks zijn waarbij elk item wordt gescheiden door een nieuwe regel.

en: Unknown contacts for %1$s, %2$l.
nl: Onbekende contacten voor %1$s, %2$l.

en: Notifications
nl: Meldingen

en: The following email recipients are deprecated. Please create new users for these email addresses or remove them.
nl: De volgende e-mailontvangers zijn verouderd. Maak nieuwe gebruikers voor deze e-mailadressen aan of verwijder ze.

en: Deprecated Recipients
nl: Verouderde ontvangers

[ctx: role]
en: All %s users
nl: Alle %s-gebruikers

en: Select which users should be emailed.
nl: Selecteer welke gebruikers moeten worden gemaild.

en: Recipients for this email.
nl: Ontvangers voor deze e-mail.

en: Specified when sending
nl: Gespecificeerd bij het verzenden

en: Admin Emails
nl: Beheerder e-mails

en: Site Users
nl: Site gebruikers

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Last sent on %s
nl: Laatst verzonden op %s

en: Not yet sent.
nl: Nog niet verzonden.

en: Schedule
nl: Planning

en: This notification supports email tags. Tags are formatted as follows %s.
nl: Deze melding ondersteunt e-mailtags. Tags zijn als volgt geformatteerd %s.

en: You can use HTML in your message. Allowed HTML includes: %l.
nl: Je kunt HTML gebruiken in je bericht. Toegestane HTML omvat: %l.

en: Message
nl: Bericht

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Manage and configure email notifications sent by iThemes Security related to various settings modules. If errors are encountered while sending notification emails, they will be reported here..
nl: Beheer en configureer e-mailberichten verzonden door iThemes Security gerelateerd aan verschillende module-instellingen. Als er fouten optreden bij het verzenden van e-mailberichten, worden deze hier gemeld.

en: Manage and configure email notifications sent by iThemes Security related to various settings modules.
nl: Beheer en configureer e-mailberichten verzonden door iThemes Security gerelateerd aan verschillende module-instellingen.

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Cannot get lock.
nl: Kan geen vergrendeling krijgen.

en: Notification Center
nl: Meldingscentrum

en: Login Now
nl: Nu inloggen

en: New Login URL
nl: Nieuwe inlog-URL

en: The URL to your website.
nl: De URL naar je site.

en: The WordPress Site Title. Can be changed under Settings -> General -> Site Title
nl: Titel van de WordPress-site. Kan worden gewijzigd onder Instellingen -> Algemeen -> Sitetitel

en: The new login link.
nl: De nieuwe inlog link.

en: The login address for {{ $site_title }} has changed. The new login address is {{ $login_url }}. You will be unable to use the old login address.
nl: Het inlogadres voor {{ $site_title }} is gewijzigd. Het nieuwe inlogadres is {{ $login_url }}. Je kunt het oude inlogadres niet meer gebruiken.

en: %1$sHide Backend%2$s will notify the chosen recipients whenever the login URL is changed.
nl: %1$sBackend verbergen%2$s zal de gekozen ontvangers op de hoogte stellen zodra de inlog URL wordt gewijzigd.

en: Hide Backend – New Login URL
nl: Backend verbergen - Nieuwe inlog URL

en: Changed Files
nl: Gewijzigde bestanden

en: Removed Files
nl: Verwijderde bestanden

en: Added Files
nl: Toegevoegde bestanden

en: Scan Summary
nl: Scan samenvatting

en: A file (or files) on your site have been changed. Please review the report below to verify changes are not the result of a compromise.
nl: Eén (of meerdere) bestand(en) op je site is gewijzigd. Beoordeel het onderstaande verslag om na te gaan of de wijzigingen niet het resultaat zijn van een inbraak.

en: File Scan Report for %s
nl: Bestandsscanrapport voor %s

en: File Change Warning
nl: Waarschuwing voor bestandswijziging

en: The %1$sFile Change Detection%2$s module will email a file scan report after changes have been detected.
nl: De %1$sBestandswijziging detectie%2$s module zal een bestand scanrapport e-mailen nadat er wijzigingen zijn gedetecteerd.

en: File Change
nl: Bestandswijziging

en: The %1$sDatabase Backup%2$s module will send a copy of any backups to the email addresses listed below.
nl: De %1$sDatabase back-ups%2$s module zal een kopie van alle back-ups naar de onderstaande e-mailadressen versturen.

en: Site Database Backup for %s
nl: Site database back-up voor %s

en: Various modules send emails to notify you when a user or host is locked out of your website.
nl: Verschillende modules sturen e-mails om je te informeren als een gebruiker of host van je site is uitgesloten.

en: Site Lockouts
nl: Site uitsluitingen

en: New Notification from iThemes Security
nl: Nieuwe melding van iThemes Security

[ctx: Files modified]
en: Modified
nl: Gewijzigd

[ctx: Files removed]
en: Removed
nl: Verwijderd

[ctx: Files added]
en: Added
nl: Toegevoegd

en: To unsubscribe from these notifications, please %1$scontact the site administrator%2$s.
nl: Om je af te melden voor deze meldingen, %1$sneem contact op met de sitebeheerder%2$s.

en: This email was generated by the iThemes Security plugin on behalf of %s.
nl: Deze e-mail werd gegenereerd door de plugin iThemes Security namens %s.

en: Dismiss Notice
nl: Bericht negeren

en: <strong>Username Only</strong> - Users can only log in using their user's username. This disables logging in using an email address.
nl: <strong>Alleen gebruikersnaam</strong> - Gebruikers kunnen alleen inloggen met hun gebruikersnaam. Dit schakelt inloggen met een e-mailadres uit.

en: <strong>Email Address Only</strong> - Users can only log in using their user's email address. This disables logging in using a username.
nl: <strong>Alleen e-mailadres</strong> - Gebruikers kunnen alleen inloggen door hun e-mailadres te gebruiken. Dit schakelt inloggen met gebruik van een gebruikersnaam uit.

en: <strong>Email Address and Username (Default)</strong> - Allow users to log in using their user's email address or username. This is the default WordPress behavior.
nl: <strong>E-mailadres en gebruikersnaam (Standaard)</strong> - Sta gebruikers toe in te loggen met hun e-mailadres of gebruikersnaam. Dit is het standaardgedrag van WordPress.

en: By default, WordPress allows users to log in using either an email address or username. This setting allows you to restrict logins to only accept email addresses or usernames.
nl: Standaard staat WordPress gebruikers toe in te loggen met een e-mailadres of gebruikersnaam. Deze instelling geeft je de mogelijkheid inloggen te beperken door alleen e-mailadressen of gebruikersnamen te accepteren.

en: Login with Email Address or Username
nl: Inloggen met e-mailadres of gebruikersnaam

en: Username Only
nl: Alleen gebruikersnaam

en: Email Address Only
nl: Alleen e-mailadres

en: Email Address and Username (default)
nl: E-mailadres en gebruikersnaam (standaard)

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
nl: <strong>FOUT</strong>: Ongeldige gebruikersnaam of incorrect wachtwoord.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address or incorrect password.
nl: <strong>FOUT</strong>: Ongeldig e-mailadres of incorrect wachtwoord.

en: Send an email with a Magic Link that bypasses a username lockout.
nl: Stuur een e-mail met een Magische link die een gebruikersnaam uitsluiting omzeilt.

en: Magic Links
nl: Magische links

en: Error.
nl: Fout.

en: Require SSL
nl: Verplicht SSL

en: <strong>Advanced</strong> - Choose different settings for front-end and dashboard page requests.
nl: <strong>Geavanceerd</strong> - Kies verschillende instellingen voor voorkant- en dashboardpagina-verzoeken.

en: <strong>Enabled</strong> - Redirect all http page requests to https.
nl: <strong>Ingeschakeld</strong> - Stuur alle http-pagina-verzoeken door naar https.

en: <strong>Disabled</strong> - Use the site's default handling of page requests.
nl: <strong>Uitgeschakeld</strong> - Gebruik de standaard afhandeling van pagina-aanvragen door de site.

en: Redirect All HTTP Page Requests to HTTPS
nl: Stuur alle HTTP-pagina-verzoeken door naar HTTPS

en: Your site does not appear to support SSL. Only enable SSL if you know that the site properly supports SSL since enabling it on a site that does not properly support it will block all access to the site.
nl: Je site lijkt geen SSL te ondersteunen. Schakel SSL alleen in als je weet dat de site SSL correct ondersteunt, aangezien het inschakelen ervan op een site die dit niet correct ondersteunt, alle toegang tot de site zal blokkeren.

en: Your site might support SSL. If the site is configured with a valid certificate that is not self-signed, it is highly recommended that you select the "Enabled" setting below. This redirects all http traffic to your site to the https address, thus requiring everyone to access the site via SSL. In other words, it will force everyone to use a secure connection to the site.
nl: Je site ondersteunt mogelijk SSL. Als de site geconfigureerd is met een geldig certificaat dat niet zelf-ondertekend is, wordt het sterk aanbevolen om de onderstaande instelling "Ingeschakeld" te selecteren. Dit leidt al het http-verkeer naar je site om naar het https-adres, waardoor iedereen verplicht wordt de site te bezoeken via SSL. Met andere woorden, het zal iedereen dwingen een beveiligde verbinding met de site te gebruiken.

en: Your site appears to support SSL. It is highly recommended that you select the "Enabled" setting below. This redirects all http traffic to your site to the https address, thus requiring everyone to access the site via SSL. In other words, it will force everyone to use a secure connection to the site.
nl: Het lijkt erop dat je site SSL ondersteunt. Het wordt sterk aanbevolen om de onderstaande instelling "Ingeschakeld" te selecteren. Dit leidt al het http-verkeer naar je site om naar het https-adres, waardoor iedereen verplicht wordt de site te bezoeken via SSL. Met andere woorden, het zal iedereen dwingen een beveiligde verbinding met de site te gebruiken.

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: SSL is an important feature for every site. It protects user accounts from being compromised, protects the content from modifications by ISPs and attackers, protects potentially-sensitive information submitted to the site from <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Packet_analyzer">network sniffing</a>, could speed up performance of your site (depending on server configuration), and could improve your site's <a href="https://webmasters.googleblog.com/2014/08/https-as-ranking-signal.html">search engine rankings</a>.
nl: SSL is een belangrijke functie voor elke site. Het beschermt gebruikersaccounts tegen diefstal, beschermt de inhoud tegen wijzigingen door ISP's en aanvallers, beschermt potentieel gevoelige informatie die naar de site wordt gestuurd tegen <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Packet_analyzer">netwerk sniffing</a>, zou de performance van je site kunnen verbeteren (afhankelijk van server configuratie) en zou de <a href="https://webmasters.googleblog.com/2014/08/https-as-ranking-signal.html">zoekmachine rankings</a> van je site kunnen verbeteren.

en: Redirect All HTTP Page Requests to HTTPS - Security > Settings > Secure Socket Layers (SSL) > SSL for Dashboard
nl: Stuur alle HTTP-pagina-verzoeken door naar HTTPS - Beveiliging > Instellingen > Secure Socket Layers (SSL) > SSL voor dashboard

en: Site Scanning is temporarily unavailable, please try again later.
nl: Site scannen is tijdelijk niet beschikbaar, probeer het later opnieuw.

en: Copy to Clipboard
nl: Kopiëren naar het klembord

en: Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
nl: Gebruik Ctrl/Cmd + C om te kopiëren.

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: The password has not been updated.
nl: Het wachtwoord is niet geüpdatet.

en: Your profile has not been updated.
nl: Je profiel is niet geüpdatet.

en: The user changes have not been saved.
nl: De gebruikerswijzigingen zijn niet opgeslagen.

en: The user has not been created.
nl: De gebruiker is niet aangemaakt.

en: Due to site rules, a strong password is required for your account. Please choose a new password that rates as strong on the meter.
nl: In verband met site regels is een sterk wachtwoord verplicht voor je account. Kies een nieuw wachtwoord dat als sterk scoort op de meter.

en: The updates_optin value is missing.
nl: De updates_optin-waarde ontbreekt.

en: The email value is missing.
nl: De e-mail-waarde ontbreekt.

en: The ITSEC_DISABLE_MODULES define is set. All iThemes Security protections are disabled. Please make the necessary settings changes and remove the define as quickly as possible.
nl: De ITSEC_DISABLE_MODULES-definitie is ingesteld. Alle iThemes Security beschermingen zijn uitgeschakeld. Maak de benodigde wijzigingen in de instellingen en verwijder de definitie zo snel mogelijk.

en: <span>WARNING: </span><a href="%1$s" data-module-link="backup">Backup your database</a> before using this tool.
nl: <span>WAARSCHUWING: </span><a href="%1$s" data-module-link="backup">Maak een back-up van je database</a> voordat je deze tool gebruikt.

en: Your lockout settings can be configured in <a href="%s" data-module-link="global">Global Settings</a>.
nl: De uitsluitingsinstellingen kunnen worden geconfigureerd in de <a href="%s" data-module-link="global">Algemene instellingen</a>.

en: Powered by WordPress
nl: Mogelijk gemaakt door WordPress

en: https://wordpress.org/
nl: https://nl.wordpress.org/

en: Invalid User
nl: Ongeldige gebruiker

en: A password change is required for your account.
nl: Een wachtwoord-wijziging is vereist voor je account.

en: &larr; Back to %s
nl: &larr; Terug naar %s

en: Are you lost?
nl: Ben je verdwaald?

en: Update Password
nl: Wachtwoord bijwerken

en: Confirm new password
nl: Nieuw wachtwoord bevestigen

en: Strength indicator
nl: Sterkte-indicator

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Modules
nl: Modules zoeken

en: Added by W3 Total Cache
nl: Toegevoegd door W3 Total Cache

en: Enabled the Vulnerable Site Protection setting in Two-Factor Authentication.
nl: De Kwetsbare site bescherming instelling in Twee-factor authenticatie is ingeschakeld.

en: Enabled the Vulnerable User Protection setting in Two-Factor Authentication.
nl: De Kwetsbare gebruiker bescherming instelling in Twee-factor authenticatie is ingeschakeld.

en: Changed the User Type Protection setting in Two-Factor Authentication to "Privileged Users".
nl: De Gebruiker type bescherming instelling in Twee-factor authenticatie is gewijzigd naar "Bevoorrechte gebruikers".

en: Changed the Authentication Methods Available to Users setting in Two-Factor Authentication to "All Methods".
nl: De Authenticatiemethodes beschikbaar voor gebruikers instelling in Twee-factor authenticatie is gewijzigd naar "Alle methodes".

en: Unable to write the backup file. This may be due to a permissions or disk space issue.
nl: Er kan niet naar het back-up bestand geschreven worden. Dit wordt mogelijk veroorzaakt door een probleem met rechten of schijfruimte.

en: Unable to create the backup directory due to an unknown error.
nl: Kan de back-up folder niet maken vanwege een onbekende fout.

en: <strong>Default Access</strong> - Access to REST API data is left as default. Information including published posts, user details, and media library entries is available for public access.
nl: <strong>Standaard toegang</strong> - Toegang tot REST API gegevens blijft standaard. Informatie, inclusief gepubliceerde berichten, gebruikersgegevens en mediabibliotheek items is openbaar toegankelijk.

en: <strong>Restricted Access</strong> - Restrict access to most REST API data. This means that most requests will require a logged in user or a user with specific privileges, blocking public requests for potentially-private data. We recommend selecting this option.
nl: <strong>Beperkte toegang</strong> - Beperk toegang tot de meeste REST API gegevens. Dit betekent dat voor de meeste aanvragen een ingelogde gebruiker of een gebruiker met specifieke rechten vereist is, waarmee openbare aanvragen tot mogelijke privégegevens worden geblokkeerd. We raden aan deze optie te selecteren.

en: The <a href="%1$s">WordPress REST API</a> is part of WordPress and provides developers with new ways to manage WordPress. By default, it could give public access to information that you believe is private on your site. For more details, see our post about the WordPress REST API <a href="%1$s">here</a>.
nl: De <a href="%1$s">WordPress REST API</a> is onderdeel van WordPress en biedt ontwikkelaars nieuwe manieren om WordPress te beheren. Standaard kan het openbare toegang bieden tot informatie die je privé wilt houden op de site. Voor meer informatie, raadpleeg ons bericht over de WordPress REST API <a href="%1$s">hier</a>.

en: Default Access
nl: Standaard toegang

en: Restricted Access (recommended)
nl: Beperkte toegang (aanbevolen)

en: You do not have sufficient permission to access this endpoint. Access to REST API requests is restricted by iThemes Security settings.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om dit endpoint te benaderen. Toegang tot REST API aanvragen is beperkt door iThemes Security instellingen.

en: Changed the REST API setting in WordPress Tweaks to "Restricted Access".
nl: De REST API instelling in WordPress tweaks is gewijzigd naar "Beperkte toegang".

en: Enabling this feature helps protect visitors to this site (including logged in users) from phishing attacks launched by a linked site. Details on tabnapping via target="_blank" links can be found in <a href="%s">this article</a>.
nl: Deze functie inschakelen helpt bij het beschermen van bezoekers (inclusief ingelogde gebruikers) van deze site tegen phishing-aanvallen, geïnitieerd door een gelinkte site. Details over tabnapping d.m.v. target="_blank" links kan worden gevonden in <a href="%s">dit artikel</a>.

en: Alter target="_blank" links to protect against tabnapping
nl: Pas target="_blank" links aan om tegen tabnapping te beschermen

en: Protect Against Tabnapping
nl: Bescherm tegen tabnapping

en: The length of time a host or user will be banned from this site after hitting the limit of bad logins. The default setting of 15 minutes is recommended as increasing it could prevent attacking IP addresses from being banned.
nl: De tijdsduur dat een host of gebruiker zal worden verbannen van deze site na het bereiken van het maximumaantal foutieve logins. De standaardinstelling van 15 minuten wordt aanbevolen, omdat het verhogen hiervan kan voorkomen dat aanvallende IP-adressen worden verbannen.

en: Reason
nl: Reden

en: Lockout in Effect Until
nl: Uitsluiting van kracht tot

en: Host/User
nl: Host/gebruiker

note: translators: 1: Username
en: <b>User:</b> %1$s
nl: <b>Gebruiker:</b> %1$s

en: Visit Banned Users Settings
nl: Verbannen gebruikers-instellingen bezoeken

en: Release the permanent host ban from Ban Hosts list in the Banned Users section of the settings page.
nl: Hef de permanente host blokkade op in de Verban hosts lijst in de Verbannen gebruikers sectie van de instellingen pagina.

en: Visit Settings Page
nl: Instellingenpagina bezoeken

en: Release lockouts from the Active Lockouts section of the settings page.
nl: Hef uitsluitingen op in de Actieve uitsluitingen sectie van de instellingen pagina.

en: <strong>Error</strong>: Due to site rules, a strong password is required. Please choose a new password that rates as <strong>Strong</strong> on the meter.
nl: <strong>Fout</strong>: In verband met site regels is een sterk wachtwoord verplicht. Kies een nieuw wachtwoord dat als <strong>Sterk</strong> scoort op de meter.

en: Documentation: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">%2$s</a>
nl: Documentatie: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">%2$s</a>

en: Infected URL: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">%2$s</a>
nl: Geïnfecteerde URL: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">%2$s</a>

en: Changes were detected. Please check the <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">logs</a> for details.
nl: Wijzigingen zijn gedetecteerd. Controleer de <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">logs</a> voor details.

en: As a getting-started point you can include the ban list developed by Jim Walker.
nl: Als startpunt kan je de blokkeerlijst ontwikkeld door Jim Walker insluiten.

en: Disable PHP execution in the themes directory. This blocks requests to PHP files inside theme directories that can be exploited directly.
nl: PHP-uitvoering in de themes map uitschakelen. Dit blokkeert aanvragen naar PHP-bestanden in thema mappen die rechtstreeks kunnen worden misbruikt.

en: Disable PHP in Themes
nl: PHP in themes uitschakelen

en: PHP in Themes
nl: PHP in themes

en: Disable PHP execution in the plugins directory. This blocks requests to PHP files inside plugin directories that can be exploited directly.
nl: PHP-uitvoering in de plugins map uitschakelen. Dit blokkeert aanvragen naar PHP-bestanden in plugin mappen die rechtstreeks kunnen worden misbruikt.

en: Disable PHP in Plugins
nl: PHP in plugins uitschakelen

en: PHP in Plugins
nl: PHP in plugins

en: Disable PHP execution in the uploads directory. This blocks requests to maliciously uploaded PHP files in the uploads directory.
nl: PHP-uitvoering in de uploads map uitschakelen. Dit blokkeert aanvragen naar kwaadwillig geüploade PHP-bestanden in de uploads map.

en: PHP in Uploads
nl: PHP in uploads

en: Disable PHP in Themes - Security > Settings > System Tweaks > PHP in Themes
nl: PHP in themes uitschakelen - Beveiliging > Instellingen > Systeem tweaks > PHP in themes

en: Disable PHP in Plugins - Security > Settings > System Tweaks > PHP in Plugins
nl: PHP in plugins uitschakelen - Beveiliging > Instellingen > Systeem tweaks > PHP in plugins

en: Website
nl: Site

en: Attached is the database backup file for your site.
nl: Bijgesloten is het database back-up bestand van je site.

en: Database Backup
nl: Database back-up

en: Users
nl: Gebruikers

en: Learn simple WordPress security tips — including 3 kinds of security your site needs and 4 best security practices for keeping your WordPress site safe with our <a href="%s">free guide</a>.
nl: Leer eenvoudige WordPress beveiligingstips — inclusief 3 soorten beveiliging die je site nodig heeft en 4 best practices voor beveiliging om je WordPress site veilig te houden met onze <a href="%s">gratis gids</a>.

en: Free WordPress Security Guide
nl: Gratis WordPress beveiligingsgids

en: To unsubscribe from these updates, visit the %1$sSettings page%2$s in the iThemes Security plugin menu.
nl: Bezoek de %1$sInstellingen pagina%2$s in het iThemes Security plugin menu om je af te melden voor deze updates.

en: This email was generated by the iThemes Security plugin.
nl: Deze e-mail is gegenereerd door de iThemes Security plugin.

en: Pro customers can contact <a href="%s">iThemes Helpdesk</a> for help. Our support team answers questions Monday – Friday, 8am – 5pm (CST).
nl: Pro klanten kunnen contact opnemen met de <a href="%s">iThemes Helpdesk</a> voor hulp. Ons ondersteuningsteam beantwoord vragen op maandag t/m vrijdag van 08:00 tot 17:00 uur (CST).

en: Read iThemes Security documentation and Frequently Asked Questions on <a href="%s">the Codex</a>.
nl: Lees de iThemes Security documentatie en Veelgestelde Vragen in <a href="%s">de Codex</a>.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Help & Support
nl: Hulp & Ondersteuning

en: Make the most of iThemes Security features with our <a href="%s">free iThemes Security tutorials</a>.
nl: Haal het meeste uit de iThemes Security functies met onze <a href="%s">gratis iThemes Security tutorials</a>.

en: Read the latest in WordPress Security news, tips, and updates on <a href="%s">iThemes Blog</a>.
nl: Lees het laatste nieuws, tips en updates op het gebied van WordPress beveiliging op het <a href="%s">iThemes Blog</a>.

en: Articles
nl: Artikelen

en: Security Resources
nl: Beveiligingsbronnen

en: Why go Pro? <a href="%s">Check out the Free/Pro comparison chart.</a>
nl: Waarom gaan voor Pro? <a href="%s">Bekijk de Gratis/Pro vergelijkingstabel.</a>

en: Want two-factor authentication, scheduled site scanning, ticketed support and more?
nl: Wil je twee-factor authenticatie, geplande site scans, ondersteuning via tickets en meer?

en: Debug info (source page): %s
nl: Debug info (bron pagina): %s

en: Run a Security Check ✓
nl: Een beveiligingscontrole uitvoeren ✓

en: Ensure your site is using recommended settings and features with a security check.
nl: Wees er zeker van dat je site de aanbevolen instellingen en functies gebruikt met een beveiligingscontrole.

en: Is your site as secure as it could be?
nl: Is je site zo veilig als het kan zijn?

en: Messages
nl: Berichten

en: File changes detected on the site.
nl: Bestandswijzigingen gedetecteerd op de site.

en: File Changes
nl: Bestandswijzigingen

en: No lockouts since the last email check.
nl: Geen uitsluitingen sinds de laatste e-mail controle.

en: The following is a summary of security related activity on your site: %s
nl: Het volgende is een samenvatting van beveiligingsgerelateerde activiteit op je site: %s

en: Your Daily Security Digest for %s
nl: Je dagelijkse beveiligingsoverzicht voor %s

en: Protect your site when outdated software is not updated quickly enough.
nl: Bescherm je site als verouderde software niet snel genoeg geüpdatet wordt.

en: Version Management
nl: Versiebeheer

en: Every user on your site affects overall security. See how your users might be affecting your security and take action when needed.
nl: Elke gebruiker op je site beïnvloed de algehele beveiliging. Zie hoe je gebruikers je beveiliging mogelijk beïnvloeden en onderneem actie waar nodig.

en: User Security Check
nl: Gebruiker beveiligingscontrole

en: When the button below is clicked the following modules will be enabled and configured:
nl: Als op onderstaande knop word geklikt, worden de volgende modules ingeschakeld en geconfigureerd:

en: Some features and settings are recommended for every site to run. This tool will ensure that your site is using these recommendations.
nl: Sommige functies en instellingen zijn aanbevolen voor elke site. Deze tool zorgt ervoor dat je site deze aanbevelingen opvolgt.

en: Activating Network Brute Force Protection...
nl: Netwerk Brute Force bescherming activeren...

en: Run Secure Site Again
nl: Site beveiligen opnieuw uitvoeren

en: Securing Site...
nl: Site beveiligen...

en: Ensure that your site is using the recommended features and settings.
nl: Wees er zeker van dat je site de aanbevolen functies en instellingen gebruikt.

en: Your site is now using Network Brute Force Protection.
nl: Je site gebruikt nu Netwerk Brute Force bescherming.

note: Translators: 1: feature name
en: Enabled %1$s.
nl: %1$s is ingeschakeld.

note: Translators: 1: feature name
en: %1$s is enabled as recommended.
nl: %1$s is ingeschakeld zoals aanbevolen.

en: Activate Network Brute Force Protection
nl: Netwerk Brute Force bescherming activeren

en: Email Address: %1$s
nl: E-mailadres: %1$s

en: With Network Brute Force Protection, your site is protected against attackers found by other sites running iThemes Security. If your site identifies a new attacker, it automatically notifies the network so that other sites are protected as well. To join this site to the network and enable the protection, click the button below.
nl: Met Netwerk Brute Force bescherming is je site beveiligd tegen aanvallers die door andere sites met iThemes Security zijn geïdentificeerd. Als je site een nieuwe aanvaller identificeert, wordt automatisch het netwerk op de hoogte gebracht, zodat andere sites ook beschermd zijn. Om deze site aan het netwerk toe te voegen en de bescherming in te schakelen, klik je op de onderstaande knop.

en: Enabled the Write to Files setting in Global Settings.
nl: De Naar bestanden schrijven instelling in Algemene instellingen is ingeschakeld.

en: Changed the Multiple Authentication Attempts per XML-RPC Request setting in WordPress Tweaks to "Block".
nl: De Meerdere authenticatiepogingen per XML-RPC aanvraag instelling in WordPress tweaks is gewijzigd naar "Blokkeren".

en: Disabled the File Editor in WordPress Tweaks.
nl: De bestandseditor is uitgeschakeld in WordPress tweaks.

en: Enabled the Enable Ban Lists setting in Banned Users.
nl: De instelling Ban lijsten inschakelen ingeschakeld in uitgesloten gebruikers.

en: Reload File Permissions Details
nl: Bestandsrechten details herladen

en: Load File Permissions Details
nl: Bestandsrechten details laden

en: Click the button to load the current file permissions.
nl: Klik op de knop om de huidige bestandsrechten te laden.

en: Lists file and directory permissions of key areas of the site.
nl: Toont een lijst van bestands- en maprechten van belangrijke onderdelen van de site.

en: File Permissions
nl: Bestandsrechten

note: translators: 1: New directory name
en: The content directory was successfully changed to <code>%1$s</code>.
nl: De wp-content map is succesvol gewijzigd naar <code>%1$s</code>.

en: No lockouts were selected for removal.
nl: Er waren geen uitsluitingen geselecteerd voor verwijdering.

en: Successfully removed the selected lockout. | Sucessfully remove the selected lockouts.
nl[0]: De geselecteerde uitsluiting is succesvol verwijderd.
nl[1]: De geselecteerde uitsluitingen zijn succesvol verwijderd.

en: An unknown error prevented releasing the lockout the host with a lockout ID of %d
nl: Een onbekende fout heeft voorkomen dat de uitsluiting van de host met uitsluitings-ID %d is vrijgegeven

en: An unknown error prevented releasing the lockout the user with a lockout ID of %d
nl: Een onbekende fout voorkwam het opheffen van de gebruiker lockout met lockout ID %d

en: Release Selected Lockouts
nl: Geselecteerde uitsluitingen opheffen

[ctx: HOST - Expires in TIME]
en: %1$s - Expires in %2$s
nl: %1$s - Verloopt over %2$s

[ctx: USER - Expires in TIME]
en: %1$s - Expires in %2$s
nl: %1$s - Verloopt over %2$s

en: There are no active lockouts at this time.
nl: Er zijn momenteel geen actieve uitsluitingen.

en: Advanced settings that improve security by changing default WordPress behavior.
nl: Geavanceerde instellingen die beveiliging verbeteren door standaard WordPress gedrag te wijzigen.

en: Advanced settings that improve security by changing the server config for this site.
nl: Geavanceerde instellingen die beveiliging verbeteren door de server configuratie voor deze site te wijzigen.

en: Strong Password Enforcement
nl: Handhaving van sterk wachtwoord

en: Configure use of SSL to ensure that communications between browsers and the server are secure.
nl: Stel gebruik in van SSL om er zeker van te zijn dat communicatie tussen browsers en de server beveiligd zijn.

en: Enable SSL:
nl: SSL inschakelen:

en: The WordPress salts were successfully regenerated.
nl: De WordPress salts zijn succesvol geregenereerd.

en: You must check the Change WordPress Salts checkbox in order to change the WordPress salts.
nl: Je moet de WordPress salts wijzigen optie aanvinken om de WordPress salts te wijzigen.

en: Last Generated
nl: Laatst gegenereerd

en: Unable to update the <code>wp-config.php</code> file in order to update the salts. You will need to manually update the file. Error details as follows: %1$s (%2$s)
nl: Kan het <code>wp-config.php</code> bestand niet bijwerken om de salts bij te werken. Je zal het bestand handmatig moeten aanpassen. Foutdetails zijn als volgt: %1$s (%2$s)

en: Unable to read the <code>wp-config.php</code> file in order to update the salts. You will need to manually update the file. Error details as follows: %1$s (%2$s)
nl: Kan het <code>wp-config.php</code> bestand niet lezen om de salts bij te werken. Je zal het bestand handmatig moeten bijwerken. Foutdetails zijn als volgt: %1$s (%2$s)

en: Check this box and then save settings to change your WordPress Salts.
nl: Vink deze box aan en sla de instellingen op om je WordPress salts te wijzigen.

en: Update the secret keys WordPress uses to increase the security of your site.
nl: Update de geheime sleutels die WordPress gebruikt om de beveiliging van je site te verbeteren.

en: Export your settings as a backup or to import on other sites for quicker setup.
nl: Exporteer je instellingen als een back-up of om deze te importeren op andere sites voor een snellere setup.

en: Settings Import and Export
nl: Instellingen Import en Export

en: Log user actions such as login, saving content and others.
nl: Gebruikersacties registreren zoals inloggen, opslaan van inhoud en andere acties.

en: User Logging
nl: Gebruikersregistratie

en: Two-Factor Authentication greatly increases the security of your WordPress user account by requiring additional information beyond your username and password in order to log in.
nl: Twee-factor authenticatie verhoogt de beveiliging van je WordPress gebruikersaccount aanzienlijk door, naast je gebruikersnaam en wachtwoord, aanvullende informatie te vereisen om in te loggen.

en: Two-Factor Authentication
nl: Twee-factor authenticatie

en: Protect your site from bots by verifying that the person submitting comments or logging in is indeed human.
nl: Bescherm je site tegen bots door te verifiëren dat de persoon die reacties verstuurt of wil inloggen inderdaad menselijk is.

en: Allow administrators to temporarily grant extra access to a user of the site for a specified period of time.
nl: Sta beheerders toe om tijdelijk aanvullende toegang aan een gebruiker te verlenen gedurende een specifieke periode.

en: Privilege Escalation
nl: Verhoogde machtiging

en: Protect your site with automated site scans. When this feature is enabled, the site will be automatically scanned each day. If a problem is found, an email is sent to select users.
nl: Bescherm je site met geautomatiseerde site scans. Wanneer deze functie is ingeschakeld, zal de site iedere dag automatisch gescand worden. Als er een probleem word gevonden, zal een e-mail worden verzonden naar geselecteerde gebruikers.

en: Advanced settings that improve security by changing default WordPress Multisite behavior.
nl: Geavanceerde instellingen die beveiliging verbeteren door standaard WordPress Multisite gedrag te wijzigen.

en: API Secret
nl: API Geheim

en: An unknown error prevented the API key secrete request from succeeding. The request for an API key secret returned an empty key secret. Please wait a few minutes and try again.
nl: Een onbekende fout verhinderde de aanvraag voor een API geheime sleutel om te slagen. De aanvraag voor een API geheime sleutel heeft een lege geheime sleutel opgeleverd. Wacht enkele minuten en probeer het opnieuw.

en: An unknown error prevented the API key secret request from succeeding. The request for an API key secret returned an unrecognized response. Please wait a few minutes and try again.
nl: Een onbekende fout verhinderde de aanvraag voor een API geheime sleutel om te slagen. De aanvraag voor een API geheime sleutel heeft een niet herkend antwoord opgeleverd. Wacht enkele minuten en probeer het opnieuw.

en: There was an error returned from the Network Brute Force Protection API: %1$s
nl: Er is een foutmelding geretourneerd door de Netwerk Brute Force beschermings API: %1$s

en: An unknown error prevented the API key secret request from succeeding. This problem could be due to a server configuration or plugin compatibility issue. Please wait a few minutes and try again.
nl: Een onbekende fout verhinderde het verzoek voor een API geheime sleutel te slagen. Dit probleem kan worden veroorzaakt door een server configuratie of probleem met plugin compatibiliteit. Wacht enkele minuten en probeer het opnieuw.

en: An unknown error prevented the API key secret request from succeeding. The request for an API key submitted an empty key. Please wait a few minutes and try again.
nl: Een onbekende fout verhinderde het verzoek voor een API geheime sleutel te slagen. Het verzoek voor een API sleutel verzond een lege sleutel. Wacht enkele minuten en probeer het opnieuw.

en: An unknown error prevented the API key request from succeeding. The request for an API key returned an empty key. Please wait a few minutes and try again.
nl: Een onbekende fout verhinderde de aanvraag voor een API sleutel om te slagen. De aanvraag voor een API sleutel retourneerde een lege sleutel. Wacht enkele minuten en probeer het opnieuw.

en: An unknown error prevented the API key request from succeeding. The request for an API key returned an unrecognized response. Please wait a few minutes and try again.
nl: Een onbekende fout heeft verhinderd dat de aanvraag van de API sleutel slaagde. Het verzoek om een ​​API sleutel heeft een niet-herkende reactie geretourneerd. Wacht een paar minuten en probeer het dan opnieuw.

en: An unknown error prevented the API key request from succeeding. This problem could be due to a server configuration or plugin compatibility issue. Please wait a few minutes and try again.
nl: Een onbekende fout heeft verhinderd dat de aanvraag van de API sleutel slaagde. Dit probleem kan worden veroorzaakt door een serverconfiguratie of compatibiliteitsprobleem met de plugin. Wacht een paar minuten en probeer het dan opnieuw.

en: The supplied email address (%s) is invalid. A valid email address is required in order to sign up for the Network Bruteforce Protection by iThemes.
nl: Het opgegeven e-mailadres (%s) is ongeldig. Een geldig e-mailadres is vereist om je aan te melden voor de Network Bruteforce Protection by iThemes.

en: Automatically ban IPs reported as a problem by the network.
nl: IP’s die door het netwerk als probleem zijn gemeld automatisch verbannen.

en: Ban Reported IPs
nl: Gemelde IP's verbannen

en: API Key
nl: API sleutel

en: Receive Email Updates
nl: E-mail updates ontvangen

en: To get started with iThemes Network Brute Force Protection, please supply your email address and save the settings. This will provide this site with an API key and starts the site protection.
nl: Om te beginnen met Netwerk Brute Force bescherming van iThemes, geef je je e-mailadres op en sla je de instellingen op. Hiermee ontvangt deze site een API sleutel en begint de bescherming van de site.

en: An unknown error prevented the API key from being reset properly. An unrecognized response was received. Please wait a few minutes and try again.
nl: Een onbekende fout verhinderde het correct resetten van de API sleutel. Een niet herkend antwoord is ontvangen. Wacht enkele minuten en probeer het opnieuw.

en: Resetting...
nl: Resetten...

en: Join a network of sites that reports and protects against bad actors on the internet.
nl: Sluit je aan bij een netwerk van sites dat rapport maakt van en bescherming biedt tegen kwaadwillenden op het internet.

en: Network Brute Force Protection
nl: Netwerk Brute Force bescherming

en: The Hide Backend feature is now disabled. Your new login URL is <strong><code>%1$s</code></strong>. A reminder has also been sent to the notification email addresses set in iThemes Security's Notification Center.
nl: De Backend verbergen functie is nu uitgeschakeld. Je nieuwe inlog URL is <strong><code>%1$s</code></strong>. Er is ook een herinnering verzonden naar de bericht e-mailadressen zoals ingesteld in het Berichtencentrum van iThemes Security.

en: The Hide Backend feature is now active. Your new login URL is <strong><code>%1$s</code></strong>. A reminder has also been sent to the notification email addresses set in iThemes Security's Notification Center.
nl: De Backend verbergen functie is nu actief. Je nieuwe inlog URL is <strong><code>%1$s</code></strong>. Er is ook een herinnering verzonden naar de meldings e-mailadressen zoals ingesteld in het Meldingscentrum van iThemes Security.

en: The Hide Backend feature is now active. Your new login URL is <strong><code>%1$s</code></strong>. Please note this may be different than what you sent as the URL was sanitized to meet various requirements. A reminder has also been sent to the notification email addresses set in iThemes Security's Notification Center.
nl: De Backend verbergen functie is nu actief. Je nieuwe inlog URL is <strong><code>%1$s</code></strong>. Let op dat dit mogelijk anders is dan wat je heb verzonden aangezien de URL is opgeschoond om aan verschillende vereisten te voldoen. Er is ook een herinnering verzonden naar de meldings e-mailadressen zoals ingesteld in het Meldingscentrum van iThemes Security.

en: The Login Slug cannot be "%1$s" as WordPress uses that slug.
nl: De inlog slug kan niet "%1$s" zijn, omdat WordPress die slug gebruikt.

en: Login URL: %s
nl: Inlog-URL: %s

en: You must change <a href="%s">WordPress permalinks</a> to a setting other than "Plain" in order to use this feature.
nl: Je moet de <a href="%s">WordPress permalinks</a> wijzigen naar een instelling anders dan "Standaard" om deze functie te kunnen gebruiken.

en: Hide the login page by changing its name and preventing access to wp-login.php and wp-admin.
nl: Verberg de inlogpagina door de naam te wijzigen en toegang tot wp-login.php en wp-admin te voorkomen.

en: Each error message in iThemes Security has an associated error code that can help diagnose an issue. Changing this setting to "Yes" causes these codes to display. This setting should be left set to "No" unless iThemes Security support requests that you change it.
nl: Elk foutbericht in iThemes Security heeft een bijbehorende foutcode die kan helpen een probleem te diagnostiseren. Het wijzigen van deze instelling naar "Ja" zorgt ervoor dat deze codes worden getoond. Deze instelling moet op "Nee" blijven staan tenzij iThemes Security ondersteuning je vraagt dit te wijzigen.

en: Show Error Codes
nl: Foutcodes tonen

en: The path on your server where the nginx config file is located.
nl: Het pad op je server waar het nginx configuratiebestand zich bevindt.

en: Turning this feature on will enable compatibility with <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">InfiniteWP</a>. Do not turn it on unless you use the InfiniteWP service.
nl: Deze functie aanzetten zal compatibiliteit met <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">InfiniteWP</a> inschakelen. Schakel deze functie niet in tenzij je de InfiniteWP dienst gebruikt.

en: Restore Default Log File Path
nl: Standaard pad naar logbestand herstellen

en: Whether or not iThemes Security should be allowed to write to wp-config.php and .htaccess automatically. If disabled you will need to manually place configuration options in those files.
nl: Of het iThemes Security wel of niet zou moeten worden toegestaan automatisch naar wp-config.php en .htaccess te schrijven. Indien uitgeschakeld, zal je handmatig configuratie opties in die bestanden moeten plaatsen.

en: Allow iThemes Security to write to wp-config.php and .htaccess.
nl: Sta iThemes Security toe te schrijven naar wp-config.php en .htaccess.

en: No (default)
nl: Nee (standaard)

en: The following settings modify the behavior of many of the features offered by iThemes Security.
nl: De volgende instellingen passen het gedrag van veel van de functies van iThemes Security aan.

en: Configure basic settings that control how iThemes Security functions.
nl: Configureer basisinstellingen die bepalen hoe iThemes Security werkt.

en: See what’s new
nl: Zie wat er nieuw is

en: The following rules need to be written to your <code>wp-config.php</code> file. Please make sure to keep the comments in place.
nl: De volgende regels moeten worden toegevoegd aan je <code>wp-config.php</code> bestand. Zorg ervoor dat de commentaren ongewijzigd blijven.

en: There is nothing that needs to be written to your <code>wp-config.php</code> file.
nl: Er hoeft niks toegevoegd te worden aan je <code>wp-config.php</code> bestand.

en: If you need to manually add the <code>wp-config.php</code> rules generated by iThemes Security to your server, you can find them here.
nl: Als je handmatig de door iThemes Security gegenereerde <code>wp-config.php</code> regels aan je server moet toevoegen, kan je ze hier vinden.

en: The following rules need to be written to your server's config file. Please make sure to keep the comments in place.
nl: De volgende regels moeten worden toegevoegd aan het configuratiebestand van je server. Zorg ervoor dat de commentaren ongewijzigd blijven.

en: There are no rules that need to be written.
nl: Er zijn geen regels die moeten worden toegevoegd.

en: If you need to manually add the server config rules generated by iThemes Security to your server, you can find them here.
nl: Als je handmatig de door iThemes Security gegenereerde server configuratie regels aan je server moet toevoegen, kan je ze hier vinden.

en: Server Config Rules
nl: Regels voor server configuratie

en: A scan is already in progress. Please check the <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">logs page</a> at a later time for the results of the scan.
nl: Er is al een scan gaande. Controleer de <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">logs pagina</a> op een later moment voor de scanresultaten.

en: Monitor the site for unexpected file changes.
nl: Monitor de site voor onverwachte wijzigingen in bestanden.

en: Could not rename table %1$s. You may have to rename the table manually.
nl: Kon de tabel %1$s niet hernoemen. Je moet de tabel mogelijk handmatig hernoemen.

note: translators: 1: New database table prefix
en: The database table prefix was successfully changed to <code>%1$s</code>.
nl: Het database tabel-voorvoegsel is succesvol gewijzigd naar <code>%1$s</code>.

en: Select "Yes" and save the settings to change the database table prefix.
nl: Kies "Ja" en sla de instellingen op om het database tabel-voorvoegsel te wijzigen.

en: Change Prefix
nl: Voorvoegsel wijzigen

note: translators: 1: WordPress database table prefix
en: Your current database table prefix is <code>%1$s</code>.
nl: Je huidige database tabel-voorvoegsel is <code>%1$s</code>.

en: Your database is using the default table prefix <code>wp_</code>. You should change this.
nl: Je database gebruikt het standaard tabel-voorvoegsel <code>wp_</code>. Je zou deze moeten wijzigen.

en: By default, WordPress assigns the prefix <code>wp_</code> to all tables in the database where your content, users, and objects exist. For potential attackers, this means it is easier to write scripts that can target WordPress databases as all the important table names for 95% of sites are already known. Changing the <code>wp_</code> prefix makes it more difficult for tools that are trying to take advantage of vulnerabilities in other places to affect the database of your site. <strong>Before using this tool, we strongly recommend creating a backup of your database.</strong>
nl: Standaard voegt WordPress het voorvoegsel <code>wp_</code> toe aan alle tabellen in de database waar je inhoud, gebruikers en objecten staan. Voor potentiële aanvallers betekent dit dat het eenvoudiger is om scripts te schrijven die WordPress databases aanvallen omdat alle tabelnamen voor 95% van de sites al bekend zijn. Het wijzigen van het <code>wp_</code> voorvoegsel maakt het lastiger voor programma's die proberen gebruik te maken van kwetsbaarheden om de database van je site te beïnvloeden. <strong>Voordat je dit gereedschap gebruikt, raden we met klem aan een back-up van je database te maken.</strong>

en: Change the database table prefix that WordPress uses.
nl: Het database tabel-voorvoegsel wijzigen dat WordPress gebruikt.

en: Change Database Table Prefix
nl: Database tabel-voorvoegsel wijzigen

en: + more Pro-only features
nl: + meer functies alleen in Pro

en: Private, ticketed support
nl: Privé ondersteuning via tickets

en: Google reCAPTCHA integration
nl: Google reCAPTCHA integratie

en: Scheduled malware scanning
nl: Geplande malware scans

en: Two-factor authentication
nl: Twee-factor authenticatie

en: Add an extra layer of protection to your WordPress site with <a href="%s">iThemes Security Pro</a>, including:
nl: Voeg een extra beschermingslaag aan je WordPress site toe met <a href="%s">iThemes Security Pro</a>, inclusief:

note: translators: 1: Specific error details
en: Unable to update the <code>wp-config.php</code> file. No directory or config file changes have been made. The error that prevented the file from updating is as follows: %1$s
nl: Kon het <code>wp-config.php</code> bestand niet updaten. Er zijn geen wijzigingen in de map of het configuratiebestand aangebracht. De fout die verhinderde dat het bestand werd geüpdatet is als volgt: %1$s

en: The new directory name cannot be the same as the current directory name. Please supply a new directory name.
nl: De nieuwe mapnaam kan niet hetzelfde zijn als de huidige mapnaam. Geef een nieuwe mapnaam op.

en: The content directory cannot be changed to a blank directory name.
nl: De wp-content map kan niet worden gewijzigd naar een blanco mapnaam.

en: Unable to change the content directory back to <code>wp-content</code>. If the above error cannot be fixed, you may need to manually change the content directory. Instructions on how to change the content directory manually can be found <a href="https://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php#Moving_wp-content_folder">here</a>.
nl: Kon de wp-content map niet terug wijzigen naar <code>wp-content</code>. Als bovenstaande fout niet kan worden verholpen, moet je mogelijk handmatig de wp-content map wijzigen. Instructies voor het handmatig wijzigen van de wp-content map kan <a href="https://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php#Moving_wp-content_folder">hier</a> worden gevonden.

en: Unable to change the content directory. If the above error cannot be fixed, you may need to manually change the content directory. Instructions on how to change the content directory manually can be found <a href="https://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php#Moving_wp-content_folder">here</a>.
nl: Kon de content map niet wijzigen. Als bovenstaande fout niet kan worden verholpen, moet je mogelijk handmatig de content map wijzigen. Instructies voor het handmatig wijzigen van de content map kan <a href="https://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php#Moving_wp-content_folder">hier</a> worden gevonden.

en: Supply a new directory name and save the settings to change the location of the <code>wp-content</code> directory. You may need to log in again after performing this operation.
nl: Geef een nieuwe map naam op en sla de instellingen op om de locatie van de <code>wp-content</code> map te wijzigen. Je moet mogelijk opnieuw inloggen na het uitvoeren van deze actie.

en: New Directory Name
nl: Nieuwe mapnaam

en: Select "Yes" and save the settings to undo the content directory change.
nl: Kies "Ja" en sla de instellingen op om de wijziging aan de wp-content map ongedaan te maken.

en: The "Write to Files" setting is disabled in Global Settings. In order to use this feature, you must enable the "Write to Files" setting.
nl: De "Naar bestanden schrijven" instelling is uitgeschakeld in Algemene instellingen. Om deze functie te gebruiken, moet je de "Naar bestanden schrijven" instelling inschakelen.

en: The content directory was changed by something other than iThemes Security. No further actions are available on this page.
nl: De wp-content map is gewijzigd door iets anders dan iThemes Security. Er zijn geen andere acties beschikbaar op deze pagina.

en: Change the location of the <code>wp-content</code> directory so that it uses a different name.
nl: Wijzig de locatie van de <code>wp-content</code> map zodat deze een andere naam gebruikt.

en: Advanced feature to rename the wp-content directory to a different name.
nl: Geavanceerde functie om de wp-content map een andere naam te geven.

en: Protect your site against attackers that try to randomly guess login details to your site.
nl: Bescherm je site tegen aanvallers die willekeurig proberen inloggegevens voor je site te raden.

note: translators: 1: input name, 2: invalid host
en: The following host in %1$s matches your current IP and cannot be banned: %2$s
nl: De volgende host in %1$s komt overeen met je huidige IP-adres en kan niet worden verbannen: %2$s

en: Enable Ban Lists
nl: Verban lijsten inschakelen

en: Ban Lists
nl: Verban lijsten

en: Block specific IP addresses and user agents from accessing the site.
nl: Blokkeer voor specifieke IP-adressen en user agents de toegang tot de site.

en: Last Run
nl: Laatst uitgevoerd

en: Press the button below to create a database backup using the saved settings.
nl: Klik op de onderstaande knop om een database back-up te maken met de opgeslagen instellingen.

en: The backup request returned an unexpected response. It returned a response of type <code>%1$s</code>.
nl: De back-up aanvraag retourneerde een onverwachte reactie. Het retourneerde een reactie van het type <code>%1$s</code>.

en: Creating Backup...
nl: Back-up aan het maken...

en: Create backups of your site's database. The backups can be created manually and on a schedule.
nl: Back-ups maken van de database van je site. De back-ups kunnen handmatig en volgens een schema worden gemaakt.

en: Unable to create a backup at this time since a backup is currently being created. If you wish to create an additional backup, please wait a few minutes before trying again.
nl: Kan op dit moment geen back-up maken omdat er momenteel al een back-up wordt gemaakt. Als je een extra back-up wil maken, wacht dan enkele minuten voordat je het opnieuw probeert.

en: Backup complete. The backup was saved locally.
nl: Back-up afgerond. De back-up is lokaal opgeslagen.

en: Backup complete. The backup was sent to the selected email recipients.
nl: Back-up afgerond. De back-up is verzonden naar de geselecteerde e-mailontvangers.

en: Backup complete. The backup was sent to the selected email recipients and was saved locally.
nl: Back-up afgerond. De back-up is verzonden naar de geselecteerde e-mailontvangers en is lokaal opgeslagen.

note: translators: 1: "Start Time", 2: "End Time"
en: The %1$s and %2$s settings restrict the current time and would result in locking you out immediately. Please select a %1$s and %2$s that does not restrict the current time.
nl: Instellingen %1$s en %2$s beperken de huidige tijd en zouden als resultaat hebben dat je direct zou worden uitgesloten van de site. Kies een %1$s en %2$s die de huidige tijd niet beperken.

note: translators: 1: "Start Time", 2: "End Time"
en: The %1$s and %2$s cannot be the same.
nl: De %1$s en %2$s mogen niet hetzelfde zijn.

note: translators: 1: "Start Date", 2: "Start Time"
en: The selected restriction date and time has already started and would result in locking you out immediately. Please select a %1$s and %2$s that has not already started.
nl: De gekozen beperkingsdatum en -tijd is al begonnen. Dit zou als resultaat hebben dat je direct zou worden uitgesloten van de site. Selecteer een %1$s en %2$s die nog niet begonnen is.

note: translators: 1: "End Date", 2: "End Time"
en: The selected restriction date and time has already ended. Please select an %1$s and %2$s that has not already ended.
nl: De gekozen beperkingsdatum en -tijd is al verlopen. Selecteer een %1$s en %2$s die nog niet verlopen is.

note: translators: 1: "Start Date", 2: "Start Time", 3: "End Date", 4: "End Time"
en: The %1$s and %2$s must be before the %3$s and %4$s.
nl: De %1$s en %2$s moeten voor de %3$s en %4$s zijn.

note: translators: 1: date input name, 2: time input name, 3: submitted date time
en: The %1$s and %2$s values resulted in a date and time of <code>%3$s</code>, which was unable to be processed properly. This could be an issue with PHP or a server configuration issue.
nl: De %1$s en %2$s waarden resulteerden in een datum en tijd van <code>%3$s</code>, die niet correct kon worden verwerkt. Dit kan een probleem zijn met PHP of een server configuratie probleem.

en: End Timestamp
nl: Einde tijdstempel

en: Start Timestamp
nl: Start tijdstempel

en: Override End
nl: Overschrijf Einde

en: Override Type
nl: Overschrijvingstype

note: translators: 1: start timestamp, 2: end timestamp
en: The supplied data is invalid. The supplied start (%1$s) is after the supplied end (%2$s).
nl: De verstrekte gegevens zijn ongeldig. De opgegeven start (%1$s) is na het opgegeven einde (%2$s).

en: Time when the admin dashboard should become available again.
nl: Tijd wanneer het beheersdashboard weer beschikbaar moet zijn.

en: Date when the admin dashboard should become available again.
nl: Datum wanneer het beheersdashboard weer beschikbaar moet zijn.

en: Time when the admin dashboard should become unavailable.
nl: Tijd wanneer het beheersdashboard onbeschikbaar moet worden.

en: Date when the admin dashboard should become unavailable.
nl: Datum wanneer het beheersdashboard onbeschikbaar moet worden.

[ctx: Date and time format]
note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s \a\t %2$s
nl: %1$s \o\m %2$s

en: Disable access to the WordPress Dashboard on a schedule.
nl: Schakel toegang tot het WordPress Dashboard uit volgens een planning.

en: iThemes Security received a request to modify the override behavior of the Away Mode module. However, the request is invalid as the required "intention" argument is set to an unrecognized value: "".
nl: iThemes Security heeft een verzoek ontvangen om het override-gedrag van de Afwezig modus module te wijzigen. De aanvraag is echter ongeldig omdat het verplichte "intentie" argument een onherkenbare waarde bevat: "".

en: iThemes Security received a request to modify the override behavior of the Away Mode module. However, the request is invalid as the required "intention" argument is missing.
nl: iThemes Security heeft een aanvraag ontvangen om het gedrag van de Afwezig modus te overschrijven. De aanvraag is echter ongeldig omdat het verplichte "intentie" argument ontbreekt.

en: iThemes Security received a request to modify the override behavior of the Away Mode module. However, the request is invalid as the module is configured for a one-time lockout that occurred in the past. Allowing an activate override would result in an unending Away Mode lockout.
nl: iThemes Security heeft een aanvraag ontvangen om het gedrag van de Afwezig modus module te overschrijven. De aanvraag is echter ongeldig omdat de module is ingesteld voor een eenmalige blokkade welke plaatsvond in het verleden. Het toestaan en activeren van de overschrijving zou resulteren in een oneindige Afwezig modus blokkade.

en: The user was unable to be successfully updated. This could be due to a plugin or server configuration conflict.
nl: De gebruiker kon niet worden geüpdatet. Dit kan komen door een plugin of server configuratie conflict.

en: The user was successfully updated.
nl: De gebruiker is succesvol geüpdatet.

en: <span>Warning:</span> The changes made by this tool could cause compatibility issues with some plugins, themes, or customizations. Ensure that you <a href="%s">create a database backup</a> before using this tool.
nl: <span>Waarschuwing:</span> De wijzigingen die door deze tool worden aangebracht kunnen compatibiliteitsproblemen veroorzaken met sommige plugins, thema's of aanpassingen. Zorg ervoor dat je <a href="%s">een database back-up maakt</a> voordat je deze tool gebruikt.

en: An advanced tool that removes users with a username of "admin" or a user ID of "1".
nl: Een geavanceerde functie die gebruikers met de gebruikersnaam "admin" of een gebruikers-ID van "1" verwijdert.

en: Automatically block users snooping around for pages to exploit.
nl: Blokkeer automatisch gebruikers die rondneuzen voor pagina's om te misbruiken.

note: translators: 1: sanitize type, 2: input name
en: An invalid sanitize type of "%1$s" was received for the %2$s input.
nl: Een ongeldig sanitize type van "%1$s" is ontvangen voor de %2$s input.

en: The following extension in %1$s is invalid: %2$l | The following extensions in %1$s are invalid: %2$l
nl[0]: De volgende extensie in %1$s is ongeldig: %2$l
nl[1]: De volgende extensies in %1$s zijn ongeldig: %2$l

en: The following IP in %1$s is invalid: %2$l | The following IPs in %1$s are invalid: %2$l
nl[0]: Het volgende IP-adres in %1$s is ongeldig: %2$l
nl[1]: De volgende IP-adressen in %1$s zijn ongeldig: %2$l

en: The following email in %1$s is invalid: %2$l | The following emails in %1$s are invalid: %2$l
nl[0]: Het volgende e-mailadres in %1$s is ongeldig: %2$l
nl[1]: De volgende e-mailadressen in %1$s zijn ongeldig: %2$l

en: The valid value for %1$s is: %2$l. | The valid values for %1$s are: %2$l.
nl[0]: De geldige waarde voor %1$s is: %2$l.
nl[1]: De geldige waardes voor %1$s zijn: %2$l.

en: The following entry in %1$s is invalid: %2$l | The following entries in %1$s are invalid: %2$l
nl[0]: Het volgende item in %1$s is ongeldig: %2$l
nl[1]: De volgende items in %1$s zijn ongeldig: %2$l

en: The %1$s value must be a string with each entry separated by a new line.
nl: De %1$s waarde moet een tekenreeks zijn waarbij elk item wordt gescheiden door een nieuwe regel.

en: The file path supplied in %1$s is not writable. Please supply a file path that can be written to.
nl: Het in %1$s opgegeven bestandspad is niet schrijfbaar. Geef een bestandspad op waarnaar kan worden geschreven.

en: The file path supplied in %1$s was successfully created, but it cannot be updated. Please supply a file path that can be written to.
nl: Het bestand-pad dat is opgegeven in %1$s is gemaakt, maar het kan niet worden geüpdatet. Geef een bestand-pad op waarnaar kan worden geschreven.

en: The file path supplied in %1$s could not be created. Please supply a file path that can be written to.
nl: Het bestand-pad dat is opgegeven in %1$s kon niet worden gemaakt. Geef een bestand-pad op waarnaar kan worden geschreven.

[ctx: %1$s is the input name. %2$s is the error message.]
en: The file path supplied in %1$s cannot be used as the parent directory cannot be created. %2$s
nl: Het in %1$s opgegeven bestandspad kan niet worden gebruikt omdat de hoofdmap niet kan worden gemaakt. %2$s

en: The file path supplied in %1$s cannot be used as it already exists but is not a file. Please supply a valid file path.
nl: Het opgegeven bestandspad in %1$s kan niet worden gebruikt, omdat het al bestaat maar geen bestand is. Biedt een geldig bestandspad aan.

en: The directory supplied in %1$s is not writable. Please select a directory that can be written to.
nl: De in %1$s opgegeven map is niet schrijfbaar. Selecteer een map die schrijfbaar is.

[ctx: %1$s is the input name. %2$s is the error message.]
en: The directory supplied in %1$s cannot be used as a valid directory. %2$s
nl: De in %1$s opgegeven map kan niet worden gebruikt als een geldige map. %2$s

en: The %1$s value must be a string.
nl: De %1$s waarde moet een tekenreeks zijn.

en: The %1$s value must be a valid date in the format of YYYY-MM-DD.
nl: De %1$s waarde moet een geldig datum zijn in het formaat YYYY-MM-DD.

en: The %1$s value must be a valid date.
nl: De %1$s waarde moet een geldige datum zijn.

en: The %1$s value is not a valid username.
nl: De %1$s waarde is geen geldige gebruikersnaam.

en: The %1$s value must be a valid email address.
nl: De %1$s waarde moet een geldig e-mailadres zijn.

en: The %1$s value must be a positive integer.
nl: De %1$s waarde moet een positief heel getal zijn.

en: The %1$s value must be an integer.
nl: De %1$s waarde moet een heel getal zijn.

en: The %1$s value cannot be empty.
nl: De %1$s waarde mag niet leeg zijn.

en: A validation check for %1$s failed. The %2$s value is missing. This could be due to a problem with the iThemes Security installation or an invalid modification. Please reinstall iThemes Security and try again.
nl: Een validatie-controle voor %1$s is mislukt. De %2$s waarde ontbreekt. Dit kan komen door een probleem met de iThemes Security installatie of een ongeldige aanpassing. Herinstalleer iThemes Security en probeer het nogmaals.

en: A validation function for %1$s received data that does not match the expected data type for the %2$s entry. A data type of %3$s was expected, but a data type of %4$s was received.
nl: Een validatiefunctie voor %1$s ontving data die niet overeenkomt met het verwachtte data type voor de %2$s invoer. Een data type van %3$s werd verwacht, maar een data type van %4$s is ontvangen.

en: A validation function for %1$s received data that has an entry for %2$s when no such entry exists.
nl: Een validatiefunctie voor %1$s ontving data die die invoer bevat voor %2$s terwijl deze invoer niet bestaat.

en: A validation function for %1$s received data that did not have the required entry for %2$s.
nl: Een validatiefunctie voor %1$s ontving data die niet de benodigde invoer voor %2$s had.

en: The data validator for %1$s is missing. Data for the module cannot be saved without the validator. This error could indicate a bad install of iThemes Security. Please remove the plugin and reinstall it. If this message persists, please contact support and send them this error message.
nl: De data validator voor %1$s ontbreekt. Data voor de module kan niet worden opgeslagen zonder de validator. Deze fout kan veroorzaakt zijn door een verkeerde installatie van iThemes Security. Verwijder de plugin en herinstalleer deze. Als dit bericht terug blijft komen, neem dan contact op met ondersteuning en stuur hen deze foutmelding.

en: The directory %s could not be protected from file listing as the directory does not exist.
nl: De map %s kon niet worden beschermd tegen het tonen van bestanden, omdat de map niet bestaat.

en: This is a test file generated by iThemes Security. It can be removed.
nl: Dit is een testbestand gegenereerd door iThemes Security. Het kan worden verwijderd.

en: The "Write to Files" setting is disabled. Manual configuration for the <code>%s</code> file can be found on the Security > Settings page in the Advanced section.
nl: De "Naar bestanden schrijven" instelling is uitgeschakeld. Handmatige configuratie voor het <code>%s</code> bestand kan worden gevonden op de Beveiliging > Instellingen pagina in de sectie Geavanceerd.

note: translators: 1: variable type
en: Unknown error type received: %1$s.
nl: Onbekend fouttype ontvangen: %1$s.

en: The %s module is a Core module and cannot be activated or deactivated.
nl: De %s module is een core module en kan niet worden geactiveerd of gedeactiveerd.

en: Unable to find a valid settings object for %s. Setting was unable to be saved.
nl: Kon geen geldig instellingen object vinden voor %s. De instelling kon niet worden opgeslagen.

en: Unable to find a valid settings object for %s. Settings were unable to be saved.
nl: Kon geen geldig instellingen object vinden voor %s. De instellingen konden niet worden opgeslagen.

en: An attempt to register the %1$s module failed since the supplied path (%2$s) is invalid. This could indicate an invalid modification or incomplete installation of the iThemes Security plugin. Please reinstall the plugin and try again.
nl: Een poging om de %1$s module te registreren is mislukt omdat het opgegeven pad (%2$s) ongeldig is. Dit kan wijzen op een ongeldige aanpassing of incomplete installatie van de iThemes Security plugin. Herinstalleer de plugin en probeer het opnieuw.

en: <strong>User lockout message:</strong> %s
nl: <strong>Gebruiker uitsluiting bericht:</strong> %s

en: <strong>Host lockout message:</strong> %s
nl: <strong>Host uitsluiting bericht:</strong> %s

en: <strong>How long lockouts will be remembered for ban:</strong> %s
nl: <strong>Hoe lang uitsluitingen worden onthouden voor verbanningen:</strong> %s

en: <strong>Number of lockouts before permanent ban:</strong> %s
nl: <strong>Aantal uitsluitingen voor permanente verbanning:</strong> %s

en: <strong>Permanently ban:</strong> %s
nl: <strong>Verban permanent:</strong> %s

en: The direction argument must be either "add", "clear", or "remove".
nl: Het direction argument moet "toevoegen", "wissen" of "verwijderen" zijn.

en: An empty ip argument was submitted.
nl: Een leeg IP argument is verzonden.

en: The ip argument is missing.
nl: Het IP argument ontbreekt.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Configure previous iThemes Security setting
nl: Configureer vorige iThemes Security instelling

en: Configure next iThemes Security setting
nl: Configureer volgende iThemes Security instelling

[ctx: List advanced modules]
en: Advanced
nl: Geavanceerde

[ctx: List recommended modules]
en: Recommended
nl: Aanbevolen

[ctx: List all modules]
en: All
nl: Alle

en: The requested widget (%s) does not exist. Settings for it cannot be rendered.
nl: De gevraagde widget (%s) bestaat niet. Instellingen hiervoor kunnen niet worden weergegeven.

en: The requested module (%s) does not exist. Settings for it cannot be rendered.
nl: De gevraagde module (%s) bestaat niet. Instellingen hiervoor kunnen niet worden weergegeven.

en: The server did not receive a valid request. An unknown "method" argument was supplied. Please try again.
nl: De server ontving geen geldige aanvraag. Een onbekend "methode" argument is aangedragen. Probeer het opnieuw.

en: The server did not receive a valid request. The required "data" argument for the widget is missing. Please try again.
nl: De server ontving geen geldige aanvraag. Het verplichte "data" argument voor de widget ontbreekt. Probeer het opnieuw.

en: The server did not receive a valid request. The required "data" argument for the module is missing. Please try again.
nl: De server ontving geen geldige aanvraag. Het verplichte "data" argument voor de module ontbreekt. Probeer het opnieuw.

en: The server did not receive a valid request. The required "module" argument is missing. Please try again.
nl: De server ontving geen geldige aanvraag. Het verplichte "module" argument ontbreekt. Probeer het opnieuw.

en: The server did not receive a valid request. The required "method" argument is missing. Please try again.
nl: De server ontving geen geldige aanvraag. Het verplichte "methode" argument ontbreekt. Probeer het opnieuw.

en: A permissions security check failed, preventing the request from completing as expected. The currently logged in user does not have sufficient permissions to make this request. Please try reloading the page and trying again.
nl: Een rechten beveiligingscontrole is mislukt, waardoor de aanvraag niet kan worden afgerond zoals verwacht. De huidige ingelogde gebruiker heeft onvoldoende rechten om deze aanvraag te doen. Probeer de pagina opnieuw te laden en probeer het opnieuw.

en: A nonce security check failed, preventing the request from completing as expected. Please try reloading the page and trying again.
nl: Een nonce beveiligingscontrole is mislukt, waardoor de aanvraag niet kan worden afgerond zoals verwacht. Probeer de pagina opnieuw te laden en probeer het opnieuw.

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Learn More
nl: Meer informatie

en: Hide Settings
nl: Instellingen verbergen

en: Configure Settings
nl: Instellingen configureren

en: Close
nl: Sluiten

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: iThemes Security requires Javascript in order for the settings to be modified. Please enable Javascript to configure the settings.
nl: iThemes Security vereist Javascript om de instellingen te kunnen wijzigen. Schakel Javascript in om de instellingen te configureren.

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Manage Settings
nl: Instellingen beheren

en: The requested widget (%s) does not exist. Logs for it cannot be rendered.
nl: De aangevraagde widget (%s) bestaat niet. Logs hiervoor kunnen niet worden weergegeven.

en: The settings could not be saved. Due to an unknown error. Please try refreshing the page and trying again.
nl: De instellingen konden niet worden opgeslagen door een onbekende fout. Probeer de pagina te herladen en probeer het nogmaals.

en: The settings could not be saved. Please correct the error above and try again. | The settings could not be saved. Please correct the errors above and try again.
nl[0]: De instellingen konden niet worden opgeslagen. Corrigeer bovenstaande fout en probeer het nogmaals.
nl[1]: De instellingen konden niet worden opgeslagen. Corrigeer bovenstaande fouten en probeer het nogmaals.

en: The settings saved successfully.
nl: De instellingen zijn succesvol opgeslagen.

en: The supplied module (%s) is not recognized. The module settings could not be saved.
nl: De opgegeven module (%s) is niet herkend. De module instellingen konden niet worden opgeslagen.

en: A parser error prevented the request from completing as expected. The site sent a response that jQuery could not process. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
nl: Door een parser fout kon de aanvraag niet worden voltooid zoals verwacht. De site heeft een antwoord gestuurd dat jQuery niet kon verwerken. Dit kan te wijten zijn aan een plugin/thema conflict of een probleem met de serverconfiguratie.

en: A timeout error prevented the request from completing as expected. The site took too long to respond. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
nl: Door een time-out fout kon de aanvraag niet worden voltooid zoals verwacht. Het duurde te lang voordat de site reageerde. Dit kan te wijten zijn aan een plugin/thema conflict of een probleem met de serverconfiguratie.

en: An unknown error prevented the request from completing as expected. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
nl: Een onbekende fout heeft voorkomen dat de aanvraag kon worden afgerond zoals verwacht. Dit kan komen door een plugin/thema conflict of een server configuratie probleem.

en: A "internal server" error prevented the request from completing as expected. The server returned a 500 status code, indicating that the server was unable to complete the request due to a fatal PHP error or a server problem. This could be due to a plugin/theme conflict, a server configuration issue, a temporary hosting issue, or invalid custom PHP modifications. Please check your server's error logs for details about the source of the error and contact your hosting company for assistance if required.
nl: Een "interne server" fout heeft voorkomen dat de aanvraag kon worden afgerond zoals verwacht. De server retourneerde een 500 statuscode, waarmee wordt aangegeven dat de server de aanvraag niet kon afmaken vanwege een fatale PHP-fout of een server probleem. Dit kan het gevolg zijn van een plugin/thema conflict, een server configuratie probleem, een tijdelijk probleem met de hosting of ongeldige PHP aanpassingen. Controleer de fout logs van je server voor details over de bron van de fout en neem contact op met je hosting voor assistentie indien nodig.

en: A "not found" error prevented the request from completing as expected. The server returned a 404 status code, indicating that the server was unable to find the requested admin-ajax.php file. This could be due to a plugin/theme conflict, a server configuration issue, or an incomplete WordPress installation. Please try refreshing the page and trying again. If the request continues to fail, you may have to alter plugin settings, alter server configurations, or reinstall WordPress.
nl: Een "niet gevonden" fout heeft voorkomen dat de aanvraag kon worden afgerond zoals verwacht. De server retourneerde een 404 statuscode, wat aangeeft dat de server het gevraagde admin-ajax.php-bestand niet kon vinden. Dit kan het gevolg zijn van een plugin/thema conflict, een server configuratie probleem of een incomplete WordPress installatie. Probeer de pagina te herladen en probeer het nogmaals. Als de aanvraag blijft mislukken, moet je mogelijk plugin-instellingen aanpassen, server configuraties aanpassen of WordPress herinstalleren.

en: A "request forbidden" error prevented the request from completing as expected. The server returned a 403 status code, indicating that the server configuration is prohibiting this request. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue. Please try refreshing the page and trying again. If the request continues to fail, you may have to alter plugin settings or server configuration that could account for this AJAX request being blocked.
nl: Een "aanvraag verboden" fout heeft voorkomen dat de aanvraag kon worden afgerond zoals verwacht. De server retourneerde een 403 statuscode, wat aangeeft dat de server configuratie deze aanvraag verbiedt. Dit kan het gevolg zijn van een plugin/thema conflict of een server configuratie probleem. Probeer de pagina te herladen en probeer het nogmaals. Als de aanvraag blijft mislukken, moet je mogelijk plugin-instellingen aanpassen of de server configuratie die ervoor zorgt dat deze AJAX aanvraag wordt geblokkeerd.

en: An "invalid format" error prevented the request from completing as expected. The format of data returned could not be recognized. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
nl: Een "ongeldig format" fout verhinderde dat de aanvraag werd voltooid zoals verwacht. Het formaat van de geretourneerde gegevens kan niet worden herkend. Dit kan te wijten zijn aan een plugin/thema conflict of een probleem met de serverconfiguratie.

note: translators: 1: module name
en: Settings saved successfully for %1$s.
nl: Instellingen voor %1$s succesvol opgeslagen.

en: iThemes Security Logs
nl: iThemes Security logs

en: iThemes Security Settings
nl: iThemes Security instellingen

en: This has been disabled.
nl: Dit is uitgeschakeld.

en: Redirection Slug
nl: Omleiding slug

en: Enable Redirection
nl: Omleiding inschakelen

en: Redirect users to a custom location on your site, instead of throwing a 403 (forbidden) error.
nl: Stuur gebruikers door naar een eigen locatie op je site, in plaats van het geven van een 403 (verboden) fout.

en: The slug to redirect users to when they attempt to access wp-admin while not logged in.
nl: De slug om gebruikers naar door te sturen wanneer zij proberen wp-admin te bereiken terwijl ze niet ingelogd zijn.

en: Redirect Location: %s
nl: Omleiding locatie: %s

note: Description of the plugin
en: Take the guesswork out of WordPress security. iThemes Security offers 30+ ways to lock down WordPress in an easy-to-use WordPress security plugin.
nl: Neem het gissen uit WordPress beveiliging. iThemes Security biedt 30+ manieren om WordPress dicht te timmeren in een gebruiksvriendelijke WordPress beveiligingsplugin.

en: Note: You cannot ban yourself.
nl: Let op: je kan jezelf niet verbannen.

en: You may ban users by individual IP address or IP address range using wildcards or CIDR notation.
nl: Je kan gebruikers verbannen op basis van individueel IP-adres of IP-adres reeks met behulp van jokertekens of CIDR-notatie.

en: Use the guidelines below to enter hosts that will not be allowed access to your site.
nl: Gebruik de onderstaande richtlijnen om hosts in te voeren die geen toestemming voor toegang tot je site zullen hebben.

en: Wildcards are also supported with some limitations. If using wildcards (*), you must start with the right-most chunk in the IP address. For example ###.###.###.* and ###.###.*.* are permitted but ###.###.*.### is not. Wildcards are only for convenient entering of IP addresses, and will be automatically converted to their appropriate CIDR notation format on save.
nl: Jokertekens worden ondersteund met enkele beperkingen. Wanneer jokertekens worden gebruikt, moet begonnen worden met het meest rechtse deel van het IP-adres. Voorbeeld: ###.###.###.* en ###.###.*.* zijn toegestaan, maar ###.###.*.### niet. Jokertekens zijn enkel voor eenvoudig invoeren van IP-adressen en worden automatisch omgezet naar de juiste CIDR-notatie wanneer opgeslagen wordt.

en: CIDR notation is allowed to specify a range of IP addresses (###.###.###.###/## or ####:####:####:####:####:####:####:####/###).
nl: CIDR-notatie is toegestaan om een reeks van IP-adressen te specificeren (###.###.###.###/## of ####:####:####:####:####:####:####:####/###).

en: Individual IP addresses must be in IPv4 or IPv6 standard format (###.###.###.### or ####:####:####:####:####:####:####:####).
nl: Individuele IP-adressen moeten in IPv4 of IPv6 standaardformaat zijn (###.###.###.### of ####:####:####:####:####:####:####:####).

en: You can add authorized users by individual IP address or IP address range using wildcards or CIDR notation.
nl: Je kan geautoriseerde gebruikers toevoegen met individueel IP-adres of IP-adres reeks met behulp van jokertekens of CIDR-notatie.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Multiple versions of iThemes Security are active. Please disable all extra versions of iThemes Security.
nl: Meerdere versies van iThemes Security zijn actief. Deactiveer alle extra versies van iThemes Security.

en: If you contact support about this error, please provide the following debug details:
nl: Als je contact opneemt met ondersteuning over deze foutmelding, verstrek dan de volgende debug-details:

en: XML-RPC services are disabled on this site.
nl: XML-RPC services zijn uitgeschakeld op deze site.

en: Multiple Authentication Attempts per XML-RPC Request
nl: Meerdere authenticatiepogingen per XML-RPC aanvraag

en: <strong>Allow</strong> - Allows XML-RPC requests that contain multiple login attempts. Only use this setting if a service requires it.
nl: <strong>Toestaan</strong> - Staat XML-RPC aanvragen toe die meerdere inlogpogingen bevatten. Gebruik deze instelling alleen als een dienst dit vereist.

en: <strong>Block</strong> - Blocks XML-RPC requests that contain multiple login attempts. This setting is highly recommended.
nl: <strong>Blokkeren</strong> - Blokkeert XML-RPC aanvragen die meerdere inlogpogingen bevatten. Deze instelling wordt sterk aanbevolen.

en: Block (recommended)
nl: Blokkeren (aanbevolen)

en: WordPress' XML-RPC feature allows hundreds of username and password guesses per request. Use the recommended "Block" setting below to prevent attackers from exploiting this feature.
nl: De WordPress XML-RPC functie maakt het mogelijk honderden gebruikersnaam en wachtwoord pogingen per aanvraag te doen. Gebruik de aanbevolen "Blokkeren" instelling hieronder om te voorkomen dat aanvallers deze functie misbruiken.

en: <strong>Enable XML-RPC</strong> - XML-RPC is fully enabled and will function as normal. Use this setting only if the site must have unrestricted use of XML-RPC.
nl: <strong>XML-RPC inschakelen</strong> - XML-RPC is volledig ingeschakeld en zal normaal functioneren. Gebruik deze instelling alleen als de site onbeperkt gebruik van XML-RPC moet hebben.

en: <strong>Disable Pingbacks</strong> - Only disable pingbacks. Other XML-RPC features will work as normal. Select this setting if you require features such as Jetpack or the WordPress Mobile app.
nl: <strong>Pingbacks uitschakelen</strong> - Alleen pingbacks uitschakelen. Andere XML-RPC functies blijven gewoon werken. Selecteer deze instelling als je functies zoals Jetpack of de WordPress mobiele app nodig hebt.

en: <strong>Disable XML-RPC</strong> - XML-RPC is disabled on the site. This setting is highly recommended if Jetpack, the WordPress mobile app, pingbacks, and other services that use XML-RPC are not used.
nl: <strong>XML-RPC uitschakelen</strong> - XML-RPC is uitgeschakeld op de site. Deze instelling wordt sterk aanbevolen als Jetpack, de WordPress mobiele app, pingbacks en andere diensten die gebruik maken van XML-RPC niet worden gebruikt.

en: Disable Pingbacks
nl: Pingbacks uitschakelen

en: Disable XML-RPC (recommended)
nl: XML-RPC uitschakelen (aanbevolen)

en: WordPress' XML-RPC feature allows external services to access and modify content on the site. Common example of services that make use of XML-RPC are <a href="%1$s">the Jetpack plugin</a>, <a href="%2$s">the WordPress mobile app</a>, and <a href="%3$s">pingbacks</a>. If the site does not use a service that requires XML-RPC, select the "Disable XML-RPC" setting as disabling XML-RPC prevents attackers from using the feature to attack the site.
nl: De XML-RPC functie van WordPress staat externe diensten toe om de inhoud van de site te benaderen en bewerken. Bekende voorbeelden van diensten die gebruik maken van XML-RPC zijn <a href="%1$s">de Jetpack plugin</a>, <a href="%2$s">de WordPress mobiele app</a> en <a href="%3$s">pingbacks</a>. Als de site geen diensten gebruikt die XML-RPC vereisen, kies dan de "XML-RPC uitschakelen" optie, omdat het uitschakelen van XML-RPC voorkomt dat aanvallers deze functie misbruiken om de site aan te vallen.

en: A Nickname is required. Please choose a nickname or fill out your first and last name.
nl: Een schermnaam is verplicht. Kies een schermnaam of vul je voor- en achternaam in.

en: Your Nickname must be different than your login name. Please choose a different Nickname.
nl: Je bijnaam moet anders zijn dan je inlognaam. Kies een andere bijnaam.

en: Multisite Tweaks
nl: Multisite tweaks

en: Remember, some of these settings might conflict with other plugins or themes, so test your site after enabling each setting.
nl: Vergeet niet dat sommige van deze instellingen mogelijk conflicteren met andere plugins of thema's, dus test je site na het inschakelen van elke instelling.

en: Note: These settings are listed as advanced because they block common forms of attacks but they can also block legitimate plugins and themes that rely on the same techniques. When activating the settings below, we recommend enabling them one by one to test that everything on your site is still working as expected.
nl: Let op: Deze instellingen worden vermeld als geavanceerd omdat ze veelvoorkomende vormen van aanvallen blokkeren, maar ze kunnen ook legitieme plugins en thema's blokkeren die op dezelfde technieken vertrouwen. Bij het activeren van de onderstaande instellingen, raden we aan om ze een-voor-een in te schakelen om te testen of alles op je site nog werkt zoals verwacht.

en: These are advanced settings that may be utilized to further strengthen the security of your WordPress site.
nl: Dit zijn geavanceerde instellingen die gebruikt kunnen worden om de beveiliging van je WordPress site verder te versterken.

en: Core Update Notifications
nl: Core-update meldingen

en: Plugin Update Notifications
nl: Plugin-update meldingen

en: Theme Update Notifications
nl: Thema-update meldingen

en: Disable Extra User Archives
nl: Deactiveer extra gebruikersarchieven

en: Force Unique Nickname
nl: Verplicht unieke schermnamen

en: Login Error Messages
nl: Inlog foutberichten

en: File Editor
nl: Bestandseditor

en: Comment Spam
nl: Reactie spam

en: File Writing Permissions
nl: Bestand schrijven rechten

en: Long URL Strings
nl: Lange URL-strings

en: Non-English Characters
nl: Niet-Engelse karakters

en: Suspicious Query Strings
nl: Verdachte query strings

en: Request Methods
nl: Verzoekmethodes

en: Directory Browsing
nl: Bladeren in mappen

en: System Files
nl: Systeembestanden

en: Disable File Editor - Security > Settings > WordPress Tweaks > File Editor
nl: Bestandseditor uitschakelen - Beveiliging > Instellingen > WordPress tweaks > Bestandseditor

en: Reduce Comment Spam - Security > Settings > WordPress Tweaks > Comment Spam
nl: Reactie spam verminderen - Beveiliging > Instellingen > Systeem tweaks > Reactie spam

en: Filter Non-English Characters - Security > Settings > System Tweaks > Non-English Characters
nl: Filter Niet-Engelse karakters - Beveiliging > Instellingen > Systeem tweaks > Niet-Engelse karakters

en: Filter Suspicious Query Strings in the URL - Security > Settings > System Tweaks > Suspicious Query Strings
nl: Filter verdachte query strings in de URL - Beveiliging > Instellingen > Systeem tweaks > Verdachte query strings

en: Filter Request Methods - Security > Settings > System Tweaks > Request Methods
nl: Filter verzoekmethodes - Beveiliging > Instellingen > Systeem tweaks > Verzoekmethodes

en: Disable PHP in Uploads - Security > Settings > System Tweaks > PHP in Uploads
nl: PHP in uploads uitschakelen - Beveiliging > Instellingen > Systeem tweaks > PHP in uploads

en: Disable Directory Browsing - Security > Settings > System Tweaks > Directory Browsing
nl: Bladeren in mappen uitschakelen - Beveiliging > Instellingen > Systeem tweaks > Bladeren in mappen

en: Disable XML-RPC - Security > Settings > WordPress Tweaks > XML-RPC
nl: XML-RPC uitschakelen - Beveiliging > Instellingen > WordPress tweaks > XML-RPC

en: Protect System Files - Security > Settings > System Tweaks > System Files
nl: Bescherm systeembestanden - Beveiliging > Instellingen > Systeem tweaks > Systeembestanden

en: This is not needed if you do not use Windows Live Writer or other blogging clients that rely on this file.
nl: Dit is niet nodig als je geen gebruik maakt van Windows Live Writer of andere blog-software die dit bestand nodig hebben.

en: Remove the Windows Live Writer header.
nl: Verwijder de Windows Live Writer header.

en: Disable PHP in Uploads
nl: PHP in uploads uitschakelen

en: Hide Theme Update Notifications
nl: Thema-update meldingen verbergen

en: Hide Plugin Update Notifications
nl: Plugin-update meldingen verbergen

en: Disables the file editor for plugins and themes requiring users to have access to the file system to modify files. Once activated you will need to manually edit theme and other files using a tool other than WordPress.
nl: Schakelt de bestandseditor voor plugins en thema's uit waardoor gebruikers toegang moeten hebben tot het systeem om bestanden aan te passen. Eenmaal geactiveerd moet je thema en andere bestanden handmatig bewerken met een andere tool dan WordPress.

en: Disable File Editor
nl: Bestandseditor uitschakelen

en: Removes the RSD (Really Simple Discovery) header. If you don't integrate your blog with external XML-RPC services such as Flickr then the "RSD" function is pretty much useless to you.
nl: Verwijdert de RSD (Really Simple Discovery) header. Als je je blog niet met externe XML-RPC-diensten zoals Flickr integreert, dan heeft de "RSD" functie geen nut voor je.

en: Remove the RSD (Really Simple Discovery) header.
nl: Verwijder de RSD (Really Simple Discovery) header.

en: Enable XML-RPC
nl: XML-RPC inschakelen

en: Hide Core Update Notifications
nl: Core-update meldingen verbergen

en: This option will cut down on comment spam by denying comments from bots with no referrer or without a user-agent identified.
nl: Deze optie zal reactie spam verminderen door middel van het weigeren van reacties van bots zonder verwijzer (referrer) of zonder een opgegeven gebruikersagent (user-agent).

en: Reduce Comment Spam
nl: Reactie spam verminderen

en: Prevents error messages from being displayed to a user upon a failed login attempt.
nl: Voorkomt dat foutberichten worden getoond aan een gebruiker bij een mislukte inlogpoging.

en: Disable login error messages
nl: Inlog foutberichten uitschakelen

en: This forces users to choose a unique nickname when updating their profile or creating a new account which prevents bots and attackers from easily harvesting user's login usernames from the code on author pages. Note this does not automatically update existing users as it will affect author feed urls if used.
nl: Dit dwingt gebruikers om een unieke schermnaam te kiezen wanneer zij hun profiel bijwerken of wanneer een nieuw account wordt gemaakt, wat bots en aanvallers blokkeert om eenvoudig de inlog gebruikersnamen van gebruikers uit de code van auteurspagina's te halen. Let op dat dit niet automatisch bestaande gebruikers bijwerkt omdat dit de URLs van auteurs-feeds aanpast als deze worden gebruikt.

en: Force users to choose a unique nickname
nl: Dwing gebruikers om een unieke schermnaam te kiezen

en: This makes it harder for bots to determine usernames by disabling post archives for users that don't post to your site.
nl: Dit maakt het moeilijker voor bots om gebruikersnamen vast te stellen door berichtarchieven te deactiveren voor gebruikers die geen berichten plaatsen op je site.

en: Disables a user's author page if their post count is 0.
nl: Deactiveert een gebruiker's auteurspagina als hun berichtenteller op 0 staat.

en: Prevents scripts and users from being able to write to the wp-config.php file and .htaccess file. Note that in the case of this and many plugins this can be overcome however it still does make the files more secure. Turning this on will set the UNIX file permissions to 0444 on these files and turning it off will set the permissions to 0664.
nl: Voorkomt dat scripts en gebruikers kunnen schrijven naar het wp-config.php bestand en het .htaccess bestand. Let op dat veel plugins hier toch doorheen komen, maar het de bestanden toch beveiligd. Deze functie activeren zal de UNIX bestandsrechten op 0444 zetten voor deze bestanden en de functie deactiveren zal de rechten op 0664 zetten.

en: Remove File Writing Permissions
nl: Bestand schrijven rechten verwijderen

en: These are very often signs of someone trying to gain access to your site but some plugins and themes can also be blocked.
nl: Deze zijn vaak tekenen dat iemand probeert toegang tot je site te krijgen, maar sommige plugins en thema’s kunnen ook geblokkeerd worden.

en: Filter Suspicious Query Strings in the URL
nl: Filter verdachte query strings in de URL

en: Filter out hits with the trace or track request methods.
nl: Filter hits met de traceer- of trackverzoekmethoden.

en: Filter Request Methods
nl: Filter verzoekmethodes

en: Prevent public access to readme.html, readme.txt, wp-config.php, install.php, wp-includes, and .htaccess. These files can give away important information on your site and serve no purpose to the public once WordPress has been successfully installed.
nl: Voorkom publieke toegang tot readme.html, readme.txt, wp-config.php, install.php, wp-includes en .htaccess. Deze bestanden kunnen belangrijke informatie over je site weggeven en hebben geen publiek nut nadat WordPress succesvol geïnstalleerd is.

en: Protect System Files
nl: Bescherm systeembestanden

en: Filter out non-english characters from the query string. This should not be used on non-english sites and only works when "Filter Suspicious Query String" has been selected.
nl: Filter niet-Engelse karakters uit de query string. Dit moet niet gebruikt worden op niet-Engelse sites en werkt alleen als "Filter verdachte query string" geselecteerd is.

en: Filter Non-English Characters
nl: Filter niet-Engelse karakters

en: Limits the number of characters that can be sent in the URL. Hackers often take advantage of long URLs to try to inject information into your database.
nl: Beperkt het aantal karakters dat kan worden verzonden in de URL. Hackers maken vaak gebruik van lange URLs om te proberen informatie in je database te plaatsen.

en: Filter Long URL Strings
nl: Filter lange URL-strings

en: Prevents users from seeing a list of files in a directory when no index file is present.
nl: Voorkomt dat gebruikers een lijst van bestanden in een map kunnen zien wanneer er geen index-bestand aanwezig is.

en: Disable Directory Browsing
nl: Bladeren in mappen uitschakelen

en: WordPress Tweaks
nl: WordPress tweaks

en: System Tweaks
nl: Systeem tweaks

en: Force users to use strong passwords as rated by the WordPress password meter.
nl: Dwing gebruikers om sterke wachtwoorden te gebruiken, zoals aangegeven door de WordPress wachtwoord-meter.

en: Select Role for Strong Passwords
nl: Selecteer rol voor sterke wachtwoorden

en: Strong Passwords
nl: Sterke wachtwoorden

en: Force SSL for Dashboard - Security > Settings > Secure Socket Layers (SSL) > SSL for Dashboard
nl: Dwing SSL voor Dashboard - Beveiliging > Instellingen > Secure Socket Layers (SSL) > SSL voor Dashboard

en: Note: After enabling this feature, you will be logged out and you will have to log back in. This is to prevent possible cookie conflicts that could make it more difficult to get in otherwise.
nl: Let op: Na het inschakelen van deze functie, zal je uitgelogd worden en moet je opnieuw inloggen. Dit is om mogelijke cookie conflicten te voorkomen die het moeilijker kunnen maken om anderszins binnen te komen.

en: Forces all dashboard access to be served only over an SSL connection.
nl: Dwingt alle dashboard toegang enkel te laten verlopen via een SSL-verbinding.

en: Force SSL for Dashboard
nl: Dwing SSL voor Dashboard

en: Enables secure SSL connection for the front-end (public parts of your site). Turning this off will disable front-end SSL control, turning this on "Per Content" will place a checkbox on the edit page for all posts and pages (near the publish settings) allowing you to turn on SSL for selected pages or posts. Selecting "Whole Site" will force the whole site to use SSL.
nl: Maakt een veilige SSL-verbinding mogelijk voor de front-end (publieke delen van je site). Dit uitzetten zal front-end SSL controle uitschakelen, dit aanzetten "Per inhoud" zal een checkbox op de Bewerken pagina voor alle berichten en pagina's (in de buurt van de publiceren instellingen) plaatsen, zodat je SSL kunt inschakelen voor geselecteerde pagina's of berichten. Het selecteren van "Gehele site" zal de gehele site dwingen om SSL te gebruiken.

en: Whole Site
nl: Gehele site

en: Per Content
nl: Per inhoud

en: SSL for Dashboard
nl: SSL voor Dashboard

en: Front End SSL Mode
nl: Front-End SSL-modus

en: Are you sure you want to enable SSL? If your server does not support SSL you will be locked out of your WordPress Dashboard.
nl: Weet je zeker dat je SSL wil inschakelen? Als je server SSL niet ondersteunt, zal je worden uitgesloten van je WordPress dashboard.

en: Change WordPress Salts
nl: WordPress salts wijzigen

en: Note that changing the salts will log you out of your WordPress site.
nl: Merk op dat het wijzigen van de salts je uitlogt van je WordPress site.

en: In simple terms, a secret key is a password with elements that make it harder to generate enough options to break through your security barriers. A password like "password" or "test" is simple and easily broken. A random, unpredictable password such as "88a7da62429ba6ad3cb3c76a09641fc" takes years to come up with the right combination. A salt is used to further enhance the security of the generated result.
nl: Simpel gezegd, een geheime sleutel is een wachtwoord met elementen die het moeilijker maken om voldoende opties te genereren om je veiligheidsbarrières te doorbreken. Een wachtwoord zoals "wachtwoord" of "test" is eenvoudig en gemakkelijk te doorbreken. Een willekeurig, onvoorspelbaar wachtwoord zoals "88a7da62429ba6ad3cb3c76a09641fc" heeft jaren nodig om tot de juiste combinatie te komen. Een salt wordt gebruikt om de beveiliging van het gegenereerde resultaat verder te verbeteren.

en: A secret key makes your site harder to hack and access by adding random elements to the password.
nl: Een geheime sleutel maakt je site moeilijker te hacken en toegankelijk door willekeurige elementen aan het wachtwoord toe te voegen.

en: WordPress Salts
nl: WordPress salts

en: Show Details
nl: Details tonen

en: Payload:<pre>%s</pre>
nl: Lading: <pre>%s</pre>

en: *Known Spam detected
nl: *Bekende spam gedetecteerd

en: Malware found on URL
nl: Malware gevonden op URL

en: Security warning in the URL
nl: Beveiligingswaarschuwing in de URL

en: Blacklist
nl: Zwarte lijst

en: Error Code: <code>%s</code>
nl: Foutcode: <code>%s</code>

en: Error Message: %s
nl: Foutmelding: %s

en: The scan failed to properly scan the site.
nl: De scan kon de site niet goed scannen.

en: Results
nl: Resultaten

en: Action
nl: Actie

en: Clean
nl: Schoon

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Scan Details
nl: Scan details

en: Results of previous scans can be found on the <a href="%s">logs page</a>.
nl: Resultaten van voorgaande scans kunnen worden gevonden op de <a href="%s">logs pagina</a>.

en: Hide Details
nl: Details verbergen

en: Reset API Key
nl: API sleutel resetten

en: WordPress Login Address Changed
nl: WordPress inlogadres gewijzigd

en: Hides the login page (wp-login.php, wp-admin, admin and login) making it harder to find by automated attacks and making it easier for users unfamiliar with the WordPress platform.
nl: Verbergt de inlogpagina (wp-login.php, wp-admin, admin en login) waardoor deze moeilijker te vinden is door geautomatiseerde aanvallen en het gemakkelijker wordt voor gebruikers die niet bekend zijn met het WordPress platform.

en: Custom Login Action
nl: Aangepaste inlog actie

en: Register Slug
nl: Registratie slug

en: Login Slug
nl: Inlog slug

en: Hide Backend
nl: Backend verbergen

en: Registration URL: %s
nl: Registratie URL: %s

en: WordPress uses the "action" variable to handle many login and logout functions. By default this plugin can handle the normal ones but some plugins and themes may utilize a custom action (such as logging out of a private post). If you need a custom action please enter it here.
nl: WordPress gebruikt de "action" variabele om veel inlog en uitlog functies te verwerken. Standaard kan deze plugin de normale acties verwerken, maar sommige plugins en thema's gebruiken aangepaste acties (zoals uitloggen van een privébericht). Als je een aangepaste actie nodig hebt, voer deze dan hier in.

en: Note: The output is limited to alphanumeric characters, underscore (_) and dash (-). Special characters such as "." and "/" are not allowed and will be converted in the same manner as a post title. Please review your selection before logging out.
nl: Let op: De uitvoer is beperkt tot alfanumerieke karakters, underscore (_) en streepje (-). Speciale karakters, zoals "." en "/" zijn niet toegestaan en worden omgezet op dezelfde wijze als een berichttitel. Beoordeel je selectie voordat je uitlogt.

en: The login url slug cannot be "login," "admin," "dashboard," or "wp-login.php" as these are use by default in WordPress.
nl: De inlog URL slug kan niet "login", "admin", "dashboard" of "wp-login.php" zijn, aangezien deze standaard door WordPress worden gebruikt.

en: Enable the hide backend feature.
nl: De backend verbergen functie inschakelen.

en: too many attempts to access a file that does not exist
nl: te veel pogingen om toegang te krijgen tot een bestand dat niet bestaat

en: File types listed here will be recorded as 404 errors but will not lead to lockouts.
nl: Bestandstypes hier getoond zullen worden opgeslagen als 404-fouten, maar zullen niet leiden tot uitsluitingen.

en: 404 detection looks at a user who is hitting a large number of non-existent pages and getting a large number of 404 errors. 404 detection assumes that a user who hits a lot of 404 errors in a short period of time is scanning for something (presumably a vulnerability) and locks them out accordingly. This also gives the added benefit of helping you find hidden problems causing 404 errors on unseen parts of your site. All errors will be logged in the "View Logs" page. You can set thresholds for this feature below.
nl: 404 detectie kijkt naar gebruikers die een groot aantal niet-bestaande pagina's probeert te bezoeken en hierdoor een groot aantal 404-fouten krijgt. 404 detectie neemt aan dat een gebruiker die in korte tijd veel 404-fouten krijgt, ergens naar op zoek is (waarschijnlijk een kwetsbaarheid) en sluit hen daardoor uit. Dit heeft als bijkomend voordeel dat je geholpen wordt bij het vinden van verborgen problemen die 404-fouten veroorzaken op ongeziene delen van je site. Alle fouten worden gelogd in de "Logs bekijken" pagina. Je kan drempelwaarden voor deze functie hieronder instellen.

en: Ignored File Types
nl: Genegeerde bestandstypes

en: 404 File/Folder Ignore List
nl: 404 Bestand/Folder toegestane lijst

en: Error Threshold
nl: Fout drempelwaarde

en: Minutes to Remember 404 Error (Check Period)
nl: Minuten om 404 Fout te herinneren (Controleperiode)

en: Use the list above to prevent recording common 404 errors. If you know a common file on your site is missing and you do not want it to count towards a lockout record it here. You must list the full path beginning with the "/".
nl: Gebruik de toegestane lijst hierboven om te voorkomen dat veelvoorkomende 404 fouten worden opgeslagen. Als je weet dat een veelvoorkomend bestand ontbreekt op je site en je wil dit niet laten meetellen voor een uitsluiting, noteer je dit hier. Je moet het volledige pad invullen, beginnend met de "/".

en: The numbers of errors (within the check period time frame) that will trigger a lockout. Set to zero (0) to record 404 errors without locking out users. This can be useful for troubleshooting content or other errors. The default is 20.
nl: Het aantal fouten (binnen het tijdsbestek van de controleperiode) dat een uitsluiting zal activeren. Stel in op nul (0) om 404 fouten op te nemen zonder gebruikers uit te sluiten. Dit kan handig zijn voor het oplossen van problemen met inhoud of andere fouten. De standaardwaarde is 20.

en: Errors
nl: Fouten

en: The number of minutes in which 404 errors should be remembered and counted towards lockouts.
nl: Het aantal minuten dat 404-fouten moeten worden onthouden en opgeteld voor uitsluitingen.

en: 404 Detection
nl: 404 Detectie

en: Added
nl: Toegevoegd

en: File Hash
nl: Bestand hash

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Memory Used
nl: Geheugen gebruikt

en: Date
nl: Datum

en: File
nl: Bestand

en: File types listed here will not be checked for changes. While it is possible to change files such as images it is quite rare and nearly all known WordPress attacks exploit php, js and other text files.
nl: Bestandstypes hier opgegeven zullen niet worden gecontroleerd op wijzigingen. Hoewel het mogelijk is om bestanden als afbeeldingen te wijzigen, komt het zelden voor en bijna alle bekende WordPress aanvallen maken gebruik van php, js en andere tekstbestanden.

en: Exclude files or folders by clicking the red minus next to the file or folder name.
nl: Sluit bestanden of mappen uit door op het rode minteken naast de bestands- of mapnaam te klikken.

en: Even the best security solutions can fail. How do you know if someone gets into your site? You will know because they will change something. File Change detection will tell you what files have changed in your WordPress installation alerting you to changes not made by yourself. Unlike other solutions, this plugin will look only at your installation and compare files to the last check instead of comparing them with a remote installation thereby taking into account whether or not you modify the files yourself.
nl: Zelfs de beste beveiligingsoplossingen kunnen falen. Hoe weet je of iemand je site is binnengedrongen? Je weet het omdat zij iets zullen wijzigen. Bestandswijziging detectie zal je vertellen welke bestanden zijn gewijzigd binnen je WordPress installatie, je hiermee op de hoogte stellend van wijzigingen die je zelf niet hebt uitgevoerd. In tegenstelling tot andere oplossingen, kijkt deze plugin alleen naar je eigen installatie en vergelijkt deze met de vorige controle, in plaats van je bestanden te vergelijken met een andere installatie, daarbij rekening houdend met eerdere wijzigingen die je zelf hebt uitgevoerd.

en: Ignore File Types
nl: Genegeerde bestandstypes

en: Files and Folders List
nl: Bestanden- en mappenlijst

en: File Change Detection
nl: Bestandswijziging detectie

en: Press the button below to scan your site's files for changes. Note that if changes are found this will take you to the logs page for details.
nl: Klik op de onderstaande knop om de bestanden van je site te scannen op wijzigingen. Let op dat als er wijzigingen worden gevonden, dit je naar de logs pagina zal sturen voor details.

en: View Logs
nl: Logs bekijken

en: An unknown error occured. Please try again later
nl: Er heeft zich een onbekende fout voorgedaan. Probeer het later opnieuw.

en: No changes were detected.
nl: Geen wijzigingen gedetecteerd.

en: Scanning...
nl: Scannen...

en: Scan Files Now
nl: Nu bestanden scannen

note: translators: 1: Specific error details
en: Unable to update the <code>wp-config.php</code> file in order to update the Database Prefix. Error details as follows: %1$s
nl: Kon het <code>wp-config.php</code> bestand niet updaten voor het wijzigen van het Database voorvoegsel. Foutdetails zijn als volgt: %1$s

note: translators: 1: Specific error details
en: Unable to read the <code>wp-config.php</code> file in order to update the Database Prefix. Error details as follows: %1$s
nl: Kon het <code>wp-config.php</code> bestand niet lezen voor het wijzigen van het Database voorvoegsel. Foutdetails zijn als volgt: %1$s

en: Could not update prefix references in usermeta table.
nl: Kon de voorvoegsel-verwijzingen in de usermeta tabel niet updaten.

en: Could not update prefix references in options table.
nl: Kon de voorvoegsel-verwijzingen in de options tabel niet updaten.

en: Note: The use of this tool requires quite a bit of system memory which may be more than some hosts can handle. If you back your database up you can't do any permanent damage but without a proper backup you risk breaking your site and having to perform a rather difficult fix.
nl: Let op: Het gebruik van deze tool vereist nogal wat systeemgeheugen, wat meer kan zijn dan sommige hosts aankunnen. Als je een back-up van je database maakt, kan je geen permanente schade ondervinden, maar zonder een goede back-up loop je het risico dat je site beschadigd raakt en je een moeilijke reparatie moet uitvoeren.

en: Change Database Prefix
nl: Database voorvoegsel wijzigen

en: Integrated with iThemes Security, so you can release lockouts, authorize IPs, and turn Away Mode on or off right from your Sync dashboard.
nl: Geïntegreerd met iThemes Security, zodat je uitsluitingen kunt opheffen, IP's kunt autoriseren en Afwezig modus rechtstreeks vanuit je Sync dashboard kunt in- of uitschakelen.

en: Subscribe
nl: Inschrijven

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Get tips for securing your site + the latest WordPress security updates, news and releases from iThemes.
nl: Ontvang tips voor het beveiligen van je site + de laatste WordPress beveiligingsupdates, nieuws en releases van iThemes.

en: Get iThemes Security Pro
nl: Verkrijg iThemes Security Pro

en: Get added peace of mind with professional support from our expert team and pro features with iThemes Security Pro.
nl: Krijg extra gemoedsrust met professionele ondersteuning van ons team van experts en pro functies met iThemes Security Pro.

en: Get Free Support
nl: Ontvang gratis ondersteuning

en: Since you are using the free version of iThemes Security from WordPress.org, you can get free support from the WordPress community.
nl: Omdat je de gratis versie van iThemes Security van WordPress.org gebruikt, kan je gratis ondersteuning ontvangen van de WordPress community.

en: Get BackupBuddy
nl: Verkrijg BackupBuddy

en: 25% off BackupBuddy with coupon code
nl: 25% korting op BackupBuddy met kortingscode

en: BackupBuddy is the complete backup, restore and migration solution for your WordPress site. Schedule automated backups, store your backups safely off-site and restore your site quickly & easily.
nl: BackupBuddy is de complete back-up, herstel en migratie oplossing voor je WordPress site. Plan geautomatiseerde back-ups, bewaar je back-ups veilig off-site en herstel je site snel en gemakkelijk.

en: Get Support
nl: Ontvang ondersteuning

en: Need Help Securing Your Site?
nl: Hulp nodig met het beveiligen van je site?

en: Manage Your Sites Remotely
nl: Beheer je sites op afstand

en: Complete Your Security Strategy With BackupBuddy
nl: Maak je beveiligingsstrategie compleet met BackupBuddy

en: Download Our WordPress Security Pocket Guide
nl: Download onze WordPress beveiligingsgids

note: translators: 1: Old directory path, 2: New directory path, 3: Specific error details
en: CRITICAL ERROR: The <code>%1$s</code> directory was successfully renamed to the new name (<code>%2$s</code>). However, an error occurred when updating the <code>wp-config.php</code> file to configure WordPress to use the new content directory. iThemes Security attempted to rename the directory back to its original name, but an unknown error prevented the rename from working as expected. In order for your site to function properly, you will either need to manually rename the <code>%2$s</code> directory back to <code>%1$s</code> or manually update the <code>wp-config.php</code> file with the necessary modifications. The error that prevented the file from updating is as follows: %3$s
nl: KRITIEKE FOUT: De <code>%1$s</code> folder is succesvol hernoemd naar de nieuwe naam (<code>%2$s</code>). Er heeft zich echter een fout voorgedaan bij het updaten van het <code>wp-config.php</code> bestand om WordPress te configureren zodat de nieuwe content folder wordt gebruikt. iThemes Security heeft geprobeerd de folder te hernoemen naar de originele naam, maar een onbekende fout heeft voorkomen dat dit werkte zoals bedoeld. Om je site weer correct te laten functioneren, moet je de <code>%2$s</code> folder handmatig hernoemen naar <code>%1$s</code> of handmatig het <code>wp-config.php</code> bestand updaten met de nodige aanpassingen. De fout die verhinderde dat het bestand werd geüpdatet is als volgt: %3$s

note: translators: 1: Directory path, 2: Directory permissions
en: Unable to set the permissions of the new Directory Name (<code>%1$s</code>) to match the permissions of the old Directory Name. You may have to manually change the permissions of the directory to <code>%2$s</code> in order for your site to function properly.
nl: Kon de permissies van de nieuwe Mapnaam (<code>%1$s</code>) niet instellen gelijk aan de permissies van de oude Mapnaam. Je moet mogelijk handmatig de permissies van de map instellen op <code>%2$s</code> om je site correct te laten functioneren.

note: translators: 1: Old directory path, 2: New directory path
en: Unable to rename the <code>%1$s</code> directory to <code>%2$s</code>. This could indicate a file permission issue or that your server does not support the supplied name as a valid directory name. No config file or directory changes have been made.
nl: Kon de <code>%1$s</code> map niet hernoemen naar <code>%2$s</code>. Dit kan wijzen op een probleem met bestandspermissies of dat je server de opgegeven naam niet ondersteund als een geldige mapnaam. Er zijn geen wijzigingen in het configuratiebestand of mappen uitgevoerd.

en: A file or directory already exists at <code>%s</code>. No Directory Name changes have been made. Please choose a new Directory Name or remove the existing file or directory and try again.
nl: Een bestand of map bestaat al op <code>%s</code>. Er zijn geen wijzigingen in mapnamen uitgevoerd. Kies een nieuwe Mapnaam of verwijder het bestaande bestand of map en probeer het nogmaals.

en: The new directory name cannot be an absolute path. Please supply a path that is relative to <code>ABSPATH</code> (<code>%s</code>).
nl: De nieuwe mapnaam kan geen absoluut pad zijn. Geef een pad op dat relatief is aan <code>ABSPATH</code> (<code>%s</code>).

en: <span>WARNING:</span> Changing the name of the Content Directory on a site that already has images and other content referencing it <strong>will break your site</strong>. For this reason, we highly recommend only changing the Content Directory on a fresh WordPress install.
nl: <span>WAARSCHUWING:</span> Het wijzigen van de naam van de wp-content map op een site die al afbeeldingen en andere inhoud bevat die hiernaar verwijst <strong>zal je site beschadigen</strong>. Om deze reden raden wij aan de wp-content map alleen te wijzigen op een nieuwe WordPress installatie.

en: <span>IMPORTANT:</span> Ensure that you <a href="%s">create a database backup</a> before changing the Content Directory.
nl: <span>BELANGRIJK:</span> Zorg ervoor dat je <a href="%s">een database back-up maakt</a> voordat je de wp-content folder wijzigt.

en: <span>IMPORTANT:</span> Deactivating or uninstalling this plugin will not revert the changes made by this feature.
nl: <span>BELANGRIJK:</span> Het deactiveren of de-installeren van deze plugin zal de door deze functie gemaakte wijzigingen niet ongedaan maken.

en: This tool provides an undo feature after changing the Content Directory. Since not all plugins, themes, or site contents function properly with a renamed Content Directory, please verify that the site is functioning correctly after the change. If any issues are encountered, the undo feature should be used to undo the change. Please note that the undo feature is only available when the changes added to the <code>wp-config.php</code> file for this feature are unmodified.
nl: Deze tool biedt een 'ongedaan maken' functie na het wijzigen van de wp-content folder. Aangezien niet alle plugins, thema’s of site inhoud correct functioneert met een hernoemde wp-content folder, dien je te verifiëren dat de site correct functioneert na de wijziging. Als er problemen zijn, moet de functie voor ongedaan maken worden gebruikt om de wijziging ongedaan te maken. Let op dat de 'ongedaan maken' functie alleen beschikbaar is zolang de wijzigingen voor deze functie aan het <code>wp-config.php</code> bestand ongewijzigd zijn.

en: By default, WordPress stores files for plugins, themes, and uploads in a directory called <code>wp-content</code>. Some older and less intelligent bots hard coded this directory in order to look for vulnerable files. Modern bots are intelligent enough to locate this folder programmatically, thus changing the Content Directory is no longer a recommended security step.
nl: Standaard slaat WordPress bestanden voor plugins, thema's en uploads op in een map genaamd <code>wp-content</code>. Bij sommige oudere en minder intelligente bots is deze folder hard gecodeerd om te zoeken naar kwetsbare bestanden. Moderne bots zijn intelligent genoeg om deze folder programmatisch te vinden, waardoor het wijzigen van de content folder niet langer een aanbevolen beveiligingsstap is.

en: Undo Content Directory Change
nl: Maak wijziging van inhoudsmap ongedaan

en: <span>WARNING:</span> Undoing the Content Directory change when images and other content were added after the change <strong>will break your site</strong>. Only undo the Content Directory change if absolutely necessary.
nl: <span>WAARSCHUWING:</span> Ongedaan maken van de Inhoudsmap wijziging als afbeeldingen en andere inhoud zijn toegevoegd na de wijziging <strong>zal je site beschadigen</strong>. Maak de Inhoudsmap wijziging alleen ongedaan indien absoluut noodzakelijk.

en: <span>IMPORTANT:</span> Ensure that you <a href="%s" data-module-link="backup">create a database backup</a> before undoing the Content Directory change.
nl: <span>BELANGRIJK:</span> Zorg ervoor dat je <a href="%s" data-module-link="backup">een database back-up maakt</a> voordat je de wijziging van de content folder ongedaan maakt.

en: The <code>wp-content</code> directory is available at <code>%s</code>.
nl: De <code>wp-content</code> map is beschikbaar op <code>%s</code>.

note: translators: 1: New directory name
en: The content directory was successfully changed back to <code>%1$s</code>.
nl: De inhoudsmap is succesvol terug gewijzigd naar <code>%1$s</code>.

en: Change Content Directory
nl: WP-content map wijzigen

en: Do not remove. Removing this line could break your site. Added by Security > Settings > Change Content Directory.
nl: Niet verwijderen. Deze regel verwijderen kan je site beschadigen. Toegevoegd door Beveiliging > Instellingen > WP-content folder wijzigen.

en: user tried to login as "admin."
nl: de gebruiker probeerde in te loggen als "admin".

en: too many bad login attempts
nl: te veel foutieve inlogpogingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: The number of login attempts a user has before their username is locked out of the system. Note that this is different from hosts in case an attacker is using multiple computers. In addition, if they are using your login name you could be locked out yourself. Set to 0 to log bad login attempts per user without ever locking the user out (this is not recommended).
nl: Het aantal inlogpogingen dat een gebruiker heeft voordat zijn gebruikersnaam wordt uitgesloten van het systeem. Let op dat dit verschilt van hosts in het geval dat een aanvaller meerdere computers gebruikt. Aanvullend: als ze jou inlognaam gebruiken kan je zelf uitgesloten worden. Stel in op 0 om foutieve inlogpogingen te loggen zonder de gebruiker ooit uit te sluiten (dit wordt niet aangeraden).

en: The number of login attempts a user has before their host or computer is locked out of the system. Set to 0 to record bad login attempts without locking out the host.
nl: Het aantal inlogpogingen dat een gebruiker heeft voordat zijn host of computer wordt uitgesloten van het systeem. Stel in op 0 om foutieve inlogpogingen te registreren zonder de host uit te sluiten.

en: Attempts
nl: Pogingen

en: The number of minutes in which bad logins should be remembered.
nl: Het aantal minuten waarin foutieve inlog pogingen moeten worden onthouden.

en: Immediately ban a host that attempts to login using the "admin" username.
nl: Een host die probeert in te loggen met de gebruikersnaam "admin" meteen verbannen.

en: Local brute force protection looks only at attempts to access your site and bans users per the lockout rules specified locally. Network brute force protection takes this a step further by banning users who have tried to break into other sites from breaking into yours. The network protection will automatically report the IP addresses of failed login attempts to iThemes and will block them for a length of time necessary to protect your site based on the number of other sites that have seen a similar attack.
nl: Lokale Brute Force bescherming kijkt alleen naar pogingen om je site te benaderen en verbant gebruikers volgens de lokaal ingestelde regels. Netwerk Brute Force bescherming gaat hierbij een stap verder door gebruikers die op andere sites hebben geprobeerd in te breken van je site te verbannen. De netwerkbescherming zal het IP-adres van mislukte inlogpogingen automatisch aan iThemes rapporteren en hen enige tijd blokkeren om je site te beschermen, gebaseerd op het aantal andere sites die vergelijkbare aanvallen hebben gehad.

en: Network vs Local Brute Force Protection
nl: Netwerk vs. Lokale Brute Force bescherming

en: If one had unlimited time and wanted to try an unlimited number of password combinations to get into your site they eventually would, right? This method of attack, known as a brute force attack, is something that WordPress is acutely susceptible to as, by default, the system doesn't care how many attempts a user makes to login. It will always let you try again. Enabling login limits will ban the host user from attempting to login again after the specified bad login threshold has been reached.
nl: Als iemand onbeperkt tijd zou hebben en een onbeperkt aantal wachtwoordcombinaties zou willen proberen om in je site te komen, zou het ze uiteindelijk lukken, toch? Deze methode van aanvallen, bekend als brute force aanval, is iets waarvoor WordPress vatbaar is omdat, standaard, het systeem niet uitmaakt hoeveel pogingen een gebruiker doet om in te loggen. Het zal je altijd opnieuw laten proberen. Door inloglimieten in te schakelen, kan de hostgebruiker niet opnieuw proberen in te loggen nadat de opgegeven drempel van foutief inloggen is bereikt.

en: Automatically ban "admin" user
nl: Automatisch "admin" gebruiker verbannen

en: Minutes to Remember Bad Login (check period)
nl: Minuten om foute inlogpogingen te onthouden (controleperiode)

en: Max Login Attempts Per User
nl: Max inlogpogingen per gebruiker

en: Max Login Attempts Per Host
nl: Max inlogpogingen per host

en: Local Brute Force Protection
nl: Lokale Brute Force bescherming

en: This feature allows you to completely ban hosts and user agents from your site without having to manage any configuration of your server. Any IP addresses or user agents found in the lists below will not be allowed any access to your site.
nl: Deze functie stelt je in staat om hosts en user agents volledig van je site te verbannen zonder configuratie van je server te hoeven beheren. IP-adressen of gebruikersagenten die in onderstaande lijst staan zal toegang tot je site worden ontzegd.

en: Ban User Agents
nl: Verban user agents

note: translators: 1: input name, 2: invalid host translators: 1: input name, 2: invalid host list
en: Ban Hosts
nl: Verban hosts

en: Ban Users
nl: Gebruikers verbannen

en: Ban User Agents - Security > Settings > Banned Users
nl: Verban user agents - Beveiliging > Instellingen > Verbannen gebruikers

en: Ban Hosts - Security > Settings > Banned Users
nl: Verban hosts - Beveiliging > Instellingen > Verbannen gebruikers

en: Enable HackRepair.com's blocklist feature - Security > Settings > Banned Users > Default Blocklist
nl: HackRepair.com's blokkeerlijst functie inschakelen - Beveiliging > Instellingen > Verbannen gebruikers > Standaard blokkeerlijst

en: Enable HackRepair.com's ban list feature
nl: HackRepair.com's blokkeerlijst functie inschakelen

en: Enter only 1 user agent per line.
nl: Geef 1 user agent per regel op.

en: Use the guidelines below to enter user agents that will not be allowed access to your site.
nl: Gebruik de onderstaande richtlijnen om user agents in te voeren die geen toegang tot je site zullen krijgen.

en: Banned Users
nl: Verbannen gebruikers

en: Error
nl: Fout

en: You may need to turn this off if you are having problems with backups.
nl: Je moet dit mogelijk uitschakelen als je problemen hebt met back-ups.

en: Zip Database Backups
nl: Zip database back-ups

en: Limit the number of backups stored locally (on this server). Any older backups beyond this number will be removed. Setting to "0" will retain all backups.
nl: Beperk het aantal back-ups dat lokaal (op deze server) is opgeslagen. Alle oudere back-ups boven dit aantal zal worden verwijderd. Op "0" instellen zal alle back-ups bewaren.

en: Select what we should do with your backup file. You can have it emailed to you, saved locally or both.
nl: Selecteer wat we moeten doen met je back-up bestand. Je kan het naar je laten e-mailen, lokaal opslaan of beide.

en: Backup Save Method
nl: Back-up opslag methode

en: Save Locally Only
nl: Alleen lokaal opslaan

en: Email Only
nl: Alleen e-mailen

en: Save Locally and Email
nl: Lokaal opslaan en e-mailen

en: The path on your machine where backup files should be stored.
nl: Het pad op je machine waar back-up bestanden moeten worden opgeslagen.

en: The number of days between database backups.
nl: Het aantal dagen tussen database back-ups.

en: Some plugins can create log files in your database. While these logs might be handy for some functions, they can also take up a lot of space and, in some cases, even make backing up your database almost impossible. Select log tables above to exclude their data from the backup. Note: The table itself will be backed up, but not the data in the table.
nl: Sommige plugins maken logbestanden aan in je database. Hoewel deze logs mogelijk handig zijn voor sommige functies, kunnen zij ook veel ruimte innemen en, in sommige gevallen, het maken van een back-up van je database bijna onmogelijk maken. Selecteer logtabellen hierboven om hun gegevens uit te sluiten bij de back-up. Let op: de tabel zelf wordt geback-upt, maar niet de gegevens in de tabel.

en: Tables with data that does not need to be backed up
nl: Tabellen met gegevens waarvan geen back-up gemaakt hoeft te worden

en: Enable Scheduled Database Backups
nl: Geplande database back-ups inschakelen

en: Checking this box will have the backup script backup all tables in your database, even if they are not part of this WordPress site.
nl: Door dit vakje aan te vinken, zal het back-up script een back-up maken van alle tabellen in je database, zelfs als ze geen onderdeel zijn van deze WordPress site.

en: Create a Database Backup
nl: Een database back-up maken

en: Exclude Tables
nl: Tabellen uitsluiten

en: Compress Backup Files
nl: Back-up bestanden comprimeren

en: Backups to Retain
nl: Te bewaren back-ups

en: Backup Location
nl: Back-up locatie

en: Backup Method
nl: Back-up methode

en: Backup Full Database
nl: Volledige database back-up maken

en: Backup Interval
nl: Back-up interval

en: Schedule Database Backups
nl: Database back-ups inplannen

en: Database Backups
nl: Database back-ups

en: Description
nl: Beschrijving

en: Excluded Tables
nl: Uitgesloten tabellen

en: Tables for Backup
nl: Tabellen voor back-up

en: One of the best ways to protect yourself from an attack is to have access to a database backup of your site. If something goes wrong, you can get your site back by restoring the database from a backup and replacing the files with fresh ones. Use the button below to create a backup of your database for this purpose. You can also schedule automated backups and download or delete previous backups.
nl: Eén van de beste manieren om jezelf te beschermen tegen een aanval is door over een database back-up van je site te beschikken. Als er iets misgaat, kan je je site terug krijgen door de database terug te zetten vanuit een back-up en de bestanden te vervangen door nieuwe. Gebruik de onderstaande knop om een back-up van je database te maken voor dit doel. Je kan ook automatische back-ups inplannen en eerdere back-ups downloaden of verwijderen.

en: If this is incorrect, please update it on the <a href="%s">WordPress General Settings page</a> by selecting the appropriate time zone. Failure to set the correct timezone may result in unintended lockouts.
nl: Als dit niet klopt, werk het dan bij op de <a href="%s">WordPress Algemene instellingen pagina</a> door de juiste tijdzone te selecteren. Het niet correct instellen van de tijdzone kan resulteren in onbedoelde uitsluitingen.

en: Please note that according to your <a href="%s">WordPress Timezone settings</a> your current time is:
nl: Let op dat volgens je <a href="%s">WordPress Tijdzone instellingen</a> je huidige tijd is:

en: As most sites are only updated at certain times of the day it is not always necessary to provide access to the WordPress dashboard 24 hours a day, 7 days a week. The options below will allow you to disable access to the WordPress Dashboard for the specified period. In addition to limiting exposure to attackers this could also be useful to disable site access based on a schedule for classroom or other reasons.
nl: Omdat de meeste sites alleen op bepaalde momenten van de dag worden geüpdatet, is het niet altijd nodig om 24 uur per dag, 7 dagen per week toegang te geven tot het WordPress dashboard. Met de onderstaande opties kan je de toegang tot het WordPress dashboard voor de opgegeven periode uitschakelen. Naast het beperken van de blootstelling aan aanvallers, kan dit ook nuttig zijn om toegang tot de site uit te schakelen op basis van een schema voor de klas of andere redenen.

note: translators: 1: "Start Date", 2: "Start Time", 3: "End Date", 4: "End Time" translators: 1: "End Date", 2: "End Time" translators: 1: "Start Time", 2: "End Time"
en: End Time
nl: Eindtijd

note: translators: 1: "Start Date", 2: "Start Time", 3: "End Date", 4: "End Time" translators: 1: "End Date", 2: "End Time"
en: End Date
nl: Einddatum

note: translators: 1: "Start Date", 2: "Start Time", 3: "End Date", 4: "End Time" translators: 1: "Start Date", 2: "Start Time" translators: 1: "Start Time", 2: "End Time"
en: Start Time
nl: Starttijd

note: translators: 1: "Start Date", 2: "Start Time", 3: "End Date", 4: "End Time" translators: 1: "Start Date", 2: "Start Time"
en: Start Date
nl: Startdatum

en: Type of Restriction
nl: Type beperking

en: Select the type of restriction you would like to enable.
nl: Selecteer het type beperking dat je wilt inschakelen.

en: One Time
nl: Eenmalig

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Away Mode
nl: Afwezig modus

en: Change the ID of the user with ID 1.
nl: Het ID van de gebruiker met ID 1 wijzigen.

en: Change User ID 1
nl: Gebruikers-ID 1 wijzigen

en: Enter a new username to replace "admin." Please note that if you are logged in as admin you will have to log in again.
nl: Voer een nieuwe gebruikersnaam in om "admin" mee te vervangen. Als je ingelogd bent als admin, moet je opnieuw inloggen.

en: New Admin Username
nl: Nieuwe admin gebruikersnaam

en: Notice
nl: Bericht

en: WARNING
nl: WAARSCHUWING

en: This feature will improve the security of your WordPress installation by removing common user attributes that can be used to target your site.
nl: Deze functie zal de beveiliging van je WordPress installatie verbeteren door het verwijderen van veelgebruikte gebruikerseigenschappen die kunnen worden gebruikt om je site aan te vallen.

en: Security Check
nl: Beveiligingscontrole

en: Admin User
nl: Admin gebruiker

en: Select All
nl: Selecteer alles

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
nl: %1$s van %2$s

en: Current Page
nl: Huidige pagina

en: Excerpt View
nl: Samenvatting weergave

en: List View
nl: Lijst weergave

en: Apply
nl: Toepassen

en: Bulk Actions
nl: Bulkacties

en: No items found.
nl: Geen items gevonden.

en: Unable to strip comments from the source code as the token_get_all() function returned an unrecognized value (type: %s)
nl: Kan commentaren niet uit de broncode verwijderen omdat de token_get_all() functie een niet-herkende waarde retourneerde (type %s)

en: Unable to strip comments from the source code as the token_get_all() function is disabled. This is a system configuration issue.
nl: Kan commentaren niet uit de broncode verwijderen omdat de token_get_all() functie is uitgeschakeld. Dit is een probleem met de systeemconfiguratie.

en: Permissions for the file %s could not be read as the fileperms() function is disabled. This is a system configuration issue.
nl: Permissies voor het bestand %s konden niet worden gelezen omdat de fileperms() functie uitgeschakeld is. Dit is een probleem in de systeemconfiguratie.

en: Permissions for the file %s could not be read as the file could not be found.
nl: Permissies voor het bestand %s konden niet worden gelezen omdat het bestand niet kon worden gevonden.

en: The file %s could not have its permissions updated as the chmod() function is disabled. This is a system configuration issue.
nl: Van het bestand %s konden de rechten niet worden geüpdatet omdat de chmod() functie uitgeschakeld is. Dit is een probleem in de systeemconfiguratie.

en: The file %1$s could not have its permissions updated as non-integer permissions were sent: (%2$s) %3$s
nl: Van het bestand %1$s konden de rechten niet worden geüpdatet omdat niet-integer rechten zijn verzonden: (%2$s) %3$s

en: The file %s could not be removed as the unlink() function is disabled. This is a system configuration issue.
nl: Het bestand %s kon niet worden verwijderd omdat de unlink() functie uitgeschakeld is. Dit is een probleem in de systeemconfiguratie.

en: %s could not be written. This could be due to a permissions issue. Ensure that PHP runs as a user that has permission to write to this location.
nl: %s kon niet worden geschreven. Dit kan wijzen op een probleem met permissies. Controleer dat PHP draait als een gebruiker met permissies om naar deze locatie te schrijven.

en: %s could not be written as a file. The requested path already exists as a directory. The directory must be removed or a new file name must be chosen before the file can be written.
nl: %s kon niet worden geschreven als een bestand. Het gevraagde pad bestaat al als map. De map moet worden verwijderd of een nieuwe bestandsnaam moet worden gekozen voordat het bestand kan worden geschreven.

en: %s could not be written. Both the fopen/fwrite/flock and file_put_contents functions are disabled on the server. This is a server configuration issue that must be resolved before iThemes Security can write files.
nl: %s kon niet worden geschreven. Zowel de fopen/fwrite/flock als de file_put_contents functie zijn uitgeschakeld op de server. Dit is een probleem in de server configuratie dat moet worden opgelost voordat iThemes Security bestanden kan schrijven.

en: %s could not be read. Both the fopen/feof/fread/flock and file_get_contents functions are disabled on the server.
nl: %s kon niet worden gelezen. Zowel de fopen/feof/fwrite/flock als de file_get_contents functie zijn uitgeschakeld op de server.

en: %s could not be read. It does not appear to be a file.
nl: %s kon niet worden gelezen. Het lijkt erop dat het geen bestand is.

en: Permissions for the directory %s could not be read as the fileperms() function is disabled. This is a system configuration issue.
nl: Permissies voor de map %s konden niet gelezen worden omdat de fileperms() functie uitgeschakeld is. Dit is een probleem in de systeemconfiguratie.

en: Permissions for the directory %s could not be read as the directory could not be found.
nl: Permissies voor de map %s konden niet gelezen worden omdat de map niet kon worden gevonden.

en: Unable to remove %s due to an unknown error.
nl: Kon %s niet verwijderen vanwege een onbekende fout.

en: Unable to remove %1$s due to the following error: %2$s
nl: Kon %1$s niet verwijderen vanwege de volgende fout: %2$s

en: The directory %s could not be removed as the rmdir() function is disabled. This is a system configuration issue.
nl: De map %s kon niet worden verwijderd omdat de rmdir() functie uitgeschakeld is. Dit is een probleem in de systeemconfiguratie.

en: The directory %s could not be created due to an unknown error. This could be due to a permissions issue.
nl: De map %s kon niet worden gemaakt vanwege een onbekende fout. Dit komt mogelijk door een probleem met de permissies.

en: The directory %s could not be created as an existing parent directory could not be found.
nl: De map %s kon niet worden gemaakt omdat een bestaande hoofdmap niet kon worden gevonden.

en: The directory %s could not be created as the mkdir() function is disabled. This is a system configuration issue.
nl: De map %s kon niet worden gemaakt omdat de mkdir() functie uitgeschakeld is. Dit is een probleem in de systeemconfiguratie.

en: The directory %s could not be created as a file with that name already exists.
nl: De map %s kon niet worden gemaakt omdat een bestand met die naam al bestaat.

en: %s could not be read due to an unknown error.
nl: %s kon niet worden gelezen vanwege een onbekende fout.

en: %s could not be read. Both the opendir/readdir/closedir and glob functions are disabled on the server.
nl: %s kon niet worden gelezen. Zowel de opendir/readdir/closedir als de glob functie zijn uitgeschakeld op de server.

en: Do not modify or remove this line
nl: Deze regel niet wijzigen of verwijderen

en: Unable to read %1$s due to the following error: %2$s
nl: Kon %1$s niet lezen vanwege de volgende fout: %2$s

en: Updates to <code>wp-config.php</code> are disabled via a filter.
nl: Wijzigingen in <code>wp-config.php</code> zijn uitgeschakeld via een filter.

en: iThemes Security preserved the following settings as removing them could prevent the site from functioning correctly.
nl: iThemes Security heeft de volgende instellingen behouden, omdat deze verwijderen zou kunnen resulteren in een niet correct functionerende site.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: No
nl: Nee

en: Off
nl: Uit

en: Yes
nl: Ja

en: Complete!
nl: Voltooid!

en: Value
nl: Waarde

en: Result
nl: Resultaat

en: Suggestion
nl: Suggestie

en: Relative Path
nl: Relatief pad

en: Daily Security Digest
nl: Dagelijks beveiligingsoverzicht

en: To view logs within the plugin you must enable database logging in the Global Settings. File logging is not available for access within the plugin itself.
nl: Om logs binnen de plugin te bekijken, moet je database logging in de Algemene instellingen activeren. Bestand logging is niet beschikbaar voor toegang binnen de plugin zelf.

en: User | Users
nl[0]: Gebruiker
nl[1]: Gebruikers

en: Time
nl: Tijd

en: Site Lockout Notification
nl: Bericht van site uitsluiting

en: Permanently
nl: Permanent

en: no
nl: nee

en: yes
nl: ja

en: Your current settings are configured as follows:
nl: Je huidige instellingen zijn als volgt geconfigureerd:

en: About Lockouts
nl: Over uitsluitingen

en: You have been locked out due to too many invalid login attempts.
nl: Je bent uitgesloten vanwege te veel ongeldige inlogpogingen.

en: Lockout
nl: Uitsluiting

en: Active Lockouts
nl: Actieve uitsluitingen

en: Allow
nl: Toestaan

en: The message to display to a user when their account has been locked out.
nl: Het bericht dat aan een gebruiker wordt getoond als zijn account is uitgesloten.

en: The email address(es) this notification will be sent to. One address per line.
nl: De e-mailadres(sen) waarnaar deze notificatie verzonden zal worden. Eén adres per regel.

en: iThemes Security can log events in multiple ways, each with advantages and disadvantages. Database Only puts all events in the database with your posts and other WordPress data. This makes it easy to retrieve and process but can be slower if the database table gets very large. File Only is very fast but the plugin does not process the logs itself as that would take far more resources. For most users or smaller sites Database Only should be fine. If you have a very large site or a log processing software then File Only might be a better option.
nl: iThemes Security kan gebeurtenissen op meerdere manieren vastleggen in de logs, elk met zijn voor- en nadelen. Alleen database plaatst alle gebeurtenissen in de database met je berichten en andere WordPress gegevens. Dit maakt het eenvoudig op te halen en verwerken, maar kan trager zijn als de database-tabel erg groot wordt. Alleen bestand is erg snel, maar de plugin verwerkt de logs niet zelf omdat dit veel meer resources zou gebruiken. Voor de meeste gebruikers en kleinere sites zou Alleen database moeten voldoen. Als je een erg grote site of logverwerkingssoftware hebt, dan is Alleen bestand wellicht een betere optie.

en: How should event logs be kept
nl: Hoe gebeurtenis logs moeten worden bijgehouden

en: Both
nl: Beide

en: File Only
nl: Alleen bestand

en: Database Only
nl: Alleen database

en: Restore Default Location
nl: Standaardlocatie herstellen

en: This path must be writable by your website. For added security, it is recommended you do not include it in your website root folder.
nl: Dit pad moet schrijfbaar zijn door je site. Voor extra beveiliging wordt aanbevolen om het niet op te nemen in de hoofdmap van je site.

en: The path on your server where log files should be stored.
nl: Het pad op je server waar logbestanden moeten worden opgeslagen.

en: Enter only 1 IP address or 1 IP address range per line.
nl: Voer slechts 1 IP-adres of 1 IP-adres reeks per regel in.

en: Lookup IP Address.
nl: IP-adres opzoeken.

en: Minutes
nl: Minuten

en: The message to display when a computer (host) has been locked out.
nl: Het bericht dat wordt getoond als een computer (host) is uitgesloten.

en: error
nl: fout

en: Enable InfiniteWP Compatibility
nl: InfiniteWP compatibiliteit inschakelen

en: Hide security menu in admin bar.
nl: Beveiligingsmenu in toolbar verbergen.

en: You can use HTML in your message. Allowed tags include: a, br, em, strong, h1, h2, h3, h4, h5, h6, div.
nl: Je kan HTML gebruiken in je bericht. Toegestane tags zijn: a, br, em, strong, h1, h2, h3, h4, h5, h6, div.

en: The message to display to a user when their IP has been flagged as bad by the iThemes network.
nl: Het aan een gebruiker te tonen bericht wanneer hun IP als onveilig is aangemerkt door het iThemes netwerk.

en: Your IP address has been flagged as a threat by the iThemes Security network.
nl: Je IP-adres is aangemerkt als een bedreiging door het iThemes Security netwerk.

en: How many days should a lockout be remembered to meet the ban threshold above.
nl: Hoeveel dagen moet een uitsluiting worden onthouden om de bovenstaande ban drempel te halen.

en: Days
nl: Dagen

en: The number of lockouts per IP before the host is banned permanently from this site.
nl: Het aantal uitsluitingen per IP voordat de host permanent van deze site wordt verbannen.

en: Lockouts
nl: Uitsluitingen

en: If this box is checked the IP address of the offending computer will be added to the "Ban Users" list after reaching the number of lockouts listed below.
nl: Als deze box is aangevinkt, zal het IP-adres van de overtredende computer worden toegevoegd aan de "Gebruikers verbannen" lijst nadat het onderstaande aantal uitsluitingen is bereikt.

en: Allow iThemes to track plugin usage via anonymous data.
nl: Toestaan dat iThemes plugin gebruik via anonieme gegevens volgt.

en: Security error!
nl: Beveiligingsfout!

en: Hide Security Menu in Admin Bar
nl: Beveiligingsmenu in toolbar verbergen

en: NGINX Conf File
nl: NGINX conf-bestand

en: Allow Data Tracking
nl: Gegevens bijhouden toestaan

en: Add InfiniteWP Compatibility
nl: InfiniteWP compatibiliteit toevoegen

en: Path to Log Files
nl: Pad naar logbestanden

en: Days to Keep Database Logs
nl: Aantal dagen voor bewaren database logs

en: Log Type
nl: Log type

en: Lockout Period
nl: Uitsluitingsperiode

en: Community Lockout Message
nl: Community uitsluiting bericht

en: User Lockout Message
nl: Gebruiker uitsluiting bericht

en: Host Lockout Message
nl: Host uitsluiting bericht

en: Write to Files
nl: Naar bestanden schrijven

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: You must restart your NGINX server for the changes to take effect.
nl: Je moet je NGINX server herstarten om de wijzigingen door te voeren.

en: wp-config.php Rules
nl: wp-config.php regels

en: Get Free API Key
nl: Ontvang een gratis API sleutel

en: New! Take your site security to the next level by activating iThemes Brute Force Network Protection.
nl: Nieuw! Til de beveiliging van je site naar het volgende niveau door Netwerk Brute Force bescherming van iThemes te activeren.

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Security
nl: Beveiliging

en: Backups
nl: Back-ups

en: Go Pro
nl: Neem Pro

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Settings
nl: Instellingen
